تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

چک لیست امنیت وردپرس

wordpress security checklist

چک لیست امنیت وردپرس چیست؟

چک لیست امنیت وردپرس، مجموعه نکاتی است که هر شخصی که سایت وردپرسی دارد، باید رعایت کند تا سایت او هک نشود و مشکل امنیتی برای سایت پیش نیاید تا سایتش نابود نشود! چرا که اگر مشکل امنیتی در سایت ایجاد شود، علاوه بر اعتبار سایت پیش کاربران، اعتبار سایت پیش گوگل و سایر موتور های جستجو نیز از بین می رود.

ما در این چک لیست امنیت وردپرس، تمام نکاتی که باید در وردپرس برای امنیت سایت انجام دهید را لیست کرده ایم تا در سریع ترین زمان ممکن، امنیت سایت وردپرسی خود را بهبود دهید.

نکات چک لیست امنیتی، شامل موارد مربوط به امنیت به طور کلی، امنیت در هاست و امنیت در اسکریپت سایت که در اینجا وردپرس است، می باشد.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

security checklist

چرا سایت باید امن باشد؟

سایت چه کوچک باشد و چه بزرگ، باید ایمن باشد. هکر ها به دنبال هک سایت های بیشتری هستند تا بتوانند سابقه خود را در سایت zone-h.org پربار تر کنند. این باعث می شود رزومه بهتری داشته باشند. به همین دلیل اگر سایت موارد امنیتی را رعایت نکرده باشد، هک کردن سایت برای هکر بسیار ساده تر خواهد بود و قطعا به سمت آن سایت خواهد رفت. اما اگر راه های هک را ببندیم و امنیت را قوی کنیم، در اصل دیوار هایی را جلوی هکر قرار می دهیم تا کار او را سخت تر کنیم که در نهایت سایت ما را رها کند و به سراغ سایت های دارای ضعف امنیتی برود. البته این نکته را هم بدانید که امنیت نسبی است و هیچوقت امنیت به طور کامل برای هیچ سایتی تضمینی نخواهد بود. حتی سایت های بزرگی مانند گوگل و … .

این مطلب را هم بخوانید:  چک لیست سئو سایت (دانلود رایگان کتاب PDF) ✅

برای ایمن کردن سایت وردپرسی، به چه چیز هایی نیاز داریم؟

علاوه بر رعایت یک سری نکات تئوری، به افزونه ها و کد هایی برای افزودن به سایت نیاز دارید که در این چک لیست آن ها را به شما معرفی کرده ایم. آموزش عملی این ابزار ها و افزونه ها نیز در دوره آموزش افزایش امنیت وردپرس قرار دارد که برای درک بهتر و یادگیری کامل ابزار ها، پیشنهاد می کنیم که در این دوره شرکت کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
امنیت سایتت رو که دست کم نگرفتی؟! تمام راهکار های افزایش امنیت سایتتون رو راحت در دوره امنیت وردپرس یاد می گیرید!

مقالاتی که در حوزه امنیت وردپرس پیشنهاد می کنیم که بخوانید:

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.1/5 - (14 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

شکیبا رضایی در 22 نوامبر 2022 - 08:41 پاسخ

سلام لینک دانلود مشکل داره لطفا بررسی کنید.

smrdf در 10 دسامبر 2023 - 22:27 پاسخ

درود، متاسفانه من هم موفق به دانلود نشدم

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!