سئو سایت
امنیت وردپرس

ساخت حساب کاربری حرفه ای در وردپرس با افزونه UserPro + آموزش ویدئویی
امتیاز 5 از 1 رای

ساخت حساب کاربری حرفه ای در وردپرس با افزونه UserPro + آموزش ویدئویی

حساب کاربری

همانطور که می دانید ظاهر پیشفرض پنل کاربری وردپرس برای کاربران اصلا مناسب نیست و اگر کاربران سایت شما نیاز به عضویت دارند، باید پروفایل بهتری در سایت خود داشته باشید. افزونه های پروفایل ساز زیادی برای وردپرس وجود دارند اما در این آموزش می خواهیم به افزونه UserPro بپردازیم. با کمک این افزونه شما می توانید یک پنل کاربری بسیار زیبا و با امکانات فراوان در سایت خود ایجاد کنید تا کاربران تجربه بهتری در سایت شما داشته باشند. با آموزش تغییر پنل کاربری وردپرس همراه ما باشید.

از جمله امکانات این افزونه می توان به داشتن پنل زیبا و تم های مختلف، امکان تعریف فیلد های جدید، امکان لاگین از طریق شبکه های اجتماعی، امکان نمایش سفارشات و فیلد های مربوط به ووکامرس و … اشاره کرد. این نکته را هم توجه داشته باشید که این افزونه نسخه رایگان ندارد و باید نسخه پولی آن را تهیه کنید و البته ارزش آن را خواهد داشت.

افزونه userpro

آموزش ساخت حساب کاربری حرفه ای در وردپرس با افزونه UserPro

دانلود ویدئو

این مطلب را بخوانید  درج و نمایش کد در مطالب وردپرس با افزونه CodeColorer
آموزش گوگل آنالیتیکس برای افزایش بازدید و فروش سایت

شما در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس کار با این ابزار را به طور کامل یاد می گیرید. گوگل آنالیتیکس ابزاری است که با آن آمار دقیق سایتتان را تحلیل می کنید تا نقاط ضعف و قوت سایتتان را پیدا کنید تا بازدید و فروش خود را افزایش دهید.

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید