تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

چرا باید از رپورتاژ آگهی استفاده کنیم؟

افزایش اعتبار

در دنیای مدرن امروز اغلب روزنامه‌ها و مجلات، ساختار اینترنتی پیدا کرده‌اند. این روز‌ها کمتر کسی برای دنبال کردن اخبار روزنامه می‌خرد. خبرگذاری‌های آنلاین به سرعت و بدون هیچ هزینه‌ای اخبار مختلف را منتشر می‌کنند. باتوجه به دسترسی آسان وصرفه‌جویی در زمان استفاده از خبرگذاری‌های آنلاین بسیار فراگیر شده‌ است. این موضوع باعث شده که آمار مخاطبان این نوع سایت‌ها بسیار بالا رفته. در نتیجه صاحبان کسب و کار را به تبلیغات در این رسانه پرمخاطب  ترغیب کند. رپورتاژ آگهی‌ یکی از روش‌های تبلیغات متنی است که امروزه کاربرد فراوانی در بازار تبلیغات دارد. حال چرا باید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید؟ رپورتاژ آگهی‌ها در گرفتن بک لینک، تبلیغات و بازاریابی به شما کمک خواهند کرد. حتی در معرفی محصول یا خدمات هم رپورتاژ آگهی کاربرد دارد. حال ببینیم که رپورتاژ آگهی‌ها چطور به سئو سایت کمک می‌کنند.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی‌ها تبلیغات را در قالب ارائه گزارش و یا خبر ارائه می‌دهند. همزمان که شما اخباری را مطالعه می‌کنید، گزارشی می‌خوانید به شما پیشنهاداتی مرتبط با موضوع گزارش و در راستای اهدافی تبلیغاتی ارائه می‌شود که در صورت نیاز از آن‌ها بهره ببرید. استفاده ازبک لینک‌ها برای ارجاع به صفحات مرتبط در رپورتاژ آگهی بسیار رایج است. در واقع رپورتاژ آگهی تبلیغاتی همسو با مطلبی است که شما مطالعه می‌کنید و در بالابردن آمار بازدید صفحات مورد نظر موثر است. بدین ترتیب تبلیغات هدفمند شده و در قالب یک گزارش می‌توان بیشتر به توضیح کسب و کار مورد نظر بپردازیم. همه این‌ها نشان از اهمیت رپوتاژ آگهی دارد و پاسخ به این سوال که چرا باید از رپورتاژ آگهی استفاده کنیم را روشن می‌سازد. باید توجه داشت که نوشتن یک متن خوب و رعایت اصول نگارشی در کنار قواعد سئو سایت لازمه موفقیت ما در نوشتن یک رپورتاژ آگهی است.

مزایا رپورتاژ آگهی

قبل از اینکه به مزایای رپورتاژ آگهی‌ها بپردازیم در نظر داشته باشید زمانی می‌توانید از مزایای رپورتاژ آگهی استفاده کنید که اصولی بنویسید. در واقع این کیفیت محتوا شماست که مشخص می‌کند شما چقدر به هدف خود نزدیک شده‌اید. اگر اینکار به درستی انجام شود علاوه بر افزایش بازدهی در زمینه تبلیغات خود، با هزینه‌ای کمتر به هدف خود می‌رسید. به عبارتی با صرف کمترین هزینه بیشترین بازدهی را دریافت خواهید کرد. در نتیجه این شما هستید که با تولید محتوا با کیفیت که عبارتند از: رعایت قواعد نگارشی و پیروی از اصول سئو سایت، باعث می‌شوید که از نقاط مثبت رپوتاژ آگهی‌ها به بهترین شکل استفاده کنید.

همگانی بودن

از رپورتاژ آگهی‌ها  استفاده کنید  به این دلیل که برای همه کسب و کارها به کار می‌رود. جدای از اینکه شما چه نوع کسب و کاری دارید، کار شما بزرگ است یا کوچک و چه اهدافی را از تبلیغات دنبال می‌کنید، رپورتاژ آگهی می‌تواند به شما کمک کند. باتوجه به گستردگی و تنوع سایت‌های خبری می‌توانید با رپورتاژ آگهی محصول خود را به مخاطبان  زیادی عرضه کرده و یا خدماتی که عرضه می‌کنید را به اطلاع آنان برسانید. در این میان میزان اعتبار سایت و انتخاب درست رسانه نیز می‌تواند موثر باشد. رسانه‌های معتبر به جهت داشتن مخاطب زیاد بازدهی بالاتری دارند و شما سریع‌تر به هدف خود می‌رسید. انتخاب رسانه مرتبط با موضوع کسب و کار شما هم عامل دیگری است که باید به آن توجه کنید. به عنوان مثال اگر حوزه کاری شما موبایل و تکنولوژی‌های وابسته به آن است، بهتر است به مجله‌های آنلاینی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید.

افزایش بازدید

برای شناخت بهتر کسب و کار خود از رپوتاژ آگهی استفاده کنید. بسترهای مختلفی مانند سایت‌ها، رسانه‌‌ها و شبکه های اجتماعی برای ارائه رپورتاژ آگهی وجود دارد. هر کدام از این‌ها بسیار فراگیر بوده و به تنهایی مخاطبان گسترده و فراوانی دارند. توجه کنید که وقتی  از رپورتاژ آگهی استفاده کنید، میان موضوع ارائه شده توسط رسانه مورد نظر و محتوا شما هماهنگی برقرار است. در نتیجه جذابیت محتوا بالا رفته و شانس دیده شدن تبلیغات شما افزایش می‌یابد. تصور کنید که  کسب و کارتان در زمینه مواد غذایی است. رسانه‌هایی که در حوزه آشپزی فعالیت دارند گزینه مناسبی برای شما هستند. به این صورت که در خلال توضیحات مبنی بر خواص مواد غذایی مربوط به غذای آموزش داده شده محصول شمارا نیز ارائه می‌کنند. در نتیجه محصول شما بیشتر دیده می‌شود و مخاطبان به خرید ترغیب می‌شوند.

افزایش اعتبار برند در عین هزینه پایین

اگر کسب و کار شما نیازمند برندسازی است رپورتاژ آگهی گزینه خوبی برای رسیدن به هدف دلخواهتان است. برای ساختن یک برند بایستی به صورت مستمر محصول خود را در معرض دید مخاطبان قرار دهید. تداوم در انتشار آن به کمک رپورتاژ آگهی به بالارفتن اعتبار برند شما کمک خواهد کرد. در حقیقت هر چه محصول و برند شما بیشتر به مخاطب عرضه شود، بیشتر در ذهن آنان نقش بسته و بیشتر شناخته می‌شود. پس باید به طور مداوم از رپورتاژ آگهی استفاده کنید. مخاطبان زیادی با کسب و کارتان آشنا شوند و برند معتبرتری بسازید. از آنجایی که برند سازی هزینه‌های زیادی دربر دارد، استفاده از رپوتاژ آگهی تا حد قابل قبولی این هزینه را پایین می‌آورد. علاوه بر این دو مزیت بالا(همگانی بودن و افزایش بازدید) همسو با برند سازی بوده و اهمیت رپورتاژ آگهی را نشان می‌دهد.

افزایش اعتبار

جذب مخاطب از خارج سایت

لینک سازی یکی از ویژگی‌های رپورتاژ آگهی است. در خلال محتوایی که ارائه شده لینک‌هایی مبنی بر ارجاع به محتوا مرتبط قرار داده می‌شوند. با توجه به حجم بالای مخاطبان رپورتاژ آگهی، افراد زیادی از طریق این لینک‌ها به سایت شما مراجعه می‌کنند و با کسب و کار شما آشنا می‌شوند. توجه کنید که لینک سازی بایستی به درستی و مطابق با اصول سئو سایت انجام شود تا تاثیرگذاری مناسبی برایتان داشته باشد. توصیه ما این است که در فرآیند لینک سازی، لینک‌ها به صورت طبیعی ارائه شود تا مخاطب به چشم تبلیغ به آن نگاه نکند و آن را راه حلی برای رفع نیاز خود بداند.

رپورتاژآگهی بنویسید

 رپورتاژآگهی در خلال  ارائه خبر، گزارش و یا موضوعی خاص، به معرفی محصول و برند شما می‌پردازد. به همین خاطر اثرگذاری مناسبی بر مخاطب دارد. با مطالعه این مقاله بیش از پیش پی برده‌اید که چرا باید از رپورتاژ آگهی استفاده کنید؟ با این روش ضمن صرف هزینه کم و بازدهی بالا، شاهد حجم زیادی از مخاطبان بوده، که به سایت شما مراجعه خواهند کرد. رپوتاژ آگهی‌ها همان چیزی هستند که برای توسعه و رونق کسب و کار خود به آن نیاز دارید. پس نوشتن آن را جدی بگیرید. امید است با ارائه رپورتاژ آگهی‌های اصولی، شاهد افزایش درآمد باشید.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (1 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!