آموزش افزودن امکان اشتراک گذاری در وردپرس با افزونه Share Buttons by AddThis + آموزش ویدئویی

افزونه های زیادی برای اضافه کردن امکان اشتراک گذاری پست ها در وردپرس وجود دارد. یکی از این افزونه ها، افزونه Share Buttons by AddThis است که در این آموزش می خواهیم به آن بپردازیم. البته اکثر قالب های حرفه ای، امکان اشتراک گذاری را در خود دارند، اما اگر قالب شما این امکان را ندارد یا به هر دلیلی نمی خواهید از دکمه های اشتراک گذاری قالب خود استفاده کنید، این آموزش را دنبال کنید.

افزونه Share Buttons by AddThis تا کنون بیش از 100 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. همچنین امکان نمایش دکمه های اشتراک گذاری در نسخه AMP سایت نیز، با این افزونه وجود دارد.

این افزونه را می توانید به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش افزودن امکان اشتراک گذاری مطالب در وردپرس با افزونه Share Buttons by AddThis

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش تصویری نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، خوشحال می شویم که از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!