تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

حذف کلمه Category از لینک دسته های وردپرس با افزونه WP Remove Category Base

WP Remove Category Base

همانطور که می‌دانید، آدرس دسته بندی های وردپرس در ادامه کلمه‌ی Category می‌آید. به عنوان مثال لینک دسته بندی افزونه های وردپرس در سایت ما به صورت زیر wpseason.com/category/wordpress-plugins است. اگر می‌خواهید عبارت category را در لینک دسته بندی خود نداشته باشید، می‌توانید برای حذف کلمه Category از لینک دسته های وردپرس از افزونه WP Remove Category Base کمک بگیرید تا این کار را برای شما انجام دهد.

WP-Remove-Category-Base

افزونه WP Remove Category Base تا کنون بیش از 20 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 5 از 5 را توانسته است از کاربران وردپرس دریافت کند. اگر چه این افزونه مدت زیادی است که آپدیت نشده است اما همچنان کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

برای حذف کلمه category، بعد از نصب و فعال سازی افزونه WP Remove Category Base، هیچ گونه تنظیمات خاصی قرار نیست انجام دهید. افزونه بلافاصله پس از فعال سازی، کار خودش را انجام می‌دهد و عبارت category را از آدرس دسته بندی های سایت وردپرسی شما حذف می‌کند.

پس از حذف کلمه Category از لینک دسته های وردپرس، به عنوان مثال آدرس wpseason.com/category/wordpress-plugins به آدرس wpseason.com/wordpress-plugins تغییر می‌کند. نگران تغییر در آدرس ها نیز نباشید! این افزونه آدرس های قدیمی که کلمه category را داخل لینک دارند، به آدرس جدید بدون عبارت category منتقل یا اصطلاحا ریدایرکت می‌کند.

چنانچه سوالی در این زمینه دارید، می‌توانید از قسمت نظرات همین مقاله برای ما ارسال کنید.

این افزونه را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (3 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!