تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

طراحی سایت تخصصی چه ویژگی هایی دارد؟

طراحی سایت سفارشی یا طراحی سایت تخصصی ، نیاز به گروهی کارکشته و حرفه ای دارد که انواع وب سایت ها مانند طراحی وب سایت خبری را نیز بتوانند انجام دهند. در ادامه این موارد را بررسی میکنیم.

طراحی سایت سفارشی

یک وب سایت بی نظیر، مناسب است؟ اشتباه. یک وب سایت منسوخ، گیج کننده یا شکسته به برند شما آسیب می رساند. ما نمی گوییم که ممکن است به برند شما آسیب برساند ، ما می گوییم که به آن آسیب می رساند. بنابراین چگونه می توانید خود را برای موفقیت تنظیم کنید؟ از ابتدا می توانید یک وب سایت عالی را با ناخن زدن کاملاً طراحی وب خود ایجاد کنید. اما در واقع طراحی وب چیست؟ اگر می خواهید یاد بگیرید که طراحی وب در مورد چیست ، چرا اینقدر اهمیت دارد و چگونه می توانید آن را درست کنید.

طراحی وب چیست؟

طراحی وب در واقع همان ظاهری است که شما در حین استفاده از یک سایت ، آنرا می بینید و تجربه می کنید. این روند برنامه ریزی و ساختن عناصر وب سایت شما ، از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر ، رنگ ها ، فونت ها و گرافیک ها است.

images 1678086528 64059180507e4 1

طراحی وب دارای مؤلفه های بی شماری است که برای ایجاد تجربه نهایی یک وب سایت از جمله طراحی گرافیک، طراحی تجربه کاربر، طراحی رابط، بهینه ساختن موتور جستجو و تولید محتوا با یکدیگر مشارکت می کنند. این عناصر تعیین می کنند که چگونه یک وب سایت در دستگاه های مختلف احساس و کار می کند. اگر می خواهید در مورد کل فرآیند اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این راهنمای عمیق در مورد ساخت یک وب سایت را بررسی کنید.

طراحی وب با توسعه وب متفاوت است ، که کدگذاری واقعی است که باعث می شود یک وب سایت کار کند. وقتی در حال ساختن یک وب سایت هستید ، به طراحی وب و توسعه وب نیز نیاز دارید. اگرچه می توانید طراحان وب را پیدا کنید که توسعه دهندگان وب و UX نیز هستند ، این مجموعه مهارت های مجزا هستند. طراحان وب ایده های شما را می گیرند و آنها را به یک مكان تبدیل می كنند كه نشان می دهد وب سایت آینده شما چگونه خواهد بود. طراحان وب بخش خلاقانه طراحی یک وب سایت را اداره می کنند.

توسعه دهندگان وب

که گاهی اوقات مهندسین یا رمزگذار نیز خوانده می شوند – طراح وب خود را ساخته شده و آن را به یک زبان رمزگذاری ترجمه می کنند تا در وب نمایش داده شود. آنها وب سایت ها را کاربردی می کنند ، که اغلب به معنای ابزارک های کد کننده سفارشی و ابزارهای دیگر است.

یک توسعه دهنده تجربه کاربر ، همچنین به عنوان یک توسعه دهنده UX شناخته می شود ، کسی است که وب سایت شما را کاربر پسند می کند. آنها مهارت های فنی و همچنین مهارت های طراحی دارند و آنها را برای ایجاد وب سایت هایی که بازدید کنندگان را جذب و نگه می دارد ، کار می کنند.

طراحی سایت تخصصی

چرا طراحی سایت تخصصی مهم است؟

برداشت های اول واقعاً مهم است. ما نمی توانیم این نکته را به اندازه کافی تأکید کنیم: اگر حضور وب قوی ندارید ، برند خود را عقب نگه می دارید. مشتریان آینده نگر که وب را برای برند شما جستجو می کنند و هیچ چیز ممکن است فکر کنند شما از تجارت خارج شده اید. اگر آنها چیزی را جستجو کنند و پیدا کنند ، این تصور را به دست می آورند که به شرکت یا محصول خود اهمیتی نمی دهید. هر رابطه ای را که از وب سایت شما شروع می شود با استفاده از طراحی وب خود به درستی تبدیل کنید.

images 1678086528 640591805d832

طراحی سایت تخصصی خوب چگونه است؟

طراحی وب خوب ذهنی نیست. با انواع دیگر طراحی ، مانند تصویر یا طراحی برچسب ، بسیاری از آنچه “خوب” را تشکیل می دهد ، به طعم بیننده بستگی دارد. با طراحی وب ، خط بین “خوب” و “خوب” بسیار تعریف شده است. یک وب سایت به خوبی طراحی شده وب سایتی است که تجربه ای را که بازدید کننده شما به دنبال آن است ، کاملاً ایجاد می کند.

طراحی سایت خبری

هنگامی که یک کاربر با عملی که وب سایت شما آنها را تنظیم کرده است ، دنبال می کند ، وب سایت شما تبدیل شده است. تبدیل ها می توانند هر چیزی باشند ، مانند ثبت نام در خبرنامه ، خرید ، باز کردن حساب یا دسترسی به مطالب بیشتر در وب سایت. طراحی سایت خبری مؤثر چند عنصر مختلف را برای ارتقاء تبدیل ها در کنار هم قرار می دهد. این شامل:

استفاده قانع کننده از فضای منفی

گزینه های واضح و واضح برای کاربر ارائه شده است (هرچه انتخاب های کمتری کاربر داشته باشد ، کمتر احتمال دارد که غرق و گیج شوند)

کال تو اکشن های واضح عمل

حواس پرتی محدود و یک سفر کاربر به خوبی اندیشیده (یعنی تنها با استفاده از تصاویر و متن که 100 ٪ مربوط به موضوع در صفحه است ، فقط دکمه هایی را شامل می شود که منجر به اقدامات مورد نظر و استفاده از تغییرات قلم برای تأکید و تماس با عمل می شود ، نه فقط به خاطر داشتن فونت های مختلف)

طراحی دینامیک

طرحی که تغییر و تغییر مجدد خود را به صفحه کاربر انجام می دهد ، و باعث می شود وب سایت در هر دستگاه استفاده شود: تلفن ، تبلت ، لپ تاپ یا مرورگر دسک تاپ. فونت های با اندازه مناسب که از سلسله مراتب پیروی می کنند (به “حواس پرتی محدود” مراجعه کنید). محتوای و تصاویر با کیفیت بالا که توجه خوانندگان شما را به خود جلب می کند

تعادل بین مقدار متن و تصاویر در هر صفحه (متن بیش از حد می تواند یک بازدید کننده را تحت الشعاع قرار دهد ، متن خیلی کم می تواند به همان اندازه از بین برود)

images 1678086528 6405918069fae

همه اینها مواردی هستند که باید در حین طراحی وب سایت به آنها دقت کنید. اگر نیاز به یک وب سایت برای کسب و کار خود دارید، پیشنهاد میشود به وب سایت iransite.com مراجعه نمایید و از خدمات آنها دیدن کنید.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
Rate this post
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!