سئو سایت
امنیت وردپرس

قرار دادن بنر و تبلیغات قبل یا بعد از تمام مطالب در وردپرس با افزونه Before After Content
امتیاز 5 از 1 رای

قرار دادن بنر و تبلیغات قبل یا بعد از تمام مطالب در وردپرس با افزونه Before After Content

Before After Content

حتما در سایت های مختلف دیده اید که زیر پست های خودشان یک بنر تبلیغاتی قرار داده اند که در تمام پست های دیگر نیز نمایش داده می شود. طبیعتا این کار در هر پست به صورت جداگانه انجام نشده است و به صور همزمان در تمام پست ها اعمال می شود. شما هم اگر می خواهید یک متن یا یک بنر در پایین مطالب سایت وردپرسی خود قرار دهید، می توانید از افزونه Before After Content استفاده کنید.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که در یک فیلد محتوای مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس بعد از ذخیره، در تمام مطالب سایت شما نمایش داده شود. به عنوان مثال اگر می خواهید کد تبلیغات در پایین پست های خود قرار دهید، کد را در این فیلد قرار می دهید تا در تمام مطالب و پست های سایت نمایش داده شود.

یک نکته بسیار مهم برای استفاده از این افزونه این است که حتما باید افزونه Titan framework را نیز در کنار این افزونه نصب کرده باشید تا این افزونه کار کند.

آموزش قرار دادن بنر و تبلیغات قبل یا بعد از تمام مطالب در وردپرس با افزونه Before After Content

دانلود ویدئو

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
این مطلب را بخوانید  نمایش آمار بازدید مطالب وردپرس با افزونه WP-PostViews + آموزش ویدئویی
آموزش فرم سازی حرفه ای در وردپرس

در دوره آموزش فرم سازی حرفه ای در وردپرس، شما توانایی این را به دست می آورید که فرم هایی را در سطح پیشرفته بسازید. فرم هایی که امکان ارسال پیامک، اتصال به درگاه های بانکی، ارائه رسید، ارسال پست مهمان و … دارند و در انتهای دوره، تبدیل به استاد فرم سازی حرفه ای در وردپرس خواهید شد!

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید