افزودن فیلد های اضافی در پست تایپ های وردپرس و نمایش در سایت + آموزش ویدئویی

در بسیاری از سایت ها دیده اید که در پست های خود، یک بخش های اضافی تر و ثابتی دارند. مثلا باکس لینک های دانلود، لینک منبع و … . شما در وردپرس به طور پیشفرض باید این موارد را داخل خود نوشته یا برگه درج کنید و فیلد های جدایی برای این کار ندارید. پست ها صرفا یک عنوان و یک محتوا دارند. حال اگر بخواهید فیلد های اضافی تری در پست خود داشته باشید و در سایت هم به کاربران نمایش دهید، افزونه Advanced Custom Fields نیاز شما را رفع می کند.

مثلا شما در ووکامرس و صفحه محصول، فیلد های قیمت، وزن محصول و … می بینید. شما می توانید چنین فیلد هایی را برای سایر پست های سایت خود نیز اضافه کنید. برای افزودن فیلد های اضافی در پست تایپ های وردپرس و نمایش در سایت، همانطور که گفته شد، افزونه Advanced Custom Fields را نیاز دارید. لینک دانلود رایگان این افزونه در پایین همین مطلب قرار دارد.

این افزونه تا کنون بیش از یک میلیون نصب فعال داشته است و امتیاز 5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. در ادامه آموزش این افزونه را خواهید دید.

آموزش افزودن فیلد های اضافی در پست تایپ های وردپرس و نمایش در سایت با افزونه Advanced Custom Fields

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!