سئو سایت
امنیت وردپرس

نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس
امتیاز 5 از 1 رای

نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس

sales count in woocommerce

یکی از مواردی که باعث افزایش فروش در فروشگاه های اینترنتی می‌شود، این است که کاربران بدانند که یک محصول چقدر فروخته شده است. اگر تعداد فروش محصول زیاد باشد، کاربر اطمینان خاطر به دست می‌آورد و احتمال خرید او افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس می‌تواند سبب افزایش فروش در فروشگاه ووکامرسی شما شود. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که با قرار دادن یک کد PHP، میزان فروش محصول فروشگاه خود را نمایش دهید.

sales count in woocommerce

ووکامرس دارای توابع زیادی است که با آن ها می‌توانید امکانات زیادی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید. احتمالا شما هم در فروشگاه های مختلفی دیده اید که تعداد فروش محصولات را در کنار مشخصات محصول نمایش داده اند. یکی از راه های نمایش تعداد خرید محصول در ووکامرس، استفاده از کد زیر در قالب سایت است.


<?php global $product;
$units_sold = get_post_meta( $product->id, 'total_sales', true );
echo ''. sprintf( __( '%s', 'woocommerce' ), $units_sold ).''; ?>

برای استفاده از این تابع ووکامرس، آن را باید در محلی که قصد دارید تعداد فروش محصول را نمایش دهید، قرار دهید. اگر خودتان به کد نویسی آگاهی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که به یک طراح سایتتان بگویید تا این کد را در محل مورد نظرتان قرار دهد.

یک راهنمایی نیز به شما می‌گویم. جهت استفاده از کد نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس و در صفحه اصلی محصول، باید کد را داخل فایل content-single-product.php قرار دهید. توجه داشته باشید که هر جایی نمی‌توان این کد را قرار داد و باید کمی به فایل های قالب سایتتان آشنایی داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. فایل های دیگری نیز هستند که اگر کد ها را در آن ها قرار دهید، تعداد فروش محصول را می‌توانید در مکان های مختلف فروشگاه ووکامرسی خود نمایش دهید.

این مطلب را بخوانید  افزودن تب دلخواه به محصولات در ووکامرس

در پایان چنانچه سوالی در این رابطه دارید، از قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ دهیم.

نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس
امتیاز 5 از 1 رای

آموزش گوگل وبمستر تولز (گوگل سرچ کنسول)

از طریق آموزش گوگل وبمستر تولز یاد می گیرید که چگونه ارتباطی میان گوگل و سایت خود ایجاد کنید تا گوگل تمام خطا های سایت شما را شناسایی کند و از طریق راه هایی که در این دوره آموزشی به شما گفته می شود، آن خطا ها را به طور کاملا عملی رفع کنید تا در نتیجه سایت شما از نظر گوگل بهینه شود و سئو سایت شما بهبود پیدا کند.

دريافت دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید