کانال تلگرامی ما رو از دست ندید!
سئو سایت
امنیت وردپرس

جلوگیری از کپی متن و کلیک راست در وردپرس + آموزش ویدئویی

بسیاری از افراد به هر دلیل نمیخواهند که کاربران بتوانند متن داخل سایت را کپی کنند. کاربران به طور معمول اگر بخواهند متنی را کپی کنند، باید از کلیک راست موس استفاده کنند. حال برای جلوگیری از کپی متن و کلیک راست در وردپرس، افزونه WP Content Copy Protection & No Right Click به کمک شما می آید تا دیگر کسی نتواند در سایت شما کلیک راست کند و متنی را کپی کند.

البته این را باید بدانید که اگر کاربر حرفه ای باشد، بالاخره می تواند از طریق را های مختلف متن را کپی کند و هیچ وقت نمیتوان به طور کامل جلوی این کار را گرفت. پس اگر کاربر شما زیاد حرفه ای نباشد، افزونه WP Content Copy Protection & No Right Click را می توانید برای جلوگیری از کپی متن و کلیک راست در وردپرس خود استفاده کنید.

این افزونه تا کنون بیش از 100 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. شما می توانید این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش جلوگیری از کپی متن و کلیک راست در وردپرس

 

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید