ساخت نظرسنجی و رای گیری در وردپرس با افزونه WP Poll + آموزش ویدئویی

اگر می خواهید نظرسنجی  و رای گیری گزینه ای در سایت خود برگذار کنید، افزونه WP Poll مخصوص شما ساخته شده است. از طریق این افزونه نظرسنجی وردپرس می توانید یک نظرسنجی چند گزینه ای بسازید و آن را در هر کجای سایت که بخواهید استفاده کنید. بعد از ساخت نظرسنجی، به شما یک شورتکد ارائه می دهد که با درج این شورت کد در هر جای سایت، این نظرسنجی نمایش داده خواهد شد. همچنین در بخش ابزارک هم این نظرسنجی قرار دارد و می توانید از ابزاک مخصوص افزونه استفاده کنید.

افزونه WP Poll تا کنون بیش از هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. می توانید با این افزونه نظرسنجی در وردپرس برگذار کنید. این افزونه را می توانید به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش ساخت نظرسنجی و رای گیری در وردپرس با افزونه WP Poll

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!