دوره سئو منتشر شد! خرید دوره برای 10 نفر اول با تخفیف 100 هزار تومانی!

آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس برای کاهش بانس ریت + آموزش ویدئویی

یکی از راه های کاهش نرخ بانس ریت سایت این است که مطالب مرتبط و مفید به کاربر ارائه دهید تا سایر مقالات شما را نیز بخوانند. این مطالب مرتبط معمولا در سایدبار یا پایین پست قرار می گیرند. اما یک ضعف دارد! ممکن است کاربر آن را نبیند! حالا برای حل این مشکل، افزونه Inline Related Posts به کمک ما آمده است تا به طور اتوماتیک، مطالب مرتبط به محتوای فعلی را، در بین محتوا درج کند تا کاربر حتما آن را ببیند. بنابراین احتمال کلیک روی آن لینک مطلب بیشتر می شود.

پس این یکی از راه های کاهش بانس ریت سایت است. اگر با بانس ریت آشنا نیستید، می توانید مقاله بانس ریت چیست را بخوانید و همچنین سایر راه های کاهش بانس ریت را در آن جا گفته ایم.

افزونه Inline Related Posts تا کنون بیش از 50 هزار نصب فعال داشته است. همچنین توانسته است امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کند. شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش درج مطالب مرتبط در بین محتوا در وردپرس با افزونه Inline Related Posts

دانلود ویدئو

حتما از این افزونه استفاده کنید. مخصوصا اگر از نرخ پرش یا همان بانس ریت سایت خود راضی نیستید. این کار در نهایت باعث بهبود سئو سایت شما می شود. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذاریددانلود رایگان چک لیست سئو!