40 درصد تخفیف عید فطر برای تمام محصولات با کد fetr99

نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در سایت با افزونه Social Media Widget + آموزش ویدئویی

social media widget

برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی و لینک به صفحه آن، معمولا قالب های حرفه ای این امکان را در تنظیمات قالب برای شما فراهم می کنند. اما اگر قالب شما این امکان را نداشته باشد، از دو روش می توانید این آیکون ها را در سایت خود قرار دهید. یک روش بدون استفاده از پلاگین و نوشتن کد HTML است. اگر کمی با HTML و CSS آشنا باشید، می توانید این آیکون سوشال ها را در سایت خود قرار دهید.

اما اگر با HTML و CSS آشنا نیستید، استفاده از افزونه هایی مانند همین افزونه Social Media Widget را به شما پیشنهاد می دهم. به کمک این افزونه می توانید این آیکون ها را در فوتر یا سایدبار، یا هر جایی که ابزارک را در قالب شما پشتیبانی کند، می توانید قرار دهید و لینک صفحه های شبکه های اجتماعی خود را در آن قرار دهید.

افزونه Social Media Widget تا کنون بیش از 100 هزار نصب فعال داشته و امتیاز 4 از 5 را از کاربران وردپرسی دریافت کرده است. همچنین از تعداد زیادی شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند. این افزونه را رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش افزودن آیکون های شبکه های اجتماعی در سایت با افزونه Social Media Widget

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش تصویری نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، خوشحال می شویم که از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.مطالب متفاوت تر در کانال تلگرام ما!