30 درصد تخفیف ویژه فقط تا جمعه شب!

آموزش افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه موشک وردپرس WP-rocket + آموزش ویدئویی

همه شما از اهمیت افزایش سرعت سایت اطلاع دارید. اگر سرعت سایت شما کم باشد، علاوه بر این که کاربران تمایل به منتظر ماندن برای لود شدن سایت شما ندارند، گوگل نیز به همین دلیل تمایلی به نمایش دادن سایت شما در نتایج خود ندارید! همین دو دلیل باعث می شود اهمیت سرعت سایت به شدت افزایش پیدا کند. گوگل به شدت برای کاربرانش احترام قائل است. او دوست ندارند به کاربرانش تجربه بدی بدهد. پس سعی می کند سایت هایی که سرعت خوبی دارند را در نتایج نمایش دهد. در این مقاله آموزشی قصد داریم روش افزایش سرعت سایت با یکی از افزونه های افزایش سرعت وردپرس، یعنی افزونه WP-rocket در وردپرس را بگوییم.

ما در یکی از پروژه های خود نیز صرفا با بهینه سازی سرعت سایت، توانستیم ترافیک سایت را دو برابر کنیم! شما هم اگر سرعت مطلوبی ندارید، با بهینه سازی سرعت سایت وردپرسی خود، می توانید ورودی های خود را سریعا افزایش دهید. به همین دلیل است که می گوییم افزایش سرعت سایت، یکی از پارامتر های به شدت مهم سئو است.

اما وقتی می گوییم سرعت سایت، طبیعتا باید یک اطلاعاتی از سایت داشته باشیم تا آن را بهبود دهیم. ابزار های زیادی برای تست سرعت سایت وجود دارد. یکی از ابزار های رایج سایت GTmetrix است که شما با وارد کردن آدرس سایت خود، وضعیت سرعت سایت خود را می توانید ببینید. ما نیز با یکی از پلاگین های افزایش سرعت وردپرس، که WP-rocket نام دارد، می خواهیم این میزان سرعت را از نظر GTmetrix یا هر نوع ابزار تست سرعت دیگری بالا ببریم.

رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!

افزونه WP-rocket یک افزونه پولی است و نسخه رایگان ندارد. شما می توانید این افزونه را از مارکت های وردپرسی معتبر خریداری کنید. البته پلاگین های افزایش سرعت وردپرس رایگان هم وجود دارند اما به هیچ وجه نمی تواند به خوبی پلاگین WP-rocket عمل کند. یکی از این افزونه های رایگان، افزونه W3 Total Cache است.

خرید نسخه حرفه ای

نحوه افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه WP-rocket و کار با تنظیمات آن

دانلود ویدئو

برای افزایش سرعت سایت وردپرس، راه های زیادی وجود دارد. برخی از این راه ها توسط همین پلاگین WP-rocket انجام شده است. یک سری روش دیگر وجود دارد که در مقاله راه های افزایش سرعت سایت گفته ایم و توصیه می کنیم آن را بخوانید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. حتما از این افزونه برای بهینه سازی سرعت سایت وردپرس خود استفاده کنید تا تاثیر آن را ببینید. اگر سوال یا نظری دارید، از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!