آموزش پیاده سازی گیمیفیکیشن در وردپرس با افزونه MyCred + آموزش ویدئویی

برای پیاده سازی گیمیفیکیشن در وردپرس، افزونه MyCred انتخاب خوبی است. به کمک این افزونه شما می توانید به کاربران خود برای انجام امور مختلف در سایت شما، به آن ها امتیاز، نشان و رتبه دهید. مثلا اگر شخصی در سایت عضو شد، یا نظر گذاشت، یا مقاله ای را خواند و … به او امتیاز دهید!

شما می توانید برنامه های خاصی برای این امتیاز ها در نظر بگیرید. مثلا بگویید اگر امتیاز شما به 10 هزار رسید، کیف پول شما را 10 هزار تومان شارژ می کنیم. یا فلان هدیه را به شما می دهیم. به این صورت می توانید کاربر را با سایت درگیر کنید تا تجربه بهتر و جذاب تری به کاربر منتقل کنید. افزونه MyCred تمام این کار ها را می تواند برای شما انجام دهد.

پس اگر نیاز دارید که یک گیمیفیکیشن برای سایت خود ظراحی کنید، این افزونه به شما کمک می کند. حال شاید ندانید گیمیفیکیشن اصلا چیست!

تعریف زیر را از سایت متمم آورده ایم:

گیمیفیکیشن استفاده از ابزارها و مکانیزم‌های بازی برای درگیر کردن افراد در شرایط مختلف در کسب و کارها در خارج از فضای بازی است. از گیمیفیکیشن هم‌چنین با هدف تغییر رفتار مخاطب به منظور کسب دستاوردهای تجاری استفاده می‌شود.

به بیان ساده تر شما می توانید با ابزار های مختلف در دسترس خود، تجربه بهتری از کار کردن با سایت خود به کاربران بدهید تا کاربران بیشتر به سایت شما نزدیک شوند و تعامل او را بالا ببرید.

افزونه MyCred تا کنون بیش از 20 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

آموزش طراحی و پیاده سازی گیمیفیکیشن در وردپرس با افزونه MyCred

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما کاربردی بوده باشد. حتما نظرات یا سوالاتتان را در بخشن نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!