تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

بهترین افزونه پیامکی وردپرس + دانلود رایگان

بهترین افزونه وردپرس

در این صفحه می‌خواهیم بهترین افزونه پیامکی وردپرسی که توسط یک شرکت خلاق برای وردپرس توسعه داده شده است را به شما معرفی کنیم. اگر قرار بود این افزونه در ژاکت یا راست چین به فروش برسد بیشتر از ۱ میلیون تومان قیمت داشت. به جرات افزونه پیامکی فراز اس‌ام‌اس قدرتمندترین افزونه پیامکی ساخته شده در ایران است که تمام بخش‌های سایت شما را به پیامک مجهز می‌کند و به سایت شما قابلیت‌هایی را اضافه می کند که برنامه‌نویسان برای اضافه کردن هر کدام از این قابلیت‌ها از شما مبالغ چند میلیون تومنی می‌گیرند. پیشنهاد می‌کنم در ادامه همراه ما باشید تا بهترین افزونه پیامکی ساخته شده برای وردپرس را به شما معرفی کنیم.

بهترین افزونه وردپرس

معرفی بهترین افزونه پیامکی وردپرس : افزونه پیامک فراز اس ام اس

افزونه پیامک فراز اس ام اس به شما در مدیریت سایت و بازارابی پیامکی به صورت خودکار برای افزایش فروش سایت و بازگشت مشتری کمک می‌کند. با بررسی این افزونه متوجه می‌شوید که در پشت این افزونه وردوپرسی یک شرکت قدرتمند (زرین ارتباطات آسیا) با یک تیم مارکتینگ بسیار حرفه‌ای بوده است با نصب افزونه و مشاهده بخش‌های مختلف افزونه، متوجه این موضوع می‌شوید که تقریبا هرآنچه که شما می‌توانید برای ابازریابی اینترنتی در سایت خودتان داشته باشید در این افزونه به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

screen shot 2021 07 20 at 1.23.55 pm min 4lhr

قابلیت های افزونه پیامک فراز اس ام اس : بهترین افزونه پیامکی ایران

 • ارسال پیامک خوش آمدگویی هنگام ثبت نام در سایت برای ایجاد حس خوب تعلق
 • ذخیره شماره موبایل مشتریان هنگام عضویت یا خرید از سایت برای راه اندازی باشگاه مشتریان و اطلاع‌رسانی های جشنواره
 • ارسال پیامک نظر سنجی در مورد خرید اینترنتی برای افزایش تعداد کامنت‌های سایت و ایحاد حس خود در مشتری و تولید محتوای ugc
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی هنگام ورود به بخش مدیریت سایت برای جلوگیری از هک و حملات اینترنتی
 • ارسال پیامک کد تایید در صفحه تسویه حساب برای جلوگیری از خرید محصولات با کارت‌ های جعلی
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی به کاربر هنگام پاسخ به دیدگاه در سایت برای بازگشت مجدد کاربر به سایت شما و مشاهده پاسخ کامنت
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی به مدیر سایت هنگام ثبت نظر جدید برای پیگیری فوری جهت پاسخ به کامت
 • قابلیت ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی از طریق وب سرویس پترن برای قوت قلب و آرامش به کاربر بعد از خرید
 • امکان هنگام سازی کاربران سایت – مشتریان و با دفترچه تلفن داخل سامانه پیامکی برای ذخیره شماره موبایل مشتریان
 • هماهنگی با گرویتی فرم برای ذخیره شماره موبایل افرادی که یک فرم را در گرویتی فرم ثبت می کنند و از طریق افزونه پیامک گرویتی فرم به انها پیامک ارسال می‌شود.
 • هماهنگی کامل با افزونه دیجیتس برای ذخیره شماره موبایل افرادی که از طریق دیجیتس در سایت ثبت نام می‌کنند.
 • هماهنگی کامل با بوکلی برای ذخیره شماره موبایل افرادی که از طریق افزونه رزرو نوبت بوکلی نسبت به اخذ نوبت اقدام می‌کنند.
 • هماهنگی کامل با edd برای ارسال پیامک هنگام خرید مشتری از edd برای مشتری و مدیر سایت همراه با لینک دانلود محصول دانلودی
 • هماهنگی کامل با افزونه‌های affiliate wp یا Ultimate Affiliate Pro یا Yith woocommerce Affiliate برای ارسال پیامک به بازاریاب هنگام ارجاع موفق
 • هماهنگی باUltimate Membership PRO  برای ارسال پیامک قبل از انقضا اشتراک ماهیانه و ترغیب کاربر به تمدید اشتراک
 • خبرنامه پیامکی برای وردپرس همراه با تایید شماره موبایل و قابلیت ارسال پیامک خوش آمدگویی

در ادامه به چند مورد از جذاب ترین قابلیت های افزونه پیامک فراز اس ام اس می‌پردازیم که که تاکنون کاربران سایت فصل وردپرس درخواست داشتند برای رفع این مشکل افزونه‌هایی را به آنها معرفی کنیم.

ارسال پیامک کد رهگیری در وردپرس - ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید محصولات در وردپرس

ارسال پیامک خوش آمدگویی

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک خوش آمدگویی تنظیم می کنید تا زمانی که یک کاربر جدید عضو سایت شما می شود یک پیامک خوش آمدگویی برای کاربر استی ارسال شود و به ایشان اطلاع دهید که به سایت ما تعلق دارید همچنین می توانید کد تخفیف برای اولین خرید در نظر بگیرید و برای کاربر سایت ارسال کنید این کار باعث می شود که کاربر اولین خریدش را از سایت شما انجام دهد و ترس از خرید از بین برود و در دفعات بعدی راحتر از شما خرید محصولات را انجام دهد.

ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید

اگر تاکنون از دیجی کالا خرید کرده باشید حتما دیده اید که روز بعد از تحویل سفارش به شما پیامک ارسال می شود که ایا این محصولات را دریافت کردید؟ نظرتان در مورد این مصحولات چیست و ان را در سایت ما منتشر کنید این کار باعث می شود که کاربران نظراتشان را در سایت منتشر کند در مرحله اول به بازدید کننده این اعتماد القا می شود که افراد دیگری بوده اند که این محصول را خریداری کرده اند بنابراین خرید این محصول مشکلی ندارد ضمن اینکه با قرار دادن نظرات جدید در سایت محتوای صفحه از نظر گوگل بروزرسانی می شود این کار باعث بهبمود خودکار سئو سایت شما می شود.

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی

ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات بعد از ارسال سفارش و تکمیل سفارش به پست، تیپاکس و… سختی های خاص خودش را دارد می بایست شماره موبایل مشتری را از بخش سفارشات پیدا کنید با اینکه متن تقریبا ثابت است هر بار برای ارسال پیامک کد رهگیری مرسولات پستی، متن پیامک را تایپ کنید و در نهایت بعد از وارد کردن کدرهگیری مرسوله پستی دکمه ارسال پیامک را بزنید.

با استفاده از افزونه فراز اس ام اس در بخش سفارش ها یک کادر اضافه می شود که فقط با وارد کردن کد رهیگیری پیامک به شماره موبایل مشتری ارسال می شود. متن پیامک را فقط یک مرتبه تایپ می کنید و در سامانه قرار می دهید از این پس پیامک ها بر اساس وب سرویس پترن ارسال می شود و نیازی به تایپ متن برای ارسال پیامک کد رهگیری نیست.

ارسال پیامک کد رهگیری در وردپرس - ارسال پیامک نظرسنجی بعد از خرید محصولات در وردپرس

لازم است بخشی از قابلیت‌های افزونه پیامک فراز اس ام است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس با افزونه پیامک ووکامرس یا افزونه دیجیتس و … سازگار است و این افزونه ها نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود که بتوانید سایت خود را به صورت کامل به پیامک مجهز کنید.

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

از انجایی که سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی است شماره خدماتی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی در اختیار شما قرار داده می شود که می توانید به افرادی که افرادی که حتی دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید.البته لازم به ذکر است که با توجه به اینکه این خطوط خدماتی هستند فقط امکان ارسال پیامک اطلاع رسانی وجود دارد و امکان ارسال پیامک تبلیغاتی از این خطوط وجود ندارد. بنابراین با خط خدماتی که در اختیار شما قرار داده می شود می توانید پیامک های کد تایید اطلاعیه های مربوط به افزونه اختصاصی فراز اس ام اس یا افزونه دیجیتس و… را ارسال کنید و امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی نیست.

خرید بهترین پنل اس ام اس

برای خرید سامانه پیامک همین الان وارد سایت فراز اس ام اس شوید پیشنهاد ما پنل پیامکی شرکتی است که می توانید از داخل سایت خریداری کنید و حتما اپلکیشن ارسال پیامک فراز اس ام اس را نیز از کافه بازار دانلود کنید و روی گوشی داشته باشید تا بتوانید در زمان جشواره ها به بانک شماره موبایل مشتریان خودتان دسترسی داشته باشید.

همانطور که در بالا اعلام شد افزونه به صورت خودکار برای شما باشگاه مشتریان ایجاد می کند و شماره موبایل مشتریان شما را ذخیره می کند حالا شما به اسانی و از طریق اپلیکیشن می توانید به مشتریان خودتان پیامک ارسال نمایید.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.5/5 - (2 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!