سئو سایت
امنیت وردپرس

تغییر سطح دسترسی کاربران و نقش های کاربری با وردپرس با افزونه User Role Editor + آموزش ویدئویی
امتیاز 5 از 1 رای

تغییر سطح دسترسی کاربران و نقش های کاربری با وردپرس با افزونه User Role Editor + آموزش ویدئویی

User Role Editor

در وردپرس نقش های کاربری مختلفی وجود دارند که هر کدام سطح دسترسی متفاوتی دارند. این سطح دسترسی کاربران به طور پیشفرض قابل تغییر نیست. یعنی نمی توانید اختیار جدیدی را به نقش کاربری نویسنده یا کاربر عادی بدهید. اگر نیاز دارید سطح دسترسی کاربران را تغییر دهید، می توانید از افزونه User Role Editor استفاده کنید.

افزونه User Role Editor یکی از قوی ترین افزونه ها برای تغییر سطح دسترسی کاربران است که تا کنون بیش از 500 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

این افزونه را می توانید به صورت کاملا رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

User Role Editor banner

آموزش افزونه User Role Editor برای تغییر سطح دسترسی کاربران

دانلود ویدئو

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
این مطلب را بخوانید  آموزش لاگ اوت کردن اتوماتیک کاربران بدون فعالیت از سایت برای افزایش امنیت وردپرس
آموزش افزایش امنیت وردپرس

در دوره آموزش افزایش امنیت وردپرس شما نکات مهم و حیاتی امنیتی در وردپرس را یاد می گیرید تا امنیت سایت خود را چندین سطح افزایش دهید تا در نهایت جلوی هکر ها دیوار های محکم قرار دهید تا دست آن ها به سایت شما نرسد.

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید