چک لیست سئو
چک لیست امنیت وردپرس

بازسازی برش های تصاویر سایت با افزونه Force Regenerate Thumbnails
امتیاز 5 از 1 رای

بازسازی برش های تصاویر سایت با افزونه Force Regenerate Thumbnails

force regenerate thumbnails

هر قالبی که روی سایت خود نصب می کنید، طبق استاندارد های سایز های تصاویر خودش، تصاویر آپلودی را برش می زند. به عنوان مثال یک عکس ممکن است در داخل مطلب، در تصویر شاخص مطلب، در قسمت مطالب در سایدبار و … استفاده شود که هر کدام از آن ها در سایز های مختلفی نمایش داده می شوند. اما وقتی قالب را تغییر می دهید، تصاویر با سایز قبلی در سایت شما قرار دارد و نیازمند بازسازی برش های تصاویر سایت هستید. این کار توسط افزونه Force Regenerate Thumbnails به راحتی قابل انجام است.

این افزونه تصاویر قبلی که با استاندارد های قالب قبلی برش زده است را با استاندارد های قالب جدید دوباره برش می زند تا ظاهر سایت شما، از نظر تصاویر، زشت و به هم ریخته نشود. پس شما نیاز دارید که هر وقت قالب جدیدی را روی سایت خود پیاده می کنید، از این افزونه برای بازسازی برش های تصاویر سایت استفاده کنید.

این افزونه تا کنون بیش از 600 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

force regenerate thumbnails banner

آموزش بازسازی برش های تصاویر سایت با افزونه Force Regenerate Thumbnails

کار با این افزونه بسیار آسان است. پس از نصب افزونه و فعال سازی آن، در زیر منوی ابزار ها، گزینه Force Regenerate Thumbnails اضافه می شود.

Force Regenerate Thumbnails menu

در این بخش شما تنها یک دکمه با نام Regenerate All Thumbnails خواهید دید.

Force Regenerate Thumbnails button

اگر دکمه Regenerate All Thumbnails را بزنید، به صورت خودکار شروع به برش تصاویر سایت در سایز های جدید قالب خواهد کرد. همچنین تصاویر برش داده شده قبلی که دیگر کاربرد ندارند را نیز حذف می کند. پس نگران اشغال شدن فضای هاست خود نباشید.

Force Regenerate Thumbnails process

بنابراین بدین ترتیب هر وقت قالب جدید روی سایت خود نصب کردید، باید تصاویر سایت را متناسب با تنظیمات قالب جدید، توسط افزونه Force Regenerate Thumbnails برش دهید تا تصاویر سایت با مقیاس های متناسب نمایش داده شود.

امیدواریم این آموزش نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری در رابطه با این آموزش دارید، خوشحال خواهیم شد که از قسمت نظرات همین مطلب، با ما در میان بگذارید.

همچنین هنگام تغییر قالب، علاوه بر بازسازی تصاویر برای قالب جدید، موارد دیگری نیز هستند که باید آن ها را رعایت کنید. تعدادی از این موارد را در مقاله ای با عنوان ” 12 کاری که باید هنگام تغییر قالب سایت انجام دهید ” در سایت منتشر کرده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

افزونه Force Regenerate Thumbnails را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
بازسازی برش های تصاویر سایت با افزونه Force Regenerate Thumbnails
امتیاز 5 از 1 رای

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید