دوره جامع آموزش طراحی سایت و سئو فقط 499 هزار تومان با تخفیف ویژه!
ساخت پاپ آپ تبلیغاتی در سایت وردپرسی با افزونه WP Popup Banners + آموزش ویدئویی

افزونه WP Popup Banners

برای ساخت پاپ آپ تبلیغاتی در وردپرس، افزونه های زیادی وجود دارند و ما هم در فصل وردپرس تعدادی از آن ها را معرفی کرده ایم. در این آموزش سراغ افزونه WP Popup Banners رفته ایم تا یاد بگیرید که چطور می توان پاپ آپ های تبلیغاتی که بتوانند تصاویر و متن و دکمه برای شما بسازند و در حالت های مختلف به کاربران نمایش دهد. البته قطعا می دانید که منظور ما در اینجا آن پاپ های مزاحم و قدیمی نیست. این پاپ آپ ها اگر به صورت صحیح ساخته و نمایش داده شود، فیدبک خوبی می توانید داشته باشید.

افزونه WP Popup Banners تا کنون بیش از 5 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 3.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. برای دانلود رایگان این افزونه به پایین همین مطلب مراجعه کنید.

WP Popup Banners banner

آموزش ساخت پاپ آپ تبلیغاتی در سایت وردپرسی با افزونه WP Popup Banners

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش تصویری به شما کمک کرده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

دانلود رایگان کتاب آموزش سئو!