تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

درباره ما

داستان فصل وردپرس از آن جا شروع شد که …

تصمیم ایجاد سایت فصل وردپرس به بهمن سال 1396 برمی گردد. ما سال ها است که در زمینه طراحی سایت با برند ورتکس وب فعالیت می کنیم. همین حالا هم این برند با موفقیت رو به جلو می رود و انواع سفارش طراحی سایت را انجام می دهد. در ورتکس وب عده زیادی از ما سراغ آموزش های طراحی سایت را می گرفتند و ما همیشه سایر سایت ها و دوستان را معرفی می کردیم.

تا این که تصمیم گرفتیم که خودمان یک مجموعه آموزش طراحی سایت داشته باشیم تا تجربه های واقعی خودمان را به شما عزیزان منتقل کنیم. همچنین از آن جا که وردپرس به شدت محبوب است و امکانات فراوان و به اندازه ای را برای طراحی انواع سایت ها در اختیار ما قرار می دهد، تصمیم گرفتیم بیشتر در زمینه وردپرس فعالیت کنیم.

البته این را باید بدانید که تقریبا 60 درصد تمرکز ما روی وردپرس است. ما در موضوعات دیگری مانند سئو، کدنویسی، بازاریابی اینترنتی و … نیز مطالب آموزشی تولید می کنیم.

تقدیر از فصل وردپرس در نمایشگاه الکامپ

elecomp97

سایت بین المللی فصل وردپرس؟!

در همان ابتدا سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس بود تا علاوه بر خدمت دهی به فارسی زبانان عزیز، بتوانیم در سطح بین المللی نیز فعالیت کنیم. البته در حال حاضر به طور موقت، نسخه انگلیسی سایت را غیرفعال کرده ایم اما بنده (مسعود جواهری) در یوتوب ویدئو های آموزشی به زبان انگلیسی ارائه می کنم و به این صورت آموزش های انگلیسی زبانمان در یوتوب در دسترسی است. در آینده در سایت نیز فعالیت بیشتری به زبان انگلیسی خواهیم داشت. فقط باید کمی شرایطش محیا تر شود.

فصل وردپرس

در فصل وردپرس چه پیدا می شود؟

هدف از ایجاد این سایت این است که هر شخصی که بخواهد طراحی سایت را، مخصوصا با وردپرس یاد بگیرد، تمام نیاز های او در فصل وردپرس رفع شود. علاوه بر آموزش وردپرس، ما به آموزش های بازاریابی اینترنتی و سئو نیز روی آورده ایم تا کاربرانمان را با مهارت کامل راهی کسب و کار های آنلاین کنیم.

پس فقط به وردپرس بسنده نکرده ایم و یک سری آموزش های مرتبط با کسب و کار های اینترنتی برای رشد بهتر سایت ارائه می دهیم. این را هم باید بگویم که این نوع آموزش ها صرفا برای وردپرس نیستند و برای تمام سایت ها کاربرد دارند. اگر بخواهم یک مثال بزنم، دوره آموزش سئو یکی از این نمونه ها می باشد.

فصل وردپرس تا کنون بیش از هزار دانشجوی غیرحضوری در تمام دوره های سایت داشته است. در نمایشگاه های تخصصی شرکت کرده است و صد ها مقاله و آموزش های رایگان منتشر کرده است. در کنار آموزش های رایگان، دوره ها و کتاب های الکترونیکی آموزشی نیز در سایت منتشر کرده است.