تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در سایت با افزونه Social Media Widget by Acurax + آموزش ویدئویی

Social-Media-Widget-by-Acurax

برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در سایت معمولا قالب های حرفه ای این امکان را به شما می دهند و این آیکون ها را در هدر یا فوتر سایت می توانید قرار دهید. اما اگر قالب شما این امکان را نداشته باشد، باید از طریق کدنویسی آن را در سایت درج کنید. حالا اگر کدنویسی نمی دانید، راهکار شما در افزونه Social Media Widget by Acurax است.

از طریق این افزونه می توانید آیکون های شبکه های اجتماعی را در سایت وردپرسی خود درج و نمایش دهید. افزونه Social Media Widget by Acurax تا کنون بیش از 20 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

Social Media Widget by Acurax banner

آموزش درج آیکون های شبکه های اجتماعی با افزونه Social Media Widget by Acurax

دانلود ویدئو

پس از نصب و فعال سازی افزونه، گزینه Social Media Widget Settings به منو داشبورد وردپرس اضافه می شود. روی این منو کلیک کنید.

Social Media Widget by Acurax menu

با کلیک کردن روی این منو، وارد صفحه تنظیمات آیکون های شبکه های اجتماعی می شوید. در این صفحه که مشابه تصویر زیر است، قسمت های مختلفی را می بینیم.

در بخش Your current theme is می توانید پیش نمایش آیکون ها را ببینید. در بخش Icon size settings نیز می توانید اندازه آیکون ها را مشخص کنید. و در بخش Icon theme settings می توانید تم مورد نظر خود را برای آیکون ها انتخاب کنید. این افزونه چند تم مختلف برای آیکون ها دارد که می توانید آن را از این قسمت انتخاب کنید.

Social Media Widget by Acurax options

در قسمت Social media icon display order می توانید ترتیب آیکون ها بر اساس نظر خود تغییر دهید. مثلا می توانید شبکه های اجتماعی مهم تر را ابتدا و جلوی دید بهتر قرار دهید. کافیست با درگ کردن، محل هر آیکون را تغییر دهید.

Social Media Widget by Acurax order

و در قسمت Social media configuration نیز لینک های شبکه های اجتماعی خود را قرار می دهید تا وقتی این آیکون ها در سایت نمایش داده می شوند، کاربران با کلیک کردن آن ها، وارد شبکه اجتماعی شما شوند. هر شبکه اجتماعی که دارید را می توانید از اینجا انتخاب کنید و لینک آن را قرار دهید. پس از انجام کلیه تنظیمات این صفحه، آن را ذخیره کنید.

Social Media Widget by Acurax urls

حالا برای نمایش این آیکون ها کافیست به بخش ابزارک های سایت بروید. در ابزارک ها می بینید که ویجت Acurax Social Media Widget به لیست ابزارک ها اضافه شده است. کافیست آن را به محل مورد نظر خود، مثلا سایدبار سایت درگ کنید.

Social Media Widget by Acurax widget

سپس در باکس تنظیمات ابزارک نیز می توانید بخشی از همان تنظیمات آیکون ها را مانند سایز، تم، تراز و عنوان ابزارک را تغییر دهید و سپس ذخیره کنید.

Social Media Widget by Acurax widget settings

حالا اگر به سایت مراجعه کنیم، خواهیم دید که در همان محل سایدبار سایت، این لیست آیکون های شبکه های اجتماعی قرار داده شده است و کاربران کافیست روی هر آیکون کلیک کنند تا وارد شبکه اجتماعی ما در آن سایت شوند.

Social Media Widget by Acurax result

به این صورت می توانید تعدادی از کاربران سایت را جذب شبکه های اجتماعی خود کنید تا دسترسی آسان تری به کاربران خود داشته باشید و راحت تر با آن ها ارتباط برقرار کنید. از سوی دیگر این کار باعث افزایش تعامل کاربران با برند شما می شود که از نگاه بازاریابی بسیار خوب خواهد بود.

لازم است یک بار دیگر بگویم که این امکان امروزه در قالب های حرفه ای به طور پیشفرض وجود دارد و می توانید آیکون های شبکه های اجتماعی خود را به سادگی در سایت قرار دهید. همچنین اگر هم این امکان وجود نداشت، اگر با کد نویسی HTML و CSS آشنا باشید، می توانید این آیکون ها را به سادگی در محل مورد نظر خود در سایت درج کنید. اما اگر قالب این امکان را نداشت و شما هم به کد نویسی آشنا نبودید، کافیست از این افزونه یا افزونه های مشابه دیگر استفاده کنید و به راحتی آیکون های شبکه های اجتماعی را در سایت خود نمایش دهید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

 افزونه Social Media Widget by Acurax را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.5/5 - (2 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!