تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

نمایش پاپ آپ تبلیغاتی در وردپرس با افزونه ITRO Popup Plugin + آموزش ویدئویی

ITRO-Popup-Plugin

اگر نیاز دارید در سایت خود پاپ آپ تبلیغات نمایش دهید (البته منظورمان پاپ آپ های مزاحم و اذیت کننده ای که در پنجره جدید باز می شوند نیست!)، افزونه ITRO Popup Plugin یکی از گزینه های شماست. از طریق این افزونه می توانید انواع پاپ آپ را طراحی کنید، عکس اضافه کنید، متن اضافه کنید و … و در سایت خود به کاربران نمایش دهید. افزونه ITRO Popup Plugin امکانات قابل قبولی دارد که می توانید هر چه بیشتر سفارشی سازی انجام دهید و عملکرد های مختلفی به پاپ آپ خود دهید. مثلا میتوانید تایمر برای پاپ آپ تنظیم کنید!

اگر بخواهیم به چند مورد از ویژگی های این افزونه ساخت پاپ آپ اشاره کنیم، باید موارد زیر را نام ببریم:

  • ساخت پاپ آپ محتوایی به صورت ساده و سریع
  • ایجاد پاپ آپ به صورت ریسپانسیو
  • امکان نمایش یا عدم نمایش در صفحات خاص یا همه صفحات سایت
  • قابلیت سفارشی سازی رنگبندی ها، اندازه ها، حاشیه ها و ….
  • داشتن تایمر و زمان بندی برای پاپ آپ
  • ساخت یک پاپ آپ ساده و کم حجم
  • و …

افزونه ITRO Popup Plugin تا کنون بیش از 10 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

ITRO Popup Plugin

آموزش نمایش پاپ آپ تبلیغاتی در وردپرس با افزونه ITRO Popup Plugin

دانلود ویدئو

پس از نصب افزونه و فعال سازی آن، گزینه ITRO Popup به زیرمنو تنظیمات اضافه می شود.

ITRO Popup Plugin menu

پس از وارد شدن به این بخش، شما تنظیمات پاپ آپ را خواهید دید. این صفحه از دو بخش تشکیل شده است. سمت راست شامل محتوای پاپ آپ است و در سمت چپ تنظیمات پاپ آپ را می بینیم.

ITRO-Popup-Plugin-settings

در سمت راست در بخش Your text می توانید محتوای پاپ آپ را که می تواند شامل هر چیزی باشد، وارد می کنید. ما به عنوان مثال یک عکس و متن تستی وارد کردیم.

ITRO Popup Plugin content

در سمت چپ نیز تنظیمات پاپ آپ را داریم. اگر تیک گزینه Show Advanced Settings را بزنید، تنظیمات حرفه ای تر و بیشتری نیز اضافه می شود. حالا چند مورد از این تنظیمات را با هم مرور می کنیم.

از بخش Decide where popup will be displayed مشخص می کنید که پاپ آپ شما در چه صفحاتی از سایت نمایش داده شود. می توانید روی همه صفحات یا صفحات خاص و محدود شده تنظیم و مشخص کنید.

ITRO Popup Plugin display page

از بخش General Settings تنظیماتی مانند نحوه و زمان بسته شدن پاپ آپ را می توانید مشخص کنید. مثلا می توانید مشخص کنید که بعد از یک مدت زمانی، پاپ آپ بسته شود. یا حتی می توانید تایمر مشخص کنید. همچنین می توانید تاخیری در نمایش پاپ اپ ایجاد کنید.

ITRO Popup Plugin general

در بخش Popup Aspect نیز می توانید مواردی مانند طول و عرض پاپ آپ، رنگبندی ها، بوردر ها، Padding ها و … را تنظیم کنید. همچنین اگر بخواهید می توانید به جای رنگ ثابت، یک تصویر را برای بک گراند پاپ آپ مشخص کنید. همچنین از بخش Layered Opacity می توانید یک حالت شفاف برای پاپ آپ ایجاد کنید تا کمی المان های صفحه در زیر پاپ آپ نمایش داده شوند.

ITRO Popup Plugin aspect

از بخش Responsive Settings نیز همانطور که از نامش پیداست، تنظیمات مربوط به ریپسانسیو بودن پاپ آپ است. در اینجا اگر بخواهید می توانید پاپ آپ را برای موبایل غیرفعال کنید. که البته بهتر است در موبایل غیرفعال باشد تا کاربر در محیط کوچک موبایل، اذیت نشود. پس از انجام کلیه تنظیمات بر اساس نظر و سلیقه خود، گزینه ذخیره تغییرات را بزنید.

ITRO Popup Plugin responsive

سپس به سایت مراجعه می کنیم تا نتیجه کار را ببینیم. همانطور که می بینید، پاپ آپ ساخته شده ما در سایت به درستی نمایش داده می شود. البته اگر حس می کنید ظاهر پاپ آپ زیاد جذاب نیست باید بگویم که در این اینجا ما صرفا خواستیم با تنظیمات و نحوه اجرای یک پاپ آپ تبلیغاتی آشنا شویم و قطعا با همین تنظیمات مانند رنگبندی ها، اندازه ها، محتوا و …. می توانید پاپ آپ جذاب تر و مناسب سایت خود را طراحی کنید.

ITRO Popup Plugin result

در پایان باید بگویم که پاپ آپ های ساخته شده با افزونه ITRO Popup Plugin بیشتر جنبه محتوایی و تبلیغاتی دارند و اگر بخواهیم در پاپ آپ خود فرم داشت باشید، باید از افزونه های پاپ آپ دیگری مانند افزونه پاپ آپ Hustle یا فرم ها و پاپ آپ های سرویس های ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد و به شما کمک کرده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. منتظر نظرات شما هستیم.

افزونه ITRO Popup Plugin را به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.5/5 - (4 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!