آموزش افزونه WPTouch برای ریسپانسیو کردن قالب در وردپرس + آموزش ویدئویی

ریسپانسیو بودن قالب دیگر برای سایت ها یک مزیت به حساب نمی آید. بلکه یک الزام است. تمام قالب های امروزی ریسپانسیو هستند و شما نیز نباید زیاد نگران این مسئله باشید. اما اگر قالب شما بسیار قدیمی است و به هر دلیلی امکان تغییر قالب را ندارید، در این آموزش ریسپانسیو کردن قالب را به شما یاد خواهیم داد. شما می توانید بدون کدنویسی و فقط با نصب یک افزونه، امکان ریسپانسیو بودن را در سایت خود پیاده کنید.

افزونه WPTouch یک افزونه ریسپانسیو کردن برای وردپرس است. فرقی نمی کند که شما چه قالب دارید. این افزونه یک نسخه ریسپانسیو از سایت شما می سازد تا کاربران موبایلی سایت شما نیز بدون دردسر و به راحتی با سایت شما کار کنند. همانطور که می دانید اهمیت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت، به دلیل وجود گوشی های هوشمند دیگر یک ضرورت است و اگر سایت شما ریسپانسیو نباشد، قطعا رو به شکست خواهید رفت.

افزونه WPTouch تا کنون بیش از 200 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 3.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش افزونه WPTouch برای ریسپانسیو کردن قالب

دانلود ویدئو

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!