تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

نهالکار نمونه کشور در تبریز را بشناسید

برای اینکه خریدی متمایز را از بهترین نهالستان کشور تجربه کنید، باید نهالکار نمونه کشور در تبریز را بشناسید. امروزه در راستای توسعه باغات یک دست، متراکم، زود بازده، با عملکرد و راندمان تولید بالا، سیاست‌های مدیریت باغبانی از سوی جهاد کشاورزی در دستور کار قرار گرفته است.

یکی از سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت در حوزه باغداری احداث باغ گردو و باغات میوه تجاری است که سهم بسزایی در افزایش درصد اشتغال، تامین امنیت غذایی و ارزآوری و رونق اقتصادی یک منطقه دارد. نهالستان معتبر و تخصصی برتر نهال از جمله مراکز تولید، تکثیر و فروش نهال در شمال غرب کشور است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز و طبق ضوابط علمی و بهداشتی متشکل از کارگروه متخصص، مهندسین کشاورزی و اساتید گیاهشناس توانسته سهم بسزا و تعیین کننده‌ای در  توزیع نهال‌های سالم داشته باشد.

 جناب مهندس سعید قاسمی مدیریت نهالستان بزرگ برتر نهال از جمله نهالکاران نمونه کشوری است که طی چند دهه اخیر علاوه بر تولید نهال‌ بر شیوه اصولی و علمی، فعالیت‌های تحقیقاتی و تجربی بر روی گونه‌های مختلف داشته  و در نهایت نهال‌های اصلاحی و مقاوم را از طریق تیم مهندسی این مجموعه تکثیر و پرورش داده و علاوه بر توزیع نهال‌ها در فرایند آموزشی اطلاعاتی در زمینه  پیوند زنی، تولید نهال، تکثیر و کاشت نهال را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

1

ویژگی مرکز خرید نهال در تبریز

از جمله ویژگی مرکز خرید نهال در تبریز در وهله اول مجوزدار بودن مرکز است. این مرکز برای تایید فعالیت‌های خود لازم است دارای محیطی بهداشتی خاک حاصلخیز، تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته و کارگروهی مجرب، متخصص، زبده و با مهارت باشد. همچنین به متدهای جدید پرورشی و تولیدی نوین و تخصصی واقف باشد.

مجوز دار بودن این مرکز به سازمان جهاد کشاورزی، موسسات تحقیقات بذر و گیاه و کمیته فنی استان این اجازه را می‌دهد که در طول فرایند تولید نهال‌ها بذری، پیوند، اصلاحی امکان نظارت‌های سازمانی داشته و از این حیث هیچگونه تخلف و تخطی در این زمینه رخ نخواهد داد.

نهالستان برتر نهال از جمله نهالستان‌های اینترنتی فعال در شهر تبریز است که  علاوه بر تنوع ارقام و دارا بودن نهال‌های سردسیری، نیمه سرسیری و معتدله مناسب شهر کوهستانی تبریز، در زمینه نهال‌های پیوندی و اصلاحی نیز موفق عمل کرده و نهال‌های اصلاح شده ایرانی را با کنار زدن ژنوم‌های منفی و مقاوم سازی و ارتقای عملکرد رشدی در حوزه باغداری عرضه می‌کند. از جمله ویژگی‌های نهالستان برتر نهال که آن را از دیگر مراکز متمایز می‌کند موارد زیر است.

 • کلیه رقم‌های تولیدی برتر نهال بر اساس جدیدترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی و تجهیزات باغبانی روز است.
 • خاک خزانه از کیفیت، قدرت و حاصل خیزی بالایی برخوردار بوده، سرشار از مواد ارگانیک، عاری از آفات و قارچ‌ها بوده و در نتیجه نهال‌ها در طول فرایند ۱ تا ۳ سال بهترین شرایط رشدی را تجربه می‌کند.
 • در قبال کیفیت و سلامت و تایید نهال، ضمانت دو ساله، تضمین برگشت و شاخص کنترل عرضه می‌کند.
 • ریشه این ارقام مورد آنالیز در لابراتوارهای تخصصی قرار گرفته، آفت زدایی شده و دارای ضمانت عدم بیماری و کارت قرنطینه هستند.
 • علیرغم کیفیت و سلامت بالا جهت رفاه حال مشتریان قیمت مصوب و تعادلی دارد.

معرفی بهترین نهالستان در تبریز

برای معرفی بهترین نهالستان در تبریز لازم است که هم قیمت نهال‌های عرضه شده در این مرکز و هم کیفیت و سلامت آنها از هر نظر ایده آل بوده و نهالستان پاسخگویی و تعهد بالایی در رابطه با محصولات و نهال‌های خود داشته باشد.

 بهترین بودن یک نهالستان و تعامل سرمایه‌گذار با چنین مرکزی باعث می‌شود با خرید نهال‌های پربازده و مقاوم به سرما میزان خسارت ناشی از مخاطرات طبیعی مانند افت دما، سرمازدگی بسیار کاهش پیدا کرده و با کمک ارقام پیوندی مقاوم به سرما مانند گردو، سیب، بادام و همچنین انواع آلو سانان در شهری مثل تبریز بتوان درآمدهای چشمگیری را از باغات تجاری به دست آورد.

 نهالستان بزرگ برتر نهال در فرایند انتخاب علاوه بر راهنمایی باغدار، در فرایند کاشت و همچنین تیمار و مراقبت نهال نیز می‌تواند همراه این باغدار عزیز بوده و هرگونه چالش و سوالات مرتبط با باغداری را در کوتاه‌ترین زمان پاسخگو باشد.

2

انواع نهال سردسیری در تبریز

با توجه به اقلیم کوهستانی و سردسیری شهر زیبا و حاصلخیز تبریز انواع نهال سردسیری در تبریز قابلیت پرورش دارند. این نهال‌ها به دلیل مقاومت بالا به سرما و برودت هوا و همچنین دیرگل بودن و شروع جوانه زنی از اواخر فروردین ماه در برابر خطراتی مانند سرمازدگی مقاوم بوده و کمتر دچار چنین معضلاتی می‌شوند. در نتیجه خرید نهال سردسیری در تبریز باید از اصالت و ضمانت برخوردار بوده تا نوع گلدهی، نام تولید کننده، نیازهای نهال و فواصل کاشت و نیاز آبی آن مشخص باشد. انواع نهال سردسیری پرفروش، اقتصادی و سازگار با شهر تبریز رقم‌های زیر هستند.

 • انواع نهال گردوی سردسیری مانند: فرنور، فرانکت، چندلر، ژنوتیپ پالیز، هارتلی، پدرو، کانادایی
 • انواع نهال سیب سرسیری مانند: نهال سیب رندرز، دو رنگ فرانسه، سیب زرد و قرمز لبنانی، دماوند
 • انواع نهال بادام سردسیری مانند: بادام سنگی، آذرخوشه‌ای، تونو و مامایی
 • انواع نهال انگور: نهال رد گلوب، اسکارلت، بی‌دانه، شاهرودی، ترکمن

 مرکز فروش نهال در تبریز

 اگرچه در سطح شهر با تعدد مرکز فروش نهال در تبریز مواجه هستیم، اما فعالیت رسمی و مجوزدار بودن مرکز تولید نهال باعث می‌شود با یک بار هزینه کردن نهال‌های تجاری، پربار ، مقاوم ، ضمانت دار از نظر سلامت را در اختیار داشته و در این خطه سردسیری، پربارش و حاصل خیز بهترین باغات تجاری را احداث کنید.

 بسیاری از باغداران با مهیاسازی بهترین شرایط کاشت و بستر خاک با هزینه‌ها و سرمایه‌های بالا با خرید نهال‌های بی‌کیفیت، ناسازگار و بدون ضمانت دچار خسارت‌های ناخوشایندی در سال‌های پیش رو می‌شوند. به همین خاطر در فرایند خرید توجه به سازگاری نهال، ویژگی‌های مرکز فروش نهال در تبریز و اعتبار و مجوزدار بودن، تعهد فروشنده باعث می‌شود با خیال آسوده خریدی مطمئن و ایده‌آل را تجربه کنید.

بهترین نهال برای کاشت در تبریز

  اگر به دنبال خرید بهترین نهال برای کاشت در تبریز هستید باید قبل از هر کاری، شرایط آب و هوایی و اقلیمی آن را مورد بررسی قرار دهید. این شهر در دامنه‌های کوه سهند در ارتفاع ۱۵۶۱ متری قرار گرفته و جزو اقلیم‌های کوهستانی با آب و هوای سردسیری است.

تبریز از دشت‌ها و اراضی حاصلخیز و وسیعی جهت کشت و پرورش انواع نهال میوه برخوردار است لذا اگر قصد دارید از شرایط زیست محیطی، آب و هوایی و اقلیمی شهر پربارش و سردسیری تبریز بیشترین درآمد را کسب کنید می‌توانید بهترین ارقام نهال میوه که در بخش زیر معرفی می‌شود، از معتبرترین نهالستان با مناسب‌ترین قیمت نهال خریداری کنید.

بهترین ارقام نهال میوه در شهر تبریز :

 • نهال گردو
 • نهال زردآلو
 • نهال بادام
 • نهال انجیر
 • نهال آلبالو
 • نهال سیب
 • نهال به
 • نهال شلیل
 • نهال انگور
 • نهال گیلاس

جمع‌بندی

شهر تبریز از نظر موقعیت جغرافیایی در جلگه بین کوهی قرار گرفته است که از قسمت‌های جنوبی در دامنه  کوه سهند و از قسمت شمالی در دامنه‌های کوه پکه چین گرفته است. به واسطه اقلیم کوهستانی میانگین بارندگی ۳۱۰ میلی‌متر در سال، شرایط باغداری و کشاورزی بسیار ایده آلی دارد لذا با انتخاب بهترین نهال و خرید آن از معتبرترین نهالستان می‌توانید با در اختیار داشتن نهال‌های پربار و قدرتمند با کمترین چالش بیشترین بهره‌برداری را از دل خاک این منطقه حاصلخیز داشته باشید.

تماس با پالیز نهال: 09144501003

تماس با برتر نهال:  09141832393

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
Rate this post
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

زمانی در 21 ژانویه 2024 - 03:44 پاسخ

بله شهر تبریز یکی از شهرهایی است که نه تنها توی صنعت پیشرو و پیشگام هستش بلکه کشاورزی اون هم توی منطقه شمال غربی معروف هست

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!