تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

سئو وردپرس چیست؟ مهمترین افزونه های سئو را بشناسید

یکی از دلایل محبوبیت وردپرس سازگاری این سیستم مدیریت محتوا با SEO به طور پیش فرض است. اما این بدان معنا نیست که فقط با نصب وردپرس ، تمام نکات مربوط به سئو وردپرس را رعایت کرده و رتبه شما در گوگل افزایش می یابد. شما هنوز باید تاکتیک ها و ترفندهای تکمیلی سئو را بیاموزید و به کار بگیرید. خوبی سیستم مدیریت محتوای وردپرس این است که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا سازگار با SEO است.

قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO در 10 سال گذشته دستخوش تغییرات اساسی شده است. با افزایش سهم سایت های وردپرس از دنیای اینترنت ، تمایل کاربران برای یافتن راه های مناسب برای بهبود SEO سایت خود نیز افزایش می یابد. در حال حاضر مشاغل باید استراتژی های جدید و دقیق تری را ارائه دهند تا بتوانند به طور مداوم برای نتایج جستجوی برتر رقابت کنند.

در این راهنما ، ما توضیح کاملی راجع به سئو وردپرس ارائه داده ایم. مطالعه و اجرای این نکات به شما کمک می کند رتبه خود را در Google افزایش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو می توانید به مقاله زیر نیز مراجعه نمایید:

https://seokar.com/seo

سئو وردپرس چیست؟

سئو وردپرس چیزی نیست که بتوانید با انجام آن در چند روز و شب به بهترین رتبه برسید و باید از همان ابتدا یک حساب ویژه برای سایت وردپرسی خود باز کنید و روی آن کار کنید. سئوی وردپرس موضوعی است که باید از همان ابتدا به آن فکر کرد و تنظیمات مربوط به SEO را در وردپرس اعمال کرد تا بهترین نتایج را از بهینه سازی سایت بدست آورید. همیشه قبل از شروع کار و تولید محتوا  باید نکات کلیدیSEO  را در سایت اعمال کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بدست آورید.

برای سئو وردپرس چه باید کرد

برای استفاده از خدمات میزبانی ، اولین گام موثر در سئوی وردپرس ایجاد زیرساخت است. قبل از خرید هاست ، حتماً پارامترهای موثر میزبانی در SEO را بررسی کنید. سرعت ، امنیت و ثبات برخی از مواردی است که به طور مستقیم بر سئوی وردپرس تأثیر می گذارد. حالا شاید برایتان سوال باشد که این کار چه سودی دارد. در ادامه برخی از ویژگی های این کار آمده است:

  • باعث حذف پست ها و مطالب غیر مرتبط از سایت به معنی همان محتوا و پست های آزمایشی در وردپرس می شود
  • براکت ها و نام های پیش فرض وردپرس را به نام های مرتبط تغییر دهید
  • برگه نمونه را از قسمت برگه ها حذف کنید
  • یک الگوی مناسب متناسب با سئو وردپرس خود انتخاب و نصب می کند

معرفی افزونه های مهم SEO  و کاربرد آنها

برای سئو وردپرس ، نه تنها باید محتوای مناسب ایجاد کنید بلکه باید به گونه ای رفتار کنید که با کاربران تعامل خوبی داشته باشد. افزونه های مختلفی مانند افزونه yoast از جمله افزونه های داخلی SEO هستند که به بهبود عملکرد وردپرس کمک می کنند. وردپرس افزونه هایی را ازائه می دهد که کار با این پلت فرم را آسان می کند و می توانید تصاویر و مطالب مختلف را با سرعت بیشتری در وردپرس بارگذاری کنید. این افزونه ها سرعت بارگذاری سایت را نیز افزایش می دهند و کاربران از این سرعت بارگذاری استقبال می کنند. افزونه هایی مانند افزونه Rocket در این وردپرس نیز گنجانده شده است.

مزایای سئو وردپرس برای کسب و کار

قطعاً آنچه در وب سایت های مختلف ، به ویژه وب سایت هایی که از آنها درآمد ایجاد می شود ، مهم است افزایش بازدیدکنندگان و بازدید از سایت است. آنچه باعث افزایش بازدیدکنندگان سایت می شود SEO نامیده می شود. ابزارهای مختلفی برای سئو وردپرس استفاده می شود. قطعاً قرار دادن افزونه های مختلف بر روی وردپرس ، کارکرد آن را بسیار بهتر می کند. هرچه سرعت سایت ، سئوی محتوا ، سئوی ویدئویی و… بهتر باشد ، سئوی سایت بهتر خواهد بود و کار در بازار تجارت اینترنتی راحت تر خواهد بود.

امروزه هرکسی که می خواهد در تجارت خود رشد بیشتری ایجاد کند باید بتواند در سئو عملکرد خوبی داشته باشد. زیرا کسب و کار شما را برای رقبا بیشتر نمایان می کند. دریافت بازدیدهای بیشتر به شما کمک می کند ترافیک سایت خود را افزایش دهید ، فروش را بیشتر کنید و درآمد خود را بالا دهید. به جای پرداخت هزینه های زیاد تبلیغاتی ، بهتر است بیشتر روی سایت و سئوی وردپرس آن کار کنید تا در کلمه کلیدی خود در اولویت موتورهای جستجو قرار بگیرید.

موتورهای جستجوی محبوب وردپرس

گوگل و دیگر موتورهای جستجو اهمیتی برای وب سایت شما از CMS ندارند. جان مولر  مدیر وب سایت گوگل می گوید که الگوریتم های گوگل CMS را به عنوان بخشی از رتبه بندی خود در نظر نمی گیرند ، اما وردپرس این یک گزینه عالی برای SEO است. سئو وردپرس مجموعه ای از مراحل جمعی است که باید برای رتبه بندی وب سایت وردپرسی خود در نتایج جستجوی Google ، Yahoo و Bing انجام دهید.

سرعت و امنیت در سئو وردپرس

اگر تمام نکات سئو وردپرس را رعایت کنید و سایت شما توسط هکر کند یا خراب شود ، رتبه شما در Google پایین می آید. در اینجا نحوه جلوگیری از آن آورده شده است:

  • سرعت و عملکرد سایت را بهینه کنید
  • بهینه سازی تصاویر در SEO
  • افزودن تصاویر جایگزین برای SEO در وردپرس
  • امنیت در SEO (با استفاده از SSL / HTTPS)

همچنین توصیه می شود برای سهولت فرایند سئو وردپرس ، از افزونه کلید واژه وردپرس و همچنین افزونه های سئو وردپرس برای سئوی خودکار وردپرس استفاده کنید.

سخن آخر

در این مقاله ، ما بررسی کردیم که سئو وردپرس چیست و چه چیزی باعث اهمیت وردپرس و سئو می شود که باعث می شود سایت یا وب سایت شما برای کاربران اینترنت بیشتر نمایان شود. باید توجه داشته باشید که بخش بزرگی از رقابت در دنیای امروز در اینترنت انجام می شود و علاوه بر ایجاد سایتی برای کسب و کار حرفه ای و مدرن خود ، باید به SEO نیز توجه ویژه ای داشته باشید. سئو همیشه مهم است و گوگل بر اساس آن وب سایت شما را به کاربران خود توصیه می کند. هرچه در این زمینه بهتر عمل کنید ، بیشتر توپ رقابت را از رقبای خود ربوده اید.

منبع:  https://seokar.com

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
Rate this post
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!