40 درصد تخفیف عید فطر برای تمام محصولات با کد fetr99

جمع آوری ایمیل بازدید کنندگان در وردپرس با فرم خبرنامه با افزونه DSubscribers + آموزش ویدئویی

DSubscribers

از اصول بازاریابی اینترنتی این است که اطلاعات مخاطبان خود را جمع آوری کنید. یک کانال تبلیغات هم ایمیل مارکتینگ است. حال شما راه های زیادی برای جمع آوری ایمیل مخاطبان و کاربران خود دارید که یکی از آن ها فرم عضویت در خبرنامه است. با استفاده از افزونه DSubscribers می توانید فرم عضویت در خبرنامه در سایت وردپرسی خود بسازید تا کاربران ایمیل و مشخصاتشان را وارد کنند تا از آن اطلاعات برای بازاریابی استفاده کنید.

افزونه DSubscribers را می توانید از پایین همین مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

DSubscribers banner

آموزش جمع آوری ایمیل بازدید کنندگان در وردپرس با فرم خبرنامه با افزونه DSubscribers

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.مطالب متفاوت تر در کانال تلگرام ما!