دوره سئو منتشر شد! خرید دوره برای 10 نفر اول با تخفیف 100 هزار تومانی!

آموزش ساخت اسلایدر در وردپرس با افزونه Slider Revolution + آموزش ویدئویی

یکی از بهترین افزونه های وردپرسی ساخت اسلایدر برای سایت، افزونه Slider Revolution است که به دلیل داشتن امکانات فراوان و جذاب این افزونه، تبدیل به بهترین افزونه اسلایدر وردپرس شده است. در اکثر قالب های حرفه ای نیز از همین افزونه برای اسلایدر استفاده شده است. شما هم برای ساخت اسلایدر در وردپرس خود از این افزونه می توانید استفاده کنید.

افزونه Slider Revolution امکانات زیادی مانند ساخت اسلایدر تمام صفحه، امکان سفارشی سازی ظاهر اسلایدر، ریسپانسیو، ساخت افکت های نمایشی، اسلایدر چند لایه ای و … دارد. این را هم باید بگویم که این افزونه به صورت پولی ارائه می شود اما بدانید که قطعا ارزشش را دارد. برای تهیه به سایت های فروش افزونه مراجعه کنید.

در ادامه می خواهیم این افزونه اسلایدشو وردپرس حرفه ای را به شما آموزش دهیم. پیشنهاد میکنم حتما ویدئو زیر را تماشا کنید.

آموزش ساخت اسلایدر در وردپرس با افزونه Slider Revolution

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، خوشحال می شویم که از قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذاریددانلود رایگان چک لیست سئو!