تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

افزونه Lazy Load در وردپرس برای افزایش سرعت سایت + آموزش ویدئویی

یکی از راه های افزایش سرعت سایت، بهینه سازی تصاویر سایت است. اما در این مقاله نمی خواهیم در مورد کاهش حجم و اندازه تصاویر صحبت کنیم. در این مقاله در مورد Lazy Load صحبت می کنیم. Lazy Load به این معناست که تصاویر سایت، تا زمانی که کاربر با اسکرول به تصویر نرسیده، آن را لود نکنیم. به طور پیشفرض شما وقتی یک صفحه از سایت را باز می کنید، صفحه در حال لودینگ خواهد بود تا تمام اجزای صفحه از جمله تصاویر کامل لود شوند. اما با پیاده سازی Lazy Load دیگر تصاویر همان ابتدا لود نخواهند شد و فقط زمانی که کاربر بخواهد آن را ببینید، لود می کند. به این صورت کاربر سریع تر صفحه را مشاهده می کند و حس می کند که سرعت لود صفحه بالاست.

همانطور که می دانید، یکی از پارامتر های مهم سئو، بهینه سازی سرعت سایت است و یک بخش بهینه سازی سرعت سایت، تصاویر هستند که در دوره آموزش سئو نیز به طور عملی به این موضوع پرداخته ایم و پیشنهاد می کن حتما این دوره را ببینید. حال در این آموزش می خواهیم نحوه پیاده سازی Lazy Load (لیزی لود) را با افزونه Lazy Load در وردپرس بگوییم. این افزونه بیش از 80 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. البته این افزونه هیچ گونه تنظیمات خاصی ندارد و پس از نصب و فعال سازی افزونه، عملکرد خود را آغاز می کند.

می خوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!

این افزونه را می توانید به صورت رایگان، از پایین همین مطلب دانلود کنید.

این مطلب را هم بخوانید:  گوگل آنالیتیکس چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟

lazy load example

آموزش تصویری پیاده سازی Lazy Load در وردپرس با افزونه Lazy Load 

دانلود ویدئو

همانطور که دیدید، به راحتی و فقط با فعال سازی افزونه Lazy Load، توانستیم این ویژگی را برای افزایش سرعت سایت خود پیاده کنیم. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. حتما از قسمت نظرات همین مطلب نظرات و سوالاتتون رو مطرح کنید.

افزونه Lazy Load را از لینک زیر به صورت رایگان دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
می خوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (3 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!