تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

دیجی کالا با چه ترفند هایی شما را به خرید از سایتش ترغیب می کند؟!

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران، الکی بزرگ ترین نشده است! بسیاری از تکنیک های روز روی این فروشگاه پیاده شده است تا روز به روز افزایش فروش سایت را تجربه کند. از جنبه محتوا، برندینگ، استراتژی، سئو، طراحی و چیدمان المان ها در سایت و … روی این فروشگاه اینترنتی کار شده است تا امروز به اینجا رسیده است. در اینجا ما می خواهیم یک صفحه از محصول دیجی کالا را با هم تحلیل و بررسی کنیم تا بدانیم که دیجی کالا در صفحه محصولش، چه چیزی دارد به کاربران نمایش می دهد که شما به سادگی راضی به خرید از این سایت می شوید. اگر بخواهم کمی علمی تر صحبت کنم، در اینجا می خواهیم بررسی کنیم که بدانید دیجی کالا برای افزایش نرخ تبدیل سایت خود چه کرده است. اگر نمی دانید نرخ تبدیل چیست، هم در ویدئو توضیح داده شده است، و هم در پایین صفحه نوشته شده است.

نکاتی که در ویدئو پایین قرار است ببینید، اگر روی سایت خود پیاد کنید، به شدت روی افزایش فروش سایت تاثیر گذار است. خود ما نیز در صفحات محصولات و دوره هایمان بسیاری از آن ها را پیاده کردیم و نتایج خوبی گرفته ایم که در این ویدئو کمی به آن اشاره می کنیم. چه فروشگاه اینترنتی دارید، چه سایت ارائه دهنده خدمات خاصی دارید، این ویدئو به شدت به شما کمک می کند تا بتوانید بازدید کننده های بیشتری را تبدیل به مشتری کنید و برای دریافت خدمات، به شما پول پرداخت کنند. البته نکات بیشتر برای انواع سایت های دیگر را در کتاب افزایش فروش سایت توضیح و آموزش داده ایم که حتما پیشنهاد می شود آن کتاب الکترونیکی را از سایت تهیه کنید چرا که می توان گفت مکمل این ویدئو خواهد بود و دانش شما از مبحث نرخ تبدیل بسیار بیشتر می شود و در انواع سایت های مختلف می توانید افزایش درآمد را تجربه کنید.

بیش از این ادامه نمی دهد و شما را دعوت می کنم که این ویدئو ارزشمند را با دقت ببینید و نکته برداری کنید. این ویدئو به مدت 37 دقیقه است و 145 مگابایت حجم دارد. برای راحتی شما، لینک دانلود نیز در زیر ویدئو قرار دارد.

دانلود ویدئو

نرخ تبدیل سایت چیست؟

منظور از نرخ تبدیل این است که وقتی کاربری از وب‌سایت شما بازدید می‌کند، همان اقدامی را انجام دهد که شما از او می‌خواهید. این هدف‌گذاری می‌تواند برای هر وبسایتی متفاوت باشد. مثلاً در یک وب‌سایت، شما از بازدیدکنندگان می‌خواهید در خبرنامه ایمیلی عضو شوند، یا در وب‌سایت شما اکانت بسازند. شاید این اقدام در وب‌سایتی دیگر به منزله خرید، دانلود اپلیکیشن یا اقدامی کاملاً متفاوت باشد. مهم این است که برای هر صفحه از سایت خود، هدفی را تعیین کنید و از کاربران بخواهید بسته به آن هدف، کار خاصی را انجام دهند.

امیدوارم این ویدئو به شما کمک کرده باشد و برایتان بسیار مفید بوده باشد. به شدت خوشحال می شوم که نظرتان را برای من در بخش نظرات بنویسید. چقدر عالی می شود که نکاتی هم که از ویدئو برداشت کردید را در بخش نظرات بنویسید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.2/5 - (4 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

شهاب حاتمی در 28 ژوئن 2020 - 19:15 پاسخ

عالی بود کلی نکته درجه یک نصیبمون شد
دم تیم فصل وردپرس و آقای جواهری گرم
خسته نباشید

    مسعود جواهری در 28 ژوئن 2020 - 22:23 پاسخ

    مرسی شهاب جان
    خیلی خوشحالم براتون مفید بوده
    مرسی بابت انگیزه

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!