تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

ریست کردن وردپرس با افزونه WP Reset

wp reset

احتمالا برای شما تا به حال پیش آمده است که مجبور شوید وردپرس خود را از اول نصب کنید. این مورد بیشتر برای وردپرس کار ها پیش می‌آید. چون آن ها معمولا یک وردپرس در لوکال هاست خود دارند تا قالب ها یا افزونه های مختلف را تست کنند. بنابراین اینکه برای هر تست افزونه یا قالب، وردپرس جدید نصب کنند، کار اضافی است. در این آموزش قصد داریم به معرفی و آموزش افزونه‌ای بپردازیم که بدون نیاز به نصب وردپرس جدید، وردپرس خود را ریست کنید و مانند روز اول آن کنید. پس با ما همراه باشید تا ریست کردن وردپرس با افزونه WP Reset را یاد بگیرید.

نصب و کار با افزونه WP Reset

کار با افزونه WP Reset بسیار ساده است. پس از نصب افزونه و فعال سازی آن، برای ریست کردن وردپرس خود، در قسمت ابزارها در پیشخوان وردپرس، گزینه WP Reset را کلیک کنید. در این قسمت شما تنها یک فیلد و یک دکمه می‌بینید.

wp reset

تنها کاری که برای ریست کردن وردپرس باید انجام دهید، این است که داخل فیلد کلمه wp-reset را تایپ کنید و سپس دکمه Reset را بزنید و سپس در پنجره باز شده دکمه Ok را بزنید. پس از انجام این کار، وردپرس شما کاملا به روز اول خود برمی‌گردد.

wp reset

توجه داشته باشید که این افزونه تمام قالب ها، افزونه ها و همچنین تمام تنظیمات وردپرس شما را کامل پاک می‌کند و فقط حساب کاربری شما را نگه می‌دارد تا بتوانید وارد پیشخوان خود شوید. پس مواظب باشید تا جای اشتباه این افزونه را استفاده نکنید.

این مطلب را هم بخوانید:  آموزش رفع خطای میزان حافظه در وردپرس و افزایش حافظه رم وردپرس

امیدواریم این آموزش نیز برای شما مفید بوده باشد.

این افزونه را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (3 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!