ساخت اسلایدر حرفه ای و لایه ای با افزونه Layer Slider + آموزش ویدئویی

layer slider

برای ساخت اسلایدر در وردپرس، افزونه های زیادی وجود دارد. در بین این افزونه ها، افزونه Layer Slider جزو بهترین ها محسوب می شود. با استفاده از این افزونه می توانید اسلایدر های حرفه ای در وردپرس بسازید و در هر جایی از سایت که بخواهید استفاده کنید. این افزونه امکان ساخت اسلایدر های لایه ای را هم به شما می دهد. یعنی میتوانید المان های اسلاید رو تک تک وارد کنید و به هر کدام افکت خاص و تایم خاص بدهید. به این صورت اسلایدر شما مانند یک انیمیشن خواهد بود!

افزونه Layer Slider در دو نسخه رایگان و پرمیوم ارائه می شود. البته نسخه رایگان آن چندان امکانات زیادی ندارد و فقط برای اسلایدر های ساده مناسب است. به همین دلیل در این آموزش هم فقط نسخه پرمیوم آن را آموزش داده ایم. نسخه پرمیوم را می تواند از مارکت های وردپرسی تهیه کنید.

البته نسخه رایگان افزونه Layer Slider را می توانید از پایین همین مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

آموزش ساخت اسلایدر حرفه ای با افزونه Layer Slider

دانلود ویدئو

ما به نظرات شما دلگرمیم. اگر سوال یا نظری دارید، خوشحال می شویم که از قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!