آموزش گوگل آنالیتیکس برای افزایش بازدید و فروش سایت
آموزش گوگل آنالیتیکس برای افزایش بازدید و فروش سایت
امتیاز 4.9 از 9 رای

شما در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس کار با این ابزار را به طور کامل یاد می گیرید. گوگل آنالیتیکس ابزاری است که با آن آمار دقیق سایتتان را تحلیل می کنید تا نقاط ضعف و قوت سایتتان را پیدا کنید تا بازدید و فروش خود را افزایش دهید.

97,000 تومان

با افتخار 175 دانشجو تاکنون در اين دوره شرکت کرده است

صادقانه بگویم که با دوره آموزش گوگل آنالیتیکس یاد می گیرید که چطور سایت و کاربران خودتان را مثل کف دست خود بشناسید! گوگل آنالیتیکس یکی از ابزار های گوگل است که برای دریافت آمار سایت و تحلیل کامل آن استفاده می شود. آماری که این ابزار در اختیار شما قرار می دهد، با جزئیاتی بسیار زیادی همراه است که از طریق آن می توانید سایت خود را به بهترین شکل ممکن تحلیل و بررسی کنید تا علاوه بر به دست آوردن آمار و ارقام سایت خود، آن را تحلیل کنید و نقاط ضعف خود را پیدا کنید تا بتوانید سایتتان را به بهترین شکل بهبود دهید.

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس به صورت دانلودی است و پس از ثبت نام لینک دانلود دوره را بلافاصله دریافت خواهید کرد

تا 90 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی از محتوای دوره

با اطمینان در دوره شرکت کنید

پشت هر وب سایت موفق، گوگل آنالیتیکس است!

در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس یاد خواهید گرفت که با استفاده از این آمار، به راحتی فروش خود را در سایتتان افزایش دهید. چرا که گوگل آنالیتیکس به شما کمک می کند تا بدانید کاربران شما چه کسانی هستند و به چه چیز هایی علاقه مند هستند تا بتوانید محصولات و محتوایی که کاربران شما از شما می خواهند را برایشان فراهم کنید تا کاربران و مشتریان بیشتری برای سایت خود جذب کنید.

 

با استفاده از گوگل آنالیتیکس، فروش خود را چند برابر خواهید کرد!

google analytics banner

در این دوره یاد می گیرید که چطور بهترین شیوه تبلیغات برای سایت خود را پیدا کنید!

در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس، شما یاد خواهید گرفت که چطور آمار و ارقام سایت خود را به دست آورید و تمام این آمار را کنار یکدیگر تحلیل کنید تا نقاط ضعف و نقاط قوت سایت خودتان را پیدا کنید. در این آموزش بخشی از بازاریابی اینترنتی را نیز یاد خواهید گرفت. چرا که گوگل آنالیتیکس و در کل آمار برای تحلیل سایت بخشی از بازاریابی اینترنتی محسوب می شود.

در آموزش گوگل آنالیتیکس خواهید دانست که کاربران شما وقتی در سایت شما هستند دقیقا چه کاری را انجام می دهند. چرا خرید های بیشتری در سایت انجام نمی دهند. کاربران شما دقیقا چه کسانی هستند. چرا عده ای سبد خرید خودشان را رها می کنند. چرا مدت زمان بیشتری را در سایت نمی گذرانند. چه کلمات کلیدی برای سایت شما ارزشمند است.

علاوه بر تمام این آمار و تحلیل ها، با تمام اصطلاحاتی که در گوگل آنالیتیکس و بازاریابی اینترنتی استفاده می شود آشنا خواهید شد. بنابراین این دوره، یک دوره صفر تا صد آموزش گوگل آنالیتیکس است!

پاسخ سوالات زیر برای سایت شما در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس نهفته است:

آیا می‌خواهید بدانید که کاربران سایت شما از کجا و چگونه وارد سایت می‌شوند؟ دقیقا با جزئیات چه کاری را در سایت شما انجام می دهند؟

چه ساعت هایی از سایت شما دیدن می‌کنند؟ چه مدت را در سایت شما می‌گذارنند؟

چند صفحه از سایت شما را دیده اند؟ کدام صفحات را دیده اند؟

کاربران شما بیشتر مرد هستند یا زن؟ آن ها چند ساله هستند؟

علاقه کاربران سایت شما بیشتر در چه زمینه هایی است؟

آن ها دقیقا از کدام شهر به سایت شما آمده اند؟ از چه کشوری آمده اند؟ زبان آن ها چیست؟

مرورگر آن ها چیست؟ سیستم عامل آن ها چیست؟ آن ها با کامپیوتر هستند یا موبایل یا تبلت؟

سایز صفحه نمایش آن ها چه بوده است؟ اینترنت آن ها از چه شرکتی بوده است؟

آیا آن ها دقیقا کاری که شما می خواهید آن ها انجام بدهند را انجام می دهند؟ آیا آن ها از فروشگاه اینترنتی شما خرید می کنند؟ چرا کاربران بیشتری تبدیل به مشتری نمی شوند و خریدی انجام نمی دهند؟

چرا سایت شما گاهی افت می کند و گاهی رشد؟ آیا الان در حال رشد هستید؟

اگر بخواهید باز هم می توانم این سوالات را ادامه دهم! گوگل آنالیتیکس جواب تمام آن ها را دارد!

در این دوره آموزش گوگل آنالیتیکس یاد خواهید گرفت که چطور کاربران سایتتان را تبدیل به مشتری کنید!

گوگل آنالیتیکس یا سایر آمارگیر ها؟

ابزار گوگل آنالیتیکس، بزرگترین و بهترین آمارگیر و ابزار تحلیل سایت در حال حاضر است که که از طریق آن می‌توانید آمار دقیق کاربران را با جزئیاتی منحصر به فرد به دست بیاورید که سایر آمارگیر ها به هیچ عنوان توانایی به دست آوردن این گونه اطلاعات را ندارند. چرا که گوگل در حال حاضر دنیای وب را در دستان خودش دارد! به همین دلیل گوگل آنالیتیکس به هیچ عنوان یک آمارگیر معمولی نیست و از آن برای تحلیل و بررسی رفتارکاربران و مشتریان سایت استفاده می‌شود تا در نهایت هر کسب و کار اینترنتی فروش و بازدید خود را افزایش دهد.

چه کسانی از گوگل آنالیتیکس استفاده می کنند؟

علاوه بر خود سایت گوگل، بزرگ ترین سایت های جهان و ایران نیز برای دریافت آمار کاربران و مشتریان خود از همین ابزار استفاده می‌کنند. تعدادی از سایت های معروف که از گوگل آنالیتیکس استفاده می‌کنند شامل توییتر، لینکدین، دیجی کالا و … است. حتی خود سایت الکسا که کاربرد آمارگیری دارد نیز از گوگل آنالیتیکس استفاده می‌کند!

این ها همه دلایلی هستند که هر سایتی با هر نوع کاربردی باید گوگل آنالیتیکس را روی سایت خود قرار دهد و این ابزار فقط یک کار اضافی برای سایت شما نیست، بلکه برای هر سایت و کسب و کار اینترنتی، یک نیاز محسوب می شود.

درست است که تخصص ما بیشتر در وردپرس است اما این دوره صرفا برای سایت های وردپرسی نیست و برای تمام انواع سایت ها کاربردی است. با آموزش گوگل آنالیتیکس، امکان پیوستن به سایت های موفق ایران وجود دارد. اما بدون هرگز این امکان وجود ندارد!

افزایش فروش و بهبود کسب و کار اینترنتی با گوگل آنالیتیکس:

با استفاده از گوگل آنالیتیکس دقیقا می توانید متوجه شوید که کاربران شما از سایت شما چه چیزی را می خواهند تا شما بتوانید خدمات خود را در آن زمینه بهبود دهید تا در نتیجه فروش شما افزایش پیدا کند. تا زمانی که اطلاعات دقیق از کاربران سایت خود نداشته باشید، نمی توانید فروش خوبی در سایتتان داشته باشید!

اگر می خواهید کمپین تبلیغاتی را راه اندازی کنید و یا در سایت یا صفحات شبکه های اجتماعی تبلیغ دهید، باز هم گوگل آنالیتیکس به کمک شما می آید و از طریق آمار و ارقام آن می توانید متوجه شوید که آیا تبلیغ دادن در آن سایت یا صفحه شبکه اجتماعی برای شما مفید است یا دارید سرمایه خود را دور می ریزید؟! بدین ترتیب شما می توانید مشتریان بالقوه خود را پیدا کنید و آن ها را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید و فروش فوق العاده ای را رقم بزنید!

با کمک گوگل آنالیتیکس می توانید دقیقا تشخیص دهید که کدام قسمت از سایتتان ضعیف تر است و بازدید کمتری دارد و عملکرد ضعیفی دارد تا بتوانید آن را بهبود دهید تا مشتریان و کاربران بیشتری را جذب کنید.

در آخر همه این آمار و ارقام و تحلیل و آنالیز ها دست به دست هم می دهند و سایت شما را متحول می کنند.  چون دقیقا می دانید که کاربران شما کی هستند و به چه چیزی علاقه دارند تا برای آن ها محصول یا محتوا در سایت قرار دهید تا در نتیجه فروش و بازدید خودتان را به شدت بالا ببرید. دانستن این اطلاعات است که از نیاز مشتری خود شناخت کافی را به دست می آورید تا بتوانید به خوبی نیاز های او را برطرف کنید.

اطلاعات گوگل آنالیتیکس برای همه زمینه ها از جمله مهم ترین قسمت هر کسب و کار اینترنتی یعنی بازاریابی اینترنتی مهم و حیاتی است. بعد از آن در زمینه های سئو سایت، تبلیغات، UI، UX، مسائل فنی و…  نیز برای شما به شدت مهم است.

دوره آموزش گوگل آنالیتیکس شامل چه چیز هایی است؟

بیش از 200 دقیقه آموزش گوگل آنالیتیکس

آشنایی با مفاهیم اولیه گوگل آنالیتیک

ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس

آموزش کامل تمام قسمت های گوگل آنالیتیکس به صورت عملی

آموزش کار با گوگل آنالیتیکس به صورت عملی از روی یک سایت واقعی

مدرس دوره آموزش گوگل آنالیتیکس: مسعود جواهری

 • بنیان گذار سایت فصل وردپرس
 • مدیر تیم طراحی سایت ورتکس
 • بیش از 8 سال سابقه طراحی سایت
 • دارای مدرک لیسانس نرم افزار
 • مدرس بیش از 7 دوره آموزشی مرتبط با طراحی و مدیریت سایت
 • نویسنده کتاب های “چک لیست سئو” و “چک لیست امنیت وردپرس
 • مسلط به وردپرس، HTML ، CSS ، Bootstrap ، PHP

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که کاملا با گوگل آنالیتیکس آشنایی دارند
 • افرادی که به بازاریابی اینترنتی کاملا مسلط هستند
 • افرادی که فروش بالایی از سایت خود دارند و فروش بیشتری نمی خواهند

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • افرادی که می خواهند فروش خودشان را در فروشگاه اینترنتی خود افزایش دهند
 • افرادی که می خواهند ترافیک سایتشان را افزایش دهند
 • افرادی که می خواهند نقاط ضعف سایت خودشان را پیدا کنند
 • افرادی که از فروش خود در فروشگاه اینترنتی خود راضی نیستند

نظرتان را با ما در میان بگذارید


دیدگاهها

 1. محمد صادقیان

  سلام. در مورد ساخت goal و conversion ها هم توضیح داده شده؟

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   بله به طور کامل و بر اساس یک نمونه سایت واقعی آموزش داده شده است.

 2. ایمانی

  سلام
  این دوره دقیقا چند ساعت هست؟

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   این دوره شامل سه ساعت و نیم آموزش تصویری است.
   موفق باشد

 3. ایمانی

  تو این دوره گل هایی که مبتنی بر ایونت ها میشه رو هم توضیح دادید؟ یعنی به صورت عملی توضیح دادید یا فقط همینطوری گفتید کارش چیه؟
  قسمت فروشگاه رو هم توضیح دادید؟ فعال سازیش رو می گم چه طور آمار فروش محصولات سایت خودمون رو بدست بیاریم. اخه شنیدم برای سایت های ایرانی رو نمیشه فعال کرد این قسمتو و من هم هر کاری کردم فعال نشد

  • مسعود جواهری

   سلام
   در حال حاضر فقط کاربرد این قسمت توضیح داده شده، اما در آپدیتی که به زودی برای دوره منتشر میشه، این موارد به صورت عملی پیاده سازی خواهد شد.
   اما برای راهنمایی سریع تر شما، دو تا افزونه معرفی میکنم که از این ها میتونید برای مواردی که گفتید استفاده کنید
   Enhanced E-commerce for Woocommerce store
   Google Analytics for WordPress by MonsterInsights
   این دو افزونه بهتون کمک میکنه که فروش های ووکامرسی شما در بخش Ecommerce گوگل آنالیتیکس درج بشه. افزونه اول به طور خودکار محصولات فروشگاه ووکامرسی شما رو داخل بخش ecommerce اضافه می کنه. ما هم از این افزونه استفاده می کنیم. و افزونه MonsterInsights هم برای ایونت ها یک سری معیار داره که مشخص می کنید چطور اون ها رو تشخیص بده و ایونت در نظر بگیره.
   این که میفرمائید برای سایت های ایرانی نمیشه فعال کرد، احتمالا به خاطر سرور ایران باشه. اگر سایتتون روی هاست های ایران باشه، به دلیل مسدود بودن آی پی های ایران برای گوگل آنالیتیکس، ممکن هست که صحیح عمل نکنه.

 4. حمید حاجی احمدی

  سلام احتراما جهت ثبت نام در دوره وب سایت و لینک مربوطه را ارسال نمایید با سپاس

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   برای شرکت در دوره کافی است که روی گزینه “شرکت در دوره” در همین صفحه کلیک کنید و مراحل ثبت نام را انجام دهید.

 5. احسان

  سلام یکم قیمت دوره ها رو کمتر کنید که همه بتونن استفاده کنند

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   قیمت دوره ها بر اساس سطح و ارزشی که دارند قیمت گذاری شده اند و در مقایسه با علمی که به دست می آورید منصفانه است.
   اما یک کد تخفیف 20 درصدی داریم که می توانید از آن استفاده کنید.
   کد تخفیف: wpseason

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش گوگل آنالیتیکس برای افزایش بازدید و فروش سایت