چک لیست سئو
چک لیست امنیت وردپرس

آپلود خودکار تصاویر موجود در متن در وردپرس
امتیاز 5 از 2 رای

آپلود خودکار تصاویر موجود در متن در وردپرس

Auto Upload Images

اگر شما تصاویر مطالب سایت خودتان را از گوگل سرچ می کنید و داخل نوشته خود قرار می دهید، این مقاله آموزشی برای شما مفید است. منظور از آپلود خودکار تصاویر موجود در متن این است که اگر شما عکسی را در گوگل یا هر سایت دیگری دیدید و می خواستید آن را در نوشته خود استفاده کنید، دیگری نیازی نیست که عکس را ابتدا ذخیره کنید و سپس آن را در هاست خود آپلود کنید. اگر افزونه Auto Upload Images را نصب کرده باشید، کافیست خود عکس را بدون آپلود کردن، داخل نوشته خود قرار دهید و پس از زدن دکمه انتشار، تمام تصاویری که در داخل متن قرار دارند ولی آدرس عکس آن ها از سایتی به جز سایت شما هستند را، روی هاست شما آپلود می کند.

با افزونه Auto Upload Images دیگر نیازی نیست تصاویری که آدرس خارجی از سایت شما دارند را به صورت دستی آپلود کنید. می توانید این کار را به این افزونه بسپارید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

این افزونه تا کنون بیش از 10 هزار نصب فعال داشته است و توانسته است که امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کند.

افزونه Auto Upload Images را می توانید از پایین همین مقاله به صورت رایگان دانلود کنید.

Auto Upload Images banner

آموزش آپلود خودکار تصاویر داخل متن در وردپرس

این افزونه تنظیمات خاصی برای شروع ندارد و بلافاصله پس از نصب و فعال سازی افزونه، کار خود را شروع می کند.

بعد از فعال سازی، دیگر اگر عکسی را خواستید از سایت دیگری در سایت خود قرار دهید، دیگری نیازی به ذخیره کردن عکس و بعد آپلود آن نیست. افزونه Auto Upload Images این کار را انجام می دهد و نیازی به زحمت آپلود عکس توسط شما نیست.

اما یک سری تنظیمات دیگر این افزونه دارد. در منو تنظیمات وردپرس، منوی جدیدی با نام “بارگذاری خودکار تصاویر” ایجاد شده است. در این بخش شما شما آدرس دامین تصویر، نام، Alt و اندازه تصویر را مشخص می کنید که چه چیزی تنظیم شود.

همچنین در همین صفحه می توانید پست تایپ های سایت را مشاهده کنید و اگر بخواهید می توانید ویژگی آپلود خودکار تصاویر را برای پست تایپ های مورد نظر خود، غیرفعال کنید.

همچنین فیلدی در این صفحه قرار دارد که به شما این امکان را می دهد که دامین هایی را مثتثنی در نظر بگیرید. یعنی اگر تصویری از سایتی که شما مشخص کرده اید بود، آن را روی هاست شما آپلود نکند و با همان آدرس خارجی در مطلب درج کند.

Auto Upload Images settings

پس اگر حس و حال آپلود تصاویر در مطالب خود را ندارید، این افزونه به کار شما می آید.

امیدواریم این مقاله نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری در رابطه با این مقاله و آموزش دارید، حتما از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

افزونه Auto Upload Images را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
آپلود خودکار تصاویر موجود در متن در وردپرس
امتیاز 5 از 2 رای

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذاریداحمد مهری در 3 سپتامبر 2018 - 12:22 پاسخ

ممنون از توضیح جامعو خوبتون موفق باشید