سئو سایت
امنیت وردپرس

آموزش ارسال اتوماتیک پست های وردپرس به شبکه های اجتماعی + آموزش ویدئویی
امتیاز 5 از 1 رای

آموزش ارسال اتوماتیک پست های وردپرس به شبکه های اجتماعی + آموزش ویدئویی

شاید برای شما هم ارسال پست های سایتتان در شبکه های اجتماعی کاری زمان بر باشد و ارسال دستی آن ها برایتان زحمت داشته باشد. اگر شما جزو این دسته از وبمستر ها هستید، این آموزش مخصوص شماست. با آموزش ارسال اتوماتیک پست های وردپرس به شبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

برای ارسال اتوماتیک پست های وردپرس به شبکه های اجتماعی افزونه ای با نام NextScripts: Social Networks Auto-Poster ساخته شده است که کار شما را بسیار آسان می کند. شما یک بار تنظیمات این افزونه را برای شبکه های اجتماعی مختلف انجام می دهید و دیگر به صورت خودکار هر وقت پستی در سایت خود منتشر می کنید، بلافاصله در شبکه های اجتماعی شما نیز قرار داده می شود.

افزونه NextScripts: Social Networks Auto-Poster تا کنون بیش از 100 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 3.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. شما این افزونه مفید را می توانید از پایین همین مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

آموزش ارسال اتوماتیک پست های وردپرس به شبکه های اجتماعی

 

دانلود ویدئو

توصیه می کنیم برای صرفه جویی در زمان خود و همچنین اشتراک گذاری لینک های بیشتر از سایت خود در شبکه های اجتماعی، از این افزونه استفاده کنید. همچنین خوشحال می شویم که نظرات خودتان را درباره این افزونه با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
این مطلب را بخوانید  حذف کلمه Category از لینک دسته های وردپرس با افزونه WP Remove Category Base
آموزش گوگل آنالیتیکس (برای افزایش بازدید و فروش سایت)

شما در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس کار با این ابزار را به طور کامل یاد می گیرید. گوگل آنالیتیکس ابزاری است که با آن آمار دقیق سایتتان را تحلیل می کنید تا نقاط ضعف و قوت سایتتان را پیدا کنید تا بازدید و فروش خود را افزایش دهید.

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید