40 درصد تخفیف عید فطر برای تمام محصولات با کد fetr99

نمایش پست های اینستاگرام در سایت با افزونه Smash Balloon Social Photo Feed + آموزش ویدئویی

در برخی از سایت ها دیده اید که پست های اینستاگرام آن ها در سایت نیز لود شده و نمایش داده می شوند. برای نمایش پست های اینستاگرام در سایت، افزونه Smash Balloon Social Photo Feed به کمک شما آمده است. با استفاده از این افزونه می توانید اکانت اینستاگرام خود را به سایت متصل کنید، و در هر جایی از سایت خود، پست های اخیر اینستاگرام خود را نمایش دهید. حتی عکس پروفایل و گزینه فالو کردن هم در کنار این پست ها نمایش داده می شود تا اگر کاربر خواست پیج شما را هم فالو کند، دسترسی سریع تری داشته باشد.

پس این افزونه علاوه بر نمایش پست های پیج اینستاگرام شما، باعث افزایش فالوور نیز می شود. چرا که هر شخصی که وارد سایت می شود، با پیج اینستاگرام شما نیز آشنا می شود و احتمال فالو کردن آن را بالا می برد.

افزونه Smash Balloon Social Photo Feed یا Instagram Feed سابق، تا کنون بیش از 900 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. اگر می خواهید این افزونه را به صورت رایگان دانلود کنید، به پایین همین مطلب مراجعه کنید.

آموزش نمایش پست های اینستاگرام در سایت با افزونه Smash Balloon Social Photo Feed

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش تصویری نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، خوشحال می شویم که از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!

حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.مطالب متفاوت تر در کانال تلگرام ما!