تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

درج بنر تبلیغاتی در ابزارک ها با افزونه WordPress Ad Widget + آموزش ویدئویی

WordPress Ad Widget

در این آموزش سراغ افزونه افزونه WordPress Ad Widget رفته ایم. این افزونه امکان این که بتوانید به سادگی بنر تبلیغاتی در ابزارک های سایت خود قرار دهید را در اختیار شما قرار می دهد. البته اگر با HTML آشنا باشید، نیازی به این افزونه ندارید و می توانید با کد تصویر و لینک بنر را قرار دهید. اما اگر آشنایی ندارید، این افزونه به کمک شما می آید.

افزونه WordPress Ad Widget تا کنون بیش از 10 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. برای دانلود رایگان این افزونه می توانید به پایین همین مطلب مراجعه کنید. با آموزش تصویری این افزونه همراه فصل وردپرس باشید.

WordPress Ad Widget banner

آموزش درج بنر تبلیغاتی در ابزارک ها با افزونه WordPress Ad Widget

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش تصویری به شما کمک کرده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (2 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

وردپرس در 24 فوریه 2023 - 21:27 پاسخ

بسیار عالی و کارآمد بود

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!