آموزش گوگل سرچ کنسول جدید [2020]

مدت دوره: 4 ساعت

تعداد جلسات: 9 جلسه (9 فایل ویدئویی)

مدرس: مسعود جواهری

نوع دوره: دانلودی (غیرحضوری)

هدیه: کتاب آموزش سئو + 10 درصد مبلغ پرداختی شما

گارانتی بازگشت وجه دارد

این آموزش مطابق با نسخه جدید سرچ کنسول ضبط و تولید شده است.

80,000 تومان

شما 52‌مین دانشجوی این دوره خواهید بود
 

از طریق آموزش سرچ کنسول گوگل یاد می گیرید که چگونه ارتباطی میان گوگل و سایت خود ایجاد کنید تا گوگل تمام خطا های سایت شما را شناسایی کند و از طریق راه هایی که در این دوره آموزشی به شما گفته می شود، آن خطا ها را به طور کاملا عملی رفع کنید تا در نتیجه سایت شما از نظر گوگل بهینه شود و سئو سایت شما بهبود پیدا کند. همچنین چندین ترفند طلایی برای افزایش ورودی سریع از گوگل در این دوره گفته شده است!

[vc_row css=”.vc_custom_1572769549191{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1572769643630{background-color: #f9f9f9 !important;border: 5px solid #ffffff !important;}”][vc_icon type=”material” icon_material=”vc-material vc-material-cloud_download” align=”center” css=”.vc_custom_1577972441875{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

دانلود آنی

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1572769632917{background-color: #f9f9f9 !important;border: 5px solid #ffffff !important;}”][vc_icon type=”material” icon_material=”vc-material vc-material-person” align=”center” css=”.vc_custom_1577972425395{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

40+ دانشجو

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1572769619703{background-color: #f9f9f9 !important;border: 5px solid #ffffff !important;}”][vc_icon type=”material” icon_material=”vc-material vc-material-headset_mic” align=”center” css=”.vc_custom_1577972410371{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

پشتیبانی آنلاین

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″ css=”.vc_custom_1572769607700{background-color: #f9f9f9 !important;border: 5px solid #ffffff !important;}”][vc_icon type=”material” icon_material=”vc-material vc-material-attach_money” align=”center” css=”.vc_custom_1577972395520{margin-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

ضمانت بازگشت وجه

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

تا 90 روز ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی از محتوای دوره

با اطمینان در دوره شرکت کنید

دوره به صورت دانلودی است و پس از ثبت نام لینک دانلود دوره را بلافاصله دریافت خواهید کرد

گوگل سرچ کنسول (Google Search Console) یا همان گوگل وبمستر تولز قدیم (Google Webmaster Tools)، تنها راه ارتباطی شما به عنوان مدیر سایت با گوگل است تا گوگل اگر در سایت شما خطایی پیدا کرد که باعث ضعف سایت شما شود، سریعا آن را به شما اعلام کند تا آن را برطرف کنید که در نتیجه بتوانید سریع تر سایت خود را برای گوگل، که بزرگترین موتور جستجوی جهان است، بهینه کنید تا سئو سایت شما نیز پیشرفت چشمگیری پیدا کند. در دوره آموزش سرچ کنسول گوگل ، شما با این ابزار به طور کامل آشنا خواهید شد.

از طریق گوگل سرچ کنسول می توانید وضعیت ایندکس سایت خود را بررسی کنید، سایت مپ یا نقشه سایت خود را برای گوگل ثبت کنید، نحوه نمایش سایت خود را در گوگل بهینه کنید، آمار کلمات کلیدی سایت خود را به دست آورید، مشکلات امنیتی سایت خود را رفع کنید، لینک هایی که دیگر سایت ها به شما داده اند را شناسایی کنید و در کل سایت خود را از نظر گوگل بررسی کنید تا مشکلات آن را رفع کنید تا در نهایت سئو سایت شما بهینه شود. خلاصه کلام، مهم ترین ابزاری که هر سایت باید داشته باشد، گوگل سرچ کنسول است که در آموزش گوگل سرچ کنسول تمام قسمت های آن را به شما آموزش داده ایم.

سرچ کنسول گوگل برای هر سایتی، یک الزام است!

دوره آموزشی سرچ کنسول گوگل

شما از طریق سرچ کنسول گوگل، می توانید تمام خطاهای سایت خود را پیدا کنید و از طریق آموزش های این دوره، آن ها را رفع کنید تابه گوگل نشان دهید که سایت شما یک سایت جدی است. بنابراین گوگل نیز به سایت شما بهای بیشتری می دهد و در نتیجه سئو سایت شما بهبود پیدا می کند.

دوره آموزش گوگل سرچ کنسول شامل چه آموزش هایی است؟

هدف اصلی سرچ کنسول، بهبود سایت شما از نظر گوگل است که این کار شامل موارد زیر است:

 • آشنایی کامل با محیط گوگل سرچ کنسول جدید برای کار با آن
 • ثبت صحیح سایت در گوگل سرچ کنسول با هر دو روش پیشنهادی گوگل
 • ساخت نقشه سایت XML سایت و آموزش نحوه صحیح ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول
 • عیب یابی خطا های نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول
 • دریافت آمار ورودی های گوگل همراه با کلمات جستجو شده با جزئیات ریز آمار
 • تحلیل آمار ورودی های گوگل برای تعیین استراتژی سایت به هدف افزایش بازدید و فروش
 • مشاهده رتبه های سایت در گوگل
 • بیان چند ترفند فوق العاده که به پیشرفت سایت شما در گوگل به شدت کمک خواهد کرد! (این نکته بسیار طلایی است و فقط در دوره سئو قبلا گفته شده است اما در این دوره نیز آن را گفته ایم!)
 • آشنایی با تمام اصطلاحات به کار برده شده در گوگل سرچ کنسول
 • مشاهده سایت هایی که به سایت ما لینک داده اند (بک لینک ها)، همراه با جزئیات
 • مشاهده آمار لینک های داخلی سایت
 • پیدا کردن خطا های امنیتی و آموزش رفع خطا ها
 • آموزش رفع خطا اسپم شدن و پنالتی شدن سایت
 • تست ریسپانسیو بودن سایت و آشنایی با خطا های ریسپانسیو و رفع آن ها
 • بررسی صفحات با سرعت پایین و پیدا کردن مشکلات آن
 • ثبت و ایندکس کردن صفحات سایت در گوگل در چند دقیقه
 • بررسی وضعیت ایندکس سایت در گوگل و آموزش بهینه کردن آن
 • بررسی وضعیت خطا های سایت
 • آموزش حذف لینک از گوگل
 • رفع خطا های محتوای تکراری که بر اثر URL Parameters به وجود آمده اند
 • بررسی کد های اسکیما سایت و پیدا کردن مشکلات احتمالی
 • آموزش عملی پیاده سازی تگ های Schema هم به صورت کد نویسی و هم با افزونه
 • مشخص کردن کشور هدف برای بهینه شدن سایت شما، برای کشور مورد هدف شما
 • بررسی خطا های زبان سایت، در صورتی که از سایت چند زبانه دارید
 • آموزش عملی رفع خطاهای 404 و Not Found در سایت
 • آموزش عملی ریدایرکت کردن در سایت برای رفع خطا های 404
 • آموزش عملی رفع خطا های محتوای تکراری، عناوین تکراری و مشکلات توضیحات متا
 • آموزش قسمت تنظیمات سرچ کنسول
 • آموزش افزودن کاربر جدید برای پنل گوگل سرچ کنسول
 • آموزش اصولی تغییر دامین سایت

دوره آموزش گوگل سرچ کنسول، شامل چه چیزی است؟

دوره آموزش گوگل وبمستر تولز شامل 4 ساعت آموزش ویدئویی است که تمام موارد ذکر شده در بالا، به طور عملی در آن آموزش داده شده است.

موارد توضیح داده شده در آموزش گوگل سرچ کنسول، کاملا از روی سایت های واقعی توضیح داده شده است و کاملا کاربردی و عملی است.

این دوره از سطح مبتدی گوگل سرچ کنسول شروع شده، و تا سطح حرفه ای پیش می رود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]

4 جلسه اول را رایگان ببینید!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]

لیست سرفصل ها و توضیحات جلسات دوره آموزش گوگل سرچ کنسول

مجموع مدت زمان دوره 4 ساعت است

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_toggle title=”جلسه اول – مقدمه (8 دقیقه)”]

در جلسه اول که مقدمه دوره است، ابتدا توضیح داده ایم که گوگل آنالیتیکس چیست و چه مزایی برای شما دارد و چه استفاده های مفیدی می توان از این ابزار ارزشمند کرد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه دوم – اتصال به گوگل آنالیتیکس و تنظیمات اولیه (12 دقیقه)”]

در جلسه دوم آموزش داده ایم که چطور سایت خود را به گوگل آنالیتیکس متصل کنید تا آمار سایت خود را در این ابزار مشاهده کنید. از عضویت در این ابزار تا دریافت کد آمارگیر و درج آن در سایت در این جلسه گفته شده است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه سوم – آموزش بخش صفحه اول گوگل آنالیتیکس (24 دقیقه)”]

در بخش Home گوگل آنالیتیکس، شما یک گزارش خلاصه از سایت خود می توانید مشاهده کنید. ما در این بخش این صفحه را به طور کامل توضیح داده ایم. چرا که شما هر وقت وارد گوگل آنالیتیکس شوید، صرفا با مشاهده این صفحه، اطلاعات ارزشمندی از سایت خود دریافت می کنید. در آموزش همین بخش، یک سری اصطلاحات گوگل آنالیتیکس با ذکر مثال های عملی توضیح داده شده است که به درک بیشتر سایت شما بسیار کمک می کند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه چهارم – آموزش بخش آمار لحظه ای گوگل آنالیتیکس (16 دقیقه)”]

در بخش Real Time گوگل آنالیتیکس، آمار لحظه و آنلاین سایت شما ارائه می شود. آمار این که همین الان چه کسانی در سایت شما حضور دارند، چه کاری دارند انجام می دهند، آیا کاری که شم میخواهید را انجام می دهند یا خیر. در کل هر آن چه که همان لحظه در سایت شما در حال اتفاق افتادن است، به شما ارائه می شود. ما تمام این بخش ها را از روی آمار یک سایت واقعی آموزش داده ایم تا آموزش کاملا عملی باشد.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه پنجم – آموزش بخش آمار و شناخت کاربران (57 دقیقه)”]

در بخش Audience شما اطلاعات کاملی از مخاطبان خود به دست آورید. در این جلسه یاد می گیرید که کاربران خود را بشناسید. این که چه کسانی هستند، چه جنیسیت و سنی دارند، از چه دستگاه هایی استفاده می کنند، علایق آن ها چیست، از چه شهر و کشوری هستند و … . در کل شناخت دقیق و عمیقی از پرسونای کاربران خود به دست می آورید. دانستن پرسونا کاربران، یکی از اصلی ترین و مهم ترین مباحث بازاریابی اینترنتی است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه ششم – آموزش بخش شناخت کانال های ورودی سایت (42 دقیقه)”]

در این جلسه یاد می گیرد که بررسی کنید کاربران شما از کجا می آیند. آیا از گوگل بیشتر ورودی دارید یا شبکه های اجتماعی؟ آیا کمپین ایمیل مارکتینگ شما جواب داده است؟ آیا تبلیغی که در فلان سایت یا پیج داده اید، جواب داده است؟ در کل این که مخاطبان شما از چه منابعی وارد سایت شما می شوند را یاد می گیرید. همچنین آموزش ساخت لینک های UTM نیز در این جلسه به طور کامل با مثال عملی گفته شده است که یکی از مباحث اصلی و حرفه ای تبیلغات و بازاریابی اینترنتی است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه هفتم – آموزش بخش رفتار کاربران (19 دقیقه)”]

خب تا اینجا می دانید مخاطبان شما که هستند، از کجا آمده اند. اما این کاربران در سایت شما چه کار می کنند و چه رفتاری دارند؟ از چه صفحاتی وارد سایت شده اند و چقدر مانده اند؟ از آن صفحه به کجا ها رفته اند؟ آیا قیف فروشی که برای سایت طراحی کرده اید عمل می کند؟ چقدر از کاربران سریع از سایت خارج می شوند؟ چقدر از کاربران بیشتر در سایت می مانند؟ در آن صفحات چه کاری انجام می دهند؟ در کل رفتار کاربران سایتتان در این قسمت تحلیل می شود.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه هشتم – آموزش بخش نرخ تبدیل و اهداف (16 دقیقه)”]

خب حالا می دانید کاربران که هستند، از کجا آمده اند، چه رفتاری در سایت داشته اند. حالا نوبت بخش شیرینی فروش و رسیدن به هدف است. در این جلسه یاد می گیرید که متوجه شوید کاربران اهداف شما را انجام می دهند؟ در یک کلام آیا هدف سایت انجام می شود و سایت برای شما کار می کند؟ متوجه می شوید که چرا کاربران خریدی انجام نمی دهند؟! یا چرا خریدی انچام می دهند و نقطه قوت سایت شما چیست؟ نرخ تبدیل یعنی این که کاربر هدف شما را (خرید از سایت یا اهداف دیگر) انجام دهد. در این جلسه این مورد آموزش داده شده است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”جلسه نهم – آموزش بخش تنظیمات و جمع بندی دوره (15 دقیقه)”]

در جلسه آخر، بخش تنظیمات، نحوه تنظیم اهداف (Goals)، نحوه نمایش آمار گوگل آنالیتیکس در پنل وردپرس و جمع بندی دوره گفته شده است. دیگر وقت آن رسیده است که خودتان سایت خود را تحلیل کنید، نقاط ضعف و قوت سایتتان را پیدا کنید و نقاط ضعف آن را برطرف کنید و در نهایت سایت خود را بهبود دهید و ذر مسیر پیشرفت و درآمد زایی قرار دهید.

[/vc_toggle][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes”][vc_column][vc_column_text]

نظر شرکت کنندگان قبلی در مورد دوره چیست؟

[/vc_column_text][vc_row_inner css=”.vc_custom_1559240022092{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1563746227000{margin-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_btn title=”میخوام گوگل سرچ کنسول را یاد بگیرم” style=”flat” shape=”square” color=”juicy-pink” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwpseason.com%2Fcourses%2Fgoogle-webmaster-tools%3Fadd-to-cart%3D2045|||”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

مدرس دوره آموزش گوگل سرچ کنسول: مسعود جواهری

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

 • بنیان گذار سایت فصل وردپرس
 • مدیر تیم طراحی سایت ورتکس
 • بیش از 8 سال سابقه طراحی سایت
 • دارای مدرک لیسانس نرم افزار
 • مدرس بیش از 7 دوره آموزشی مرتبط با طراحی و مدیریت سایت
 • نویسنده کتاب های “چک لیست سئو” و “چک لیست امنیت وردپرس
 • مسلط به وردپرس، HTML ، CSS ، Bootstrap ، PHP

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”5099″ img_size=”medium” alignment=”center”][vc_column_text]

لینکدین  |  اینستاگرام

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که کاملا با گوگل سرچ کنسول آشنایی دارند
 • افرادی که با رفع خطا های سایت آشنایی دارند
 • افرادی که فکر می کنند به اندازه کافی ورودی از گوگل دارند

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • افرادی که می خواهند سایت خود را از نظر سئو و گوگل بهینه کنند
 • افرادی که می خواهند ترافیک بیشتری از سمت موتور های جستجو، به خصوص گوگل دریافت کنند
 • افرادی که می خواهند نقاط ضعف و خطا های سایت خودشان را پیدا کنند و آن ها را رفع کنند
 • افرادی که می خواهند یک سایت بی نقص از همه نظر داشته باشند

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1563746482605{margin-top: 70px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

سایتتان را در مقابل گوگل سرافراز کنید!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1563746227000{margin-bottom: 70px !important;}”][vc_column][vc_btn title=”میخوام گوگل سرچ کنسول را یاد بگیرم” style=”flat” shape=”square” color=”juicy-pink” size=”lg” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fwpseason.com%2Fcourses%2Fgoogle-webmaster-tools%3Fadd-to-cart%3D2045|||”][/vc_column][/vc_row]

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!

دیدگاهها

 1. مرتضی خاجی

  سلام کیفیت صدای درس دوم که نمونه داخل سایت گذاشته بودید خیلی پایین بود
  لطفا بررسی فرمایید

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   کیفیت تصویر و صوت در فایل های اصلی دوره خیلی بهتر از نمونه های داخل صفحه دوره هستند

 2. امیر احمدی parsovaweb@gmail.com

  سلام و درود این آموزشتون آپدیت شده هست ؟ با آخرین نسخه سرچ کنسول کار شده ؟

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   بله جلسه آخر که آپدیت دوره بود، پنل جدید رو کار کردیم. همچنان باز هم در آینده آپدیت خواهیم داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش گوگل سرچ کنسول جدید [2020]