نحوه نمایش نوار میزان اسکرول صفحه در وردپرس با افزونه Worth The Read + آموزش ویدئویی

در سایت های زیادی احتمالا دیده اید که وقتی دارید مطلبی را می خوانید، یک نوارد رنگی در پایین یا بالای صفحه، میزان مطالعه مطلب یا اسکرول پست را نمایش می دهد. شما هم می توانید در پست های سایت وردپرسی خود چنین امکانی را به راحتی اضافه کنید. افزونه Worth The Read این کار را برای شما انجام می دهد. همچنین این افزونه امکان تخمین زدن مدت مطاله را دارد که به کاربر اعلام کند که خواندن ای مطلب چقدر طول می کشد، اما متاسفانه در زبان فارسی به خوبی عمل نمی کند و کاربرد ندارد.

این افزونه تا کنون بیش از 6 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش نمایش نوار میزان اسکرول صفحه در وردپرس با افزونه Worth The Read

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، حتما از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!