40 درصد تخفیف عید فطر برای تمام محصولات با کد fetr99

ساخت پاپ آپ با فرم برای دریافت ایمیل با افزونه Hustle + آموزش ویدئویی

Hustle Marketing

اگر شما هم بخواهید ایمیل مارکتینگ کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید، ابتدا باید ایمیل کاربران را جمع آوری کنید. یکی از روش های جمع آوری ایمیل، استفاده از فرم های پاپ آپی ایمیل است. با استفاده از افزونه Hustle می توانید یک پاپ آپ طراحی کنید که دارای یک فرم باشد تا کاربران سایت شما ایمیل خود را وارد کنند و در سایت ذخیره کنید تا در زمان مناسب به آن ها ایمیل ارسال کنید.

افزونه Hustle تا کنون بیش از 80 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

Hustle Marketing banner

آموزش ساخت پاپ آپ با فرم برای دریافت ایمیل با افزونه Hustle

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، از قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.مطالب متفاوت تر در کانال تلگرام ما!