تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

3.8/5 - (26 امتیاز)

دوره رایگان آموزش ووکامرس (صفر تا صد)

مدت دوره: 3 ساعت و نیم

تعداد جلسات: 18 جلسه (18 فایل ویدئویی)

مدرس: مسعود جواهری

نوع دوره: دانلودی (غیرحضوری)

50,000 تومان – رایگان !

مشاهده دوره در یوتیوب

شما 887‌مین دانشجوی این دوره خواهید بود
 

شما در این دوره آموزش ووکامرس، راه اندازی فروشگاه اینترنتی در بستر وردپرس را یاد می گیرید. در کنار آموزش کامل ووکامرس، با افزونه های مهم فروشگاهی نیز آشنا می شوید تا یاد بگیرید چطور امکانات یک فروشگاه استاندارد را به طور کامل پیاده سازی کنید. پس این دوره صرفا به آموزش کار با ووکامرس ختم نمی شود و فراتر از آن گفته می شود.

دوره آموزش ووکامرس یک دوره کامل برای مسلط شدن به افزونه ووکامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در بستر وردپرس است. در این دوره، جدا از آموزش کامل ووکامرس و کار با آن، ما چندین افزونه کاربردی و مهم دیگر که هر فروشگاه اینترنتی استانداردی باید داشته باشد را معرفی کرده ایم تا از نظر امکانات یک فروشگاه، فروشگاهی کامل پیاده سازی کنید.

همانطور که می دانید این روز ها روند رشد فروشگاه های اینترنتی بسیار زیاد است. چرا که بازار روز به روز به سمت اینترنتی شدن حرکت می کند و اگر کسب و کاری نخواهد وارد حوزه آنلاین شود، قطعا از سایرین عقب می ماند. ما نیز برای شما دوره آموزش ووکامرس را آماده کرده ایم تا اگر خود دارای کسب و کار هستید، بتوانید وارد حوزه جذاب آنلاین شوید و یا اگر کسب و کاری در حال حاضر ندارید، برای سایر کسب و کار ها شروع به طراحی فروشگاه اینترنتی کنید و از این طریق درآمد کسب کنید.

داشتن فروشگاه اینترنتی مزایای زیادی دارد. از جمله این که شما دیگر فقط به محله و شهر خود فروش نخواهید داشت، بلکه می توانید به کل کشور فروش داشته باشید که این باعث افزایش بسیار زیاد درآمد خواهد بود. همچنین فروشگاه اینترنتی به صورت 24 ساعته باز است و مشتریان شما در هر زمان می توانند خرید کنند، حتی وقتی شما خواب هستید!

دوره به صورت دانلودی است و پس از ثبت نام لینک دانلود دوره را بلافاصله دریافت خواهید کرد

مجموعه ما نیز در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی فعالیت می کند و عمده مشتریان ما نیز فروشگاه اینترنتی می خواهند که این نشان دهنده نیاز بازار به چنین خدماتی است. پس این دوره آموزش ووکامرس بسیار تجربی و عملی خواهد بود.

فروشگاه اینترنتی ووکامرس

لیست سرفصل های دوره آموزش ووکامرس

مجموع مدت زمان دوره: 3 ساعت و نیم در 18 جلسه

جلسه اول - مقدمه دوره و آشنایی با ووکامرس

در این جلسه ابتدا به معرفی افزونه ووکامرس و توانایی های آن پرداخته ایم و مروری بر سرفصل های دوره داشتیم تا یک دید کلی نسبت به دوره ووکامرس به دست آورید.

جلسه دوم - نصب ووکامرس و پیکربندی کامل آن

در این جلسه افزونه ووکامرس را روی سایت نصب می کنیم و تمام بخش های پیکربندی آن را انجام می دهیم و آن ها را توضیح می دهیم.

جلسه سوم - افزودن انواع محصول - بخش اول

در این جلسه نحوه افزودن انواع محصول به فروشگاه را گفته ایم. در ووکامرس محصولات مختلفی از جمله محصول فیزیکی، دانلودی، مجازی و خارجی می توان اضافه کرد که هر کدام روش خودش را دارد که در این جلسه گفته ایم.

جلسه چهارم - افزودن انواع محصول - بخش دوم

در این جلسه نحوه افزودن انواع محصول به فروشگاه را گفته ایم. در ووکامرس محصولات مختلفی از جمله محصول فیزیکی، دانلودی، مجازی و خارجی می توان اضافه کرد که هر کدام روش خودش را دارد که در این جلسه گفته ایم.

جلسه پنجم - اتصال انواع درگاه های بانکی به فروشگاه اینترنتی

در این جلسه روش اتصال درگاه زرین پال و درگاه بانک ملت به فروشگاه را آموزش داده ایم. البته برای سایر درگاه ها نیز به همین صورت می توان درگاه را متصل کرد.

جلسه ششم - مدیریت سفارشات فروشگاه

در این جلسه روش و اصول مدیریت سفارشات فروشگاه را گفته ایم. این که چطور سفارشات را ببینیم و پردازش کنیم.

جلسه هفتم - تنظیمات حمل و نقل و محاسبه هزینه پست

در این جلسه روش محاسبه هزینه پست در فروشگاه اینترنتی و تنظیمات حمل و نقل را گفته ایم.

جلسه هشتم - تعریف انواع کد های تخفیف با شرایط مختلف

در این جلسه بخش کد های تخفیف را آموزش داده ایم. از تعریف انواع کد تخفیف تا تمام تنظیمات آن در این جلسه گفته شده است.

جلسه نهم - سایر تنظیمات و بخش های ووکامرس

در این جلسه به سایر قسمت های باقی مانده اصلی ووکامرس، مانند گزارشات، ابزاک ها و … پرداختیم.

جلسه دهم - امکانات بیشتر: راه اندازی ارسال پیامک برای سفارشات به مشتری و ادمین

در این جلسه یاد می گیرید که چطور به مشتریان فروشگاه خود بعد از ثبت سفارش، به صورت اتوماتیک پیامک ارسال کنید. همچنین می توانید ادمین را از سفارش جدید با پیامک آگاه کنید.

جلسه یازدهم - امکانات بیشتر: ارسال رایگان بر اساس شرایط خاص

در این جلسه یاد می گیرید که چطور مثل دیجی کالا، برای شرایط خاص، ارسال رایگان داشته باشید. مثلا برای سفارشات بالای 100 هزار تومان، برای یک شهر خاص، برای یک محصول خاص و … .

جلسه دوازدهم - امکانات بیشتر: تب های اضافی برای صفحه محصول

در این جلسه یاد می گیرید که چطور تب های بیشتری برای صفحه محصول تعریف کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری برای کاربران در صفحه محصول قرار دهید. مثلا در کنار تب توضیحات محصول و نظرات کاربران، یک بخش نقد و بررسی تخصصی هم می توانید برای محصول اضافه کنید.

جلسه سیزدهم - امکانات بیشتر: افزودن امکان مقایسه محصولات

در این جلسه یاد می گیرید که چطور امکان مقایسه محصولات را مانند دیجی کالا، برای کاربران فروشگاه خود در ووکامرس فراهم کنید.

جلسه چهاردهم - امکانات بیشتر: افزودن امکان اضافه کردن به علاقه مندی ها برای کاربران

در این جلسه یاد می گیرید که چطور امکان افزودن به علاقه مندی ها برای کاربران فراهم کنید تا بتوانند محصول مورد علاقه خود را موقتا به علاقه مندی هایشان اضافه کنند تا بعدا خرید کنند.

جلسه هجدهم - امکانات بیشتر: امکان تعریف قیمت های مختلف برای کاربران مختلف

در این جلسه یاد می گیرید که چطور برای انواع کاربران مختلف سایت، قیمت های مختلف تعیین کنید! مثلا اگر می دانید یک کاربر خرید عمده می کند و همیشه می خواهید قیمت همکاری به او بدهید، کاربر را به همکار ارتقا می دهید تا قیمت متفاوت تری در فروشگاه نسبت به کاربران معمولی ببیند! البته این فقط یک مثال بود و شما بر اساس نیاز خود می توانید از این امکان استفاده کنید.

جلسه پانزدهم - امکانات بیشتر: افزودن امکان زوم روی تصاویر محصولات

در این جلسه یاد می گیرید که چطور امکان زوم روی تصاویر محصولات را پیاده کنید تا کاربران بهتر بتوانند محصول را ببینند و تصمیم به خرید بگیرند.

جلسه شانزدهم - امکانات بیشتر: امکان صدور فاکتور برای مشتری و مدیر فروشگاه

در این جلسه یاد می گیرید که چطور امکان صدور فاکتور برای مشتریان و البته ادمین را فراهم کنید. فاکتور های سمت ادمین حتی می تواند رسید پستی باشد که روی بسته پستی چسبانده می شود.

جلسه هفدهم - امکانات بیشتر: امکان ارائه تخفیف اتوماتیک روی خرید عمده از سایت

در این جلسه یاد می گیرید که چطور امکانی در سایت فراهم کنید تا اگر کاربر خواست از یک محصول خاصی تعداد بالا خریداری کند، به صورت اتوماتیک به اون تخفیف دهید!

ووکامرس چیست؟

ووکامرس یک افزونه فروشگاه ساز وردپرس است. این افزونه قدری بزرگ است که دیگر حتی اسم سایر افزونه های فروشگاه ساز وردپرس را نمی شنویم! این پلاگین تمام نیاز های شما را برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی به طور کامل برطرف می کند و اگر امکانی مد نظر داشته باشید که ووکامرس نباشد، افزونه های دیگری برای کامل تر شدن آن وجود دارند. مانند وردپرس که افزونه های زیادی برای افزودن امکانات جدید به آن وجود دارد، افزونه های بسیاری زیاد دیگری نیز برای افزودن امکانات به ووکارس وجود دارد.

پس در نتیجه باید بگوییم که اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار را دارید، ووکامرس قطعا انتخاب شده باید باشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس چه مزیت هایی دارد؟

ووکامرس بزرگترین و بهترین افزونه فروشگاه ساز در وردپرس است. این افزونه به خودی خود امکانات عالی دارد. اما مزیت مهم این افزونه این است که مانند خود وردپرس، افزونه هایی برای افزودن امکانات بیشتر به آن وجود دارند. یعنی اگر امکان خاصی را در فروشگاه خود نیاز دارید که به طور پیشفرض در ووکامرس قرار ندارد، به راحتی می توانید افزونه مرتبط با آن را با چند کلیک ساده نصب کنید. آموزش این کار در این دوره قرار دارد.

آیا آموزش کار با ووکامرس به طور کامل در این دوره گفته می شود؟

قطعا! جدا از آموزش خود افزونه ووکامرس، ما چندین افزونه مکمل مهم و اصلی ووکامرس را نیز آموزش داده ایم تا بتوانید امکانات حرفه ای و البته استاندارد یک فروشگاه اینترنتی را پیاده سازی کنید. پس در این دوره آموزشی، در کنار افزونه ووکامرس، افزونه های دیگری نیز برای افزودن امکانات بیشتر به فروشگاه گفته شده است.

آیا این دوره پیش نیاز دارد؟

همانطور که می دانید افزونه ووکامرس در وردپرس نصب می شود. پس شما ابتدا باید با وردپرس آشنا باشید و سپس از آموزش های این دوره استفاده کنید. پس اگر هنوز با وردپرس آشنایی ندارید، نگران نباشید. می توانید دوره آموزش وردپرس را ابتدا تهیه و مشاهده کنید و سپس دوره آموزش ووکامرس را مشاهده کنید. البته با تهیه دوره وردپرس، این دوره آموزش ووکامرس به صورت رایگان به شما هدیه داده می شود! پس اگر وردپرس را هنوز کامل مسلط نیستید، پیشنهاد بهتر برای شما این است که دوره وردپرس را تهیه کنید تا با یک تیر، دو نشان بزنید.

مزیت این دوره آموزش ووکامرس با سایر دوره های مشابه چیست؟

در این دوره ما تنها به معرفی و آموزش ووکامرس نپرداخته ایم! علاوه بر نصب و راه اندازی و آموزش کامل ووکامرس، به معرفی افزونه های مهم و کاربردی دیگر، برای اضافه کردن امکانات جدید به فروشگاه پرداخته ایم تا توانایی طراحی یک فروشگاه اینترنتی را با این دوره به دست آورید.

آموزش ووکامرس

روند آموزش ها در این دوره به چه صورت است؟

در این دوره ابتدا به معرفی و نصب ووکامرس پرداخته ایم. سپس تمام بخش های این افزونه فروشگاه ساز را آموزش داده ایم. بعد از آموزش کامل ووکامرس، سراغ افزودن امکانات حرفه ای تر به فروشگاه رفته ایم تا توانسته باشیم نیاز شما را در این دوره رفع کنیم و آموزش کاملی را ارائه کرده باشیم.

نظر شرکت کنندگان قبلی دوره:

نظر شرکت کنندگان دوره آموزش ووکامرس

woocommerce telegram comment

سرفصل های دوره آموزش ووکامرس

 • آشنایی با افزونه ووکامرس
 • نصب اولیه ووکامرس
 • آموزش مدیریت کنترل پنل ووکامرس
 • اضافه کردن ووکامرس فارسی برای افزودن واحد های تومان، ریال و همچنین شهر های ایران به فروشگاه
 • آموزش پیکربندی ووکامرس
 • پیکربندی محصولات
 • پیکربندی ایمیل ها
 • پیکربندی حساب های کاربری
 • پیکربندی حمل و نقل کالا
 • افزودن محصول ساده به فروشگاه
 • آشنایی کامل با فیلد های اطلاعات محصول
 • افزودن جدول ویژگی ها به محصولات
 • افزودن محصول دانلودی
 • افزودن محصول مجازی
 • افزودن محصول خارجی / وابسته
 • افزودن محصول گروهی
 • افزودن محصول متغیر برای درج محصول با قیمت های متغیر
 • افزودن ویژگی های محصولات
 • مدیریت دسته بندی های محصولات
 • مدیریت برچسب های محصولات
 • بررسی فرایند خرید توسط مشتری
 • آموزش بخش درگاه های بانکی
 • آموزش کار با ووکامرس و زرین پال
 • اتصال درگاه پرداخت زرین پال به فروشگاه اینترنتی
 • اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به فروشگاه اینترنتی
 • آشنایی با فرایند پرداخت
 • آموزش مدیریت سفارشات در فروشگاه
 • افزودن سفارش جدید
 • پیکربندی و تنظیمات حمل و نقل
 • محاسبه اتوماتیک هزینه پست (بر اساس شهر، وزن، ابعاد کالا) و افزودن به فاکتور مشتری
 • آشنایی کامل با بخش کد های تخفیف
 • ساخت انواع کد های تخفیف با ویژگی های مختلف و تست آن ها
 • آشنایی با بخش گزارشات ووکامرس
 • آشنایی با بخش حلقه های ترجمه ووکامرس فارسی
 • آشنا با ابزارک های مخصوص فروشگاه
 • افزودن فیلتر های قیمت و ویژگی ها به فروشگاه
 • اتصال پنل پیامک به فروشگاه
 • تنظیم ارسال پیامک برای مشتری
 • تنظیم ارسال پیامک برای مدیر فروشگاه زمانی که سفارش جدید ثبت می شود
 • ارسال پیامک دستی به مشتری و یا هر شماره دیگر
 • افزودن امکان ارسال رایگان با شرایط خاص (جمع کل فاکتور، شهر و …) برای مشتری
 • افزودن تب های اختصاصی برای محصولات مانند دیجی کالا
 • افزودن امکان مقایسه محصولات توسط مشتری در کنار هم
 • افزودن امکان درج محصول به علاقه مندی ها برای مشتری
 • افزودن امکان زوم روی تصاویر محصولات مانند دیجی کالا
 • افزودن امکان صدور فاکتور برای مشتری و مدیر فروشگاه
 • افزودن امکان صدر برگ های رسید پستی برای جعبه های پستی
 • افزودن امکان خرید عمده با تخفیف (برای فروش بیشتر)، زمانی که مشتری تعداد بالا خریداری کند
 • افزودن امکان درج قیمت های مختلف، بر اساس نقش های کاربری مختلف
 • + ضمیمه راهکار های کسب درآمد از اینترنت با مهارت های یادگرفته شده در این دوره

دوره آموزش کامل ووکامرس، شامل چه چیز هایی است؟

 • 3 ساعت و نیم آموزش تصویری
 • + ضمیمه راهکار های راه اندازی کسب و کار اینترنتی با آموزش های این دوره
 • + هدیه ویژه

مدرس دوره آموزش ووکامرس: مسعود جواهری

 • بنیان گذار سایت فصل وردپرس
 • مدیر تیم طراحی سایت ورتکس
 • بیش از 8 سال سابقه طراحی سایت
 • دارای مدرک لیسانس نرم افزار
 • مدرس بیش از 8 دوره آموزشی مرتبط با طراحی و مدیریت سایت و دوره آموزش سئو
 • نویسنده کتاب های “چک لیست سئو” و “چک لیست امنیت وردپرس”
 • مسلط به وردپرس، HTML ، CSS ، Bootstrap ، PHP

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • افرادی که به طور کامل با طراحی فروشگاه های آنلاین آشنایی دارند
 • افرادی آموزش کار با ووکامرس را بلد هستند
 • افرادی که اعتقادی به کسب و کار های اینترنتی ندارند
 • افرادی که از درآمد کسب و کار فیزیکی خود کاملا رضایت دارند

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • افرادی که می خواهند وارد حوزه کسب و کار اینترنتی شوند
 • افرادی می خواهند شعبه آنلاین خود را راه اندازی کنند
 • افرادی که می خواهند برای سایرین فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنند
 • افرادی که آینده نگر و پیشرو هستند و نمی خواهند از رقیبان جا بمانند
 • افرادی که می خواهند درآمد کسب و کار خود را با گسترش آن بیشتر کنند
 • افرادی که می خواهند آموزش ووکامرس را کامل یاد بگیرند

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!

نقد و بررسی‌ها

 1. محمد سعید بهاری

  بسیار عالی این سومین دوره بود که خرید کردم به نظزم ارزشش 10 برابر هست و خیلی ارزون هست

  • مسعود جواهری

   ممنون از شما دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که راضی بودید
   موفق باشید

 2. alpay53

  باسلام و شب بخیر…

  با تشکر از زحمات شما و تشکر بابت آموزش های خوب، جامع و با زبان گویا و ساده تون… .

  قابل عرض است: بنده امشب 3 تا از محصولات شما رو که شامل آموزش کار با وردپرس، آموزش ووکامرس و فرم ساز حرفه ای تون رو خریداری کردم که بعدا متوجه شدم در داخل محصول کار با وردپرس لطف کردین و محصول آموزش ووکامرس رو به عنوان هدیه برام قرار دادین، در حالی که بنده هزینه آن رو ندونسته واریز کرده بودم!

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   ممون از نظر لطفتون
   لطف کنید از طریق صفحه تماس با ما، شماره کارتتون رو برامون ارسال کنید تا هزینه پرداختی بابت دوره ووکامرس رو به شما برگردونیم.
   https://wpseason.com/contact/

 3. abbas

  با سلام ممنون از دوره خیلی خوبتون
  من یه سوال دارم توی گروه ها هم پرسیدم اما جواب خوبی نگرفتم ممنون میشم کمک کنید

  من میخوام افرادی که به عنوان مهمان وارد سایت میشن و خرید میکنند (حالا یا حوصله ندارن یا توانایی ساخت ایمیل ندارن یا …) ازشون نخواد ک ثبت نام کنند در سایت و اجازه خرید محصول رو بده
  من تیک این گزینه رو زدم و مشتری هم میتونه این کار رو بکنه اما مشکلی که هست یک دو جا (در قسمت مشاهده محصول و زمانی که افزودن به سبد خرید رو میزنم ) یک پیغامی مبنی بر نام کاربری و رمز عبور رو وارد کنید نمایش میده هر چن اگه کنسل بزنم و پیغام رو رد کنم مشکلی نیست و اجباری در واردک ردنشون نیست, اما من میخوام کلا این پیغام رو نیاره که نام و رمز رو وارد کنید جلوه خوبی نداره میخوام راحت افزودن به سبد خرید بزنه بدون هیچ پیغامی
  ممنونم از شما

  • مسعود جواهری

   سلام عباس جان. ممنون از شما
   این موردی که میگید با کد CSS میشه مخفی کرد. اگر یکم آشنا باشید، نام کلاس اون بخش رو میتونید پیدا کنید و مقدار display:none رو براش تنظیم کنید. اینطوری دیگه اون بخش تو سایت نمایش داده نمیشه.

 4. سید عباس حسینی

  باسلام و خسته نباشید سید عباس حسینی هستم و خواستم این مجموعه شما را خریداری کنم سوال بنده این بود که آیا صفحه سازی یعنی به صورت کدنویسی را در این مجموعه آموزش خواهید داد و یا فقط محیط را نشان میدهید آیا کدنویسی در صفحه تک محصول یا به عبارتی single-product و بقیه صفحات را آموزش میدهید و یا خیر ؟

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   خیر کدنویسی آموزش داده نمیشه. در وردپرس صفحه ساز هایی مثل المنتور و ویژوال کامپوزر بیشتر استفاده میشه. البته آموزش این صفحه ساز ها در دوره وردپرس قرار داره و در این دوره نیست. البته با تهیه دوره وردپرس، این دوره ووکامرس هم رایگان دریافت می کنید.

 5. پریناز

  سلام، بعد از خرید دوره ووکامرس، اگه مشکلی داشته باشم بشتیبانی می کنید؟

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   بله هر سوالی داشته باشید میتونید بپرسید. از بخش نظرات همین صفحه یا اکانت تلگرام و ایمیل در خدمتتون هستیم

 6. mostafa2022

  سلام
  چرا لینک دانلود رایگان وجود نداره؟

  • مسعود جواهری

   روی گزینه “دانلود دوره ووکامرس” کلیک کنید و فرم رو پر کنید و لینک ها رو دریافت می کنید.

 7. lmona

  سلام
  وقت بخیر
  من میخوام مشتری ها فقط بتونن محصولات رو انتخاب کنند و در پنلشون ثبت بشه بدون پرداختی امکانش وجود داره

  • مسعود جواهری

   سلام وقت بخیر
   رو حالت پرداخت نقدی بذارید همین حالت رو داره

 8. فلاح

  با عرض سلام و احترام
  تشکر بابت زحماتی که می کشید
  بزرگوار من هر کاری می کنم نمی تونم دانلود کنم چه باید بکنم؟

  • مسعود جواهری

   سلام خدمت شما
   اگر لینک های دانلود رو دارید، لطفا با adsl یا در طول روز یا حتی با فیلترشکن تست کنید. چون به دلیل اختلالات اخیر اینترنت ممکن هست لینک های دانلود هم مشکل بخورند.

 9. بهناز میرصانع

  سلام
  توی فروشگاهی که من ساختم وقتی محصول رو نشون میده و به سبد خرید اضافه میشه، بعدش روی گزینه ی سبد خرید که میرم دیگه هیچ محصول و صفحه ای رو باز نمیکنه و عملیات ناتموم میمونه!
  به نظرتون مشکل از کجاست؟

 10. پارمس

  با سلام آیا برای اینکه ووکامرس ریال و تومان را نشان بده نیاز است هنوز به افزونه ووکامرس فارسی یا خیر؟

 11. الهه عمید

  سلام وقت بخیر
  من قالب آسترا رو خریدم، ک افزونه ووکامرس فارسی نصب هست، نیازه ک افزونه woocommerc انگلیسی رو هم نصب کنم ؟

 12. الهه عمید

  سلام مجدد وقت بخیر
  من میخوام فونت ابزارک های ووکامرس رو تغییر بدم
  از کجا باید اینکارو انجام بدم؟

 13. وردپرس

  بسیار عالی و کارآمد بود

 14. atefeh

  سلام وقت بخیر
  دوره نه قابل دانلود هست و نه قابل خریداری.

  • مسعود جواهری

   سلام وقت بخیر
   لینک یوتوب داخل صفحه هست. دوره ها داخل یوتوب هستند

 15. atefeh

  لطفا راهنمایی بفرمایید چجوری میشه از این دوره استفاده کرد؟

 16. امیرحسین

  سلام وقتتون بخیر
  ما یه معضلی داریم.
  محصولات رو هم به صورت حضوری می فروشیم و هم آنلاین.
  موجودی انبار رو هرچی زدیم میخوایم پایین موجودی 5 عدد رو برای مثال داخل ووکامرس ناموجود کنه.
  یعنی اگر موجودی 4 شد ووکامرس به صورت اتوماتیک اون محصول رو ناموجود بزنه در حالی که موجودیش 4 هست.
  آیا همچین موردی امکان پذیر هست؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره رایگان آموزش ووکامرس (صفر تا صد)