تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

تبلیغات

سایت فصل وردپرس تبلیغات می پذیرد!

سایت فصل وردپرس در پلن های مختلف، تبلیغات می پذیرد. مجموعه فصل وردپرس از بهمن سال 1396 فعالیت می کند. می توانید توضیحات بیشتر را در صفحه درباره ما بخوانید.

مخاطبین ما عمدتا به دسته های زیر تقسیم می شوند:

  1. علاقه مندان به طراحی سایت
  2. برنامه نویسان و طراحان سایت
  3. صاحبان کسب و کار های اینترنتی
  4. وردپرس کاران
  5. سئو کاران
  6. مدیران آی تی مجموعه ها و شرکت ها
  7. دانشجو های رشته های کامپیوتر و تجارت الکترونیک

عنوان و توضیحات هر پلن تبلیغاتی را در ادامه شرح داده ایم.

رپورتاژ آگهی:

در رپورتاژ آگهی شما امکان درج یک پست در سایت ما را دارید. در این پست که محتوای آن توسط شما نوشته می شود، شرایط باید رعایت شود.

  1. محتوای پست باید مرتبط با موضوع کلی سایت باشد. (طراحی سایت، وردپرس، سئو، بازاریابی اینترنتی، کسب و کار های اینترنتی و …)
  2. محتوای شما باید بالای 700 کلمه باشد.
  3. امکان درج سه لینک فالو در متن قرار دارد.

رپورتاژ آگهی به صورت دائمی در سایت درج می شود و به این صورت علاوه بر بهبود سئو سایت شما، احتمال دریافت بازدید نیز خواهید داشت. رپورتاژ شما تا مدتی در صفحه اصلی نیز قرار خواهد داشت. مبلغ درج رپورتاژ آگهی در سایت 500 هزار تومان می باشد. آرشیو رپورتاژ ها از این لینک قابل دسترسی است.

در صورتی که مقاله ارسالی شما صرفا تبلیغاتی نباشد و یک محتوای اورجینال با موضوعی کاربردی و مفید باشد، امکان درج رپورتاژ شما بدون تگ رپورتاژ و تبلیغاتی بودن، با اختلاف هزینه 100 هزار تومان وجود دارد.

تبلیغات پایین تمام پست های سایت:

در پایین تمام پست های سایت شما امکان درج بنر تبلیغاتی دارید. هزینه درج بنر در پایین تمام مطالب سایت به ازای هر ماه، مبلغ 150 هزار تومان است. در صورت تمایل، لینک درج شده برای بنر ها می توانند فالو باشند. سایز این بنر 1000 در 150 پیکسل است.

تبلیغات در سایدبار مقالات و دسته بندی ها:

در سایدبار سایت، که در صفحات نوشته ها و دسته بندی ها قرار دارد، می توانید بنر تبلیغاتی خود را قرار دهید. هزینه درج بنر در اسلایدر به ازای هر ماه، 150 هزار تومان است. در صورت تمایل، لینک درج شده برای بنر ها می توانند فالو باشند. سایز این بنر 400 در 400 پیکسل است.

جهت سفارش تبلیغ در سایت، از فرم تماس با ما یا آی دی تلگرام فصل وردپرس (wpseason_support) استفاده کنید.

 

شماره کارت جهت واریز هزینه

6104337793967645

به نام مسعود جواهری