تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس

sales count in woocommerce

یکی از مواردی که باعث افزایش فروش در فروشگاه های اینترنتی می‌شود، این است که کاربران بدانند که یک محصول چقدر فروخته شده است. اگر تعداد فروش محصول زیاد باشد، کاربر اطمینان خاطر به دست می‌آورد و احتمال خرید او افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس می‌تواند سبب افزایش فروش در فروشگاه ووکامرسی شما شود. در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که با قرار دادن یک کد PHP، میزان فروش محصول فروشگاه خود را نمایش دهید. در ضمن اگر هنوز به ووکامرس کامل مسلط نیستید، پیشنهاد میکنم دوره آموزش ووکامرس را از سایت تهیه کنید و ببینید.

sales count in woocommerce

ووکامرس دارای توابع زیادی است که با آن ها می‌توانید امکانات زیادی را به فروشگاه اینترنتی خود اضافه کنید. احتمالا شما هم در فروشگاه های مختلفی دیده اید که تعداد فروش محصولات را در کنار مشخصات محصول نمایش داده اند. یکی از راه های نمایش تعداد خرید محصول در ووکامرس، استفاده از کد زیر در قالب سایت است.

<?php global $product;
$units_sold = get_post_meta( $product->id, 'total_sales', true );
echo ''. sprintf( __( '%s', 'woocommerce' ), $units_sold ).''; ?>

برای استفاده از این تابع ووکامرس، آن را باید در محلی که قصد دارید تعداد فروش محصول را نمایش دهید، قرار دهید. اگر خودتان به کد نویسی آگاهی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که به یک طراح سایتتان بگویید تا این کد را در محل مورد نظرتان قرار دهد.

یک راهنمایی نیز به شما می‌گویم. جهت استفاده از کد نمایش تعداد فروش محصول در ووکامرس و در صفحه اصلی محصول، باید کد را داخل فایل content-single-product.php قرار دهید. توجه داشته باشید که هر جایی نمی‌توان این کد را قرار داد و باید کمی به فایل های قالب سایتتان آشنایی داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید. فایل های دیگری نیز هستند که اگر کد ها را در آن ها قرار دهید، تعداد فروش محصول را می‌توانید در مکان های مختلف فروشگاه ووکامرسی خود نمایش دهید.

این مطلب را هم بخوانید:  آموزش نصب ووکامرس بر روی وردپرس

در پایان چنانچه سوالی در این رابطه دارید، از قسمت نظرات همین مقاله با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ دهیم. همچنین اگر می خواهید با ووکامرس بیشتر آشنا شوید و امکانات بیشتری به فروشگاه خود اضافه کنید، پیشنهاد ما دوره آموزش ووکامرس است.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
4.7/5 - (4 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

آریان در 27 ژانویه 2021 - 20:26 پاسخ

اگه با افزونه برای محصول قالب محتوای سفارشی ایجاد کنیم این کد بازهم کار میکنه چون فقط داخل صفحه پیش فرض نشون داده میشه نه قالب محتوایی که ساختیم

    مسعود جواهری در 28 ژانویه 2021 - 13:46 پاسخ

    سلام
    چون این کد PHP هست، بنابراین فکر نمیکنم به این روش که گفتید بشه نمایش داد. این کد مخصوص درج تو فایل های PHP قالب هست.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!