افزودن امکانات حرفه ی به بخش نظرات در وردپرس با افزونه wpDiscuz + آموزش ویدئویی

شما در بخش نظرات سایت وردپرسی خود یک سری امکانات اولیه و پایه ای دارید. اما در برخی سایت ها نیاز است که امکانات خیلی بیشتر و حرفه ای داشته باشید. یا حتی شاید نیاز نداشته باشید اما می خواهید کاربرانتان امکانات بیشتر در بخش نظرات سایت داشته باشند. افزونه wpDiscuz این امکانات حرفه ای را به بخش نظرات سایت شما اضافه می کند. اما این امکانات که می گوییم چه هستند؟!

این افزونه امکاناتی از قبیل لایک و دیسلایک، اشتراک گذاری نظر، لینک اختصاصی نظر، مرتب کردن نظرات، استایل زیبای نظرات، اضافه کردن کد امنیتی برای امنیت بیشتر و … را به بخش نظرات شما اضافه می کند. البته تمام این امکانات در بخش تنظیمات افزونه قابلیت سفارشی سازی را دارند تا مطابق نظر خود آن ها را تنظیم و اضافه کنید.

افزونه Comments – wpDiscuz تا کنون بیش از 60 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش افزودن امکانات حرفه ی به بخش نظرات در وردپرس با افزونه wpDiscuz

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذاریدکانال تلگرامی ما رو از دست ندید!