تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

چه زمانی برای ارسال اس ام اس تبليغاتی مناسب است؟

برای اینکه بازاریابی پیامکی موفقی داشته باشید و بازخورد مثبتی دریافت کنید باید به عوامل مهمی مانند زمان ارسال پیامک، لحن نگارش پیامک و … توجه کنید. توجه به این عوامل باعث می شود تبلیغات موثرتری داشته باشید و بازخورد بالایی دریافت کنید.

زمان ارسال پیامک یکی از مهم ترین عواملی ست که در ارسال پیامک و بازاریابی موفق باید به آن توجه کنید؛ زیرا عدم توجه به این مورد موجب می شود تا مخاطب پیامک های شما را نادیده بگیرد و بدون اینکه پیام شما را تا آخر بخواند آن را پاک کند یا دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کند. برای اطلاع و آگاهی از زمان مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی در ادامه با ما همراه باشید.

d66cd9ef f6b4 4169 a4e8 7097d329bef9 1

بهترین روز هفته برای ارسال پیامک

به طور کلی روزهای آخر هفته پنجشنبه و جمعه زمان مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی ست در این روزها افراد زمان بیشتر را در خانه یا در استراحت هستند و احتمال اینکه به دریافت پیامک بیشتر توجه کنند و آن را بخوانند بیشتر است.

اما بهترین روز هفته برای ارسال پیامک تبلیغاتی متناسب با نوع کسب و کار متفاوت است. مثلا برای کسب و کارهای شرکتی برای ارتباط با مشتری ارسال پیامک در روزهای کاری و وسط هفته تاثیر بیشتری دارد، یا یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات بهداشتی و آرایشی روزهای آخر هفته زمان مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی ست؛ چرا که در این روزها افراد زمان بیشتری برای خرید دارند و احتمال اینکه افراد توجه بیشتری به پیامک کنند و ترغیب به خرید شوند بیشتر است.

برای اینکه بتوانید بهترین روز در هفته را برای ارسال پیامک تبلیغاتی کسب و کار خود پیدا کنید می توانید با چند دفعه ارسال پیامک و دریافت بازخورد بهترین روز هفته را برای تبلیغات کسب و کار خود تعیین کنید.

7f583fc1 7cb0 4f0d 9b41 a7b57d977f88

بهترین ساعت برای ارسال پیامک تبلیغاتی

ساعت مناسب برای ارسال پیامک، تاثیر مثبتی در بازدهی بازاریابی پیامکی دارد و موجب جذب مشتری و افزایش درآمد می گردد و بالعکس ارسال پیامک در زمان های نامناسب موجب غیرفعالسازی پیامک های تبلیغاتی توسط مخاطب می گردد و تاثیر منفی در کسب و کار شما خواهد داشت. برای همین باید سعی کنید در ساعت های مناسب از شبانه روز پیامک تبلیغاتی ارسال کنید تا در بازاریابی پیامکی موفق و موثر باشید.

به طور کلی ساعت اولیه روز زمان مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی کسب و کارهاست. افراد در این زمان به دنبال خوندان پیام هایشان و اخبار در اینترنت هستند. طبق تحقیقاتی که انجام شده 62 درصد افراد بعد بیدار شدن پیام هایشان را در گوشی چک می کنند بنابراین این بازه مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی ست.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی صبح بازه زمانی بین 8 تا 12 بهترین زمان ارسال پیامک می باشد؛ چرا که افراد در این زمان در حال رفتن به محل کارشان و سرگرم با موبایل هستند و احتمال دیدن پیام و خواندن پیام بالاست.

بهترین زمان برای ارسال پیامک در نیمه دوم روز ارسال پیامک در بازه زمانی بین 5 تا 9 شب است؛ چرا که در این زمان نیز افراد در حال برگشت به منزل هستند دراین زمان هم با گوشی کار می کنند یا در حال استراحت هستند که با دریافت پیامک آن را باز می کنند و می خوانند.

از ساعت 9 شب به بعد زمان مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیست؛ بلکه افراد بعد یک روز کاری خسته کننده بیشتر در حال استراحت و معاشرت با خانواده هستند و بعد هم خواب. به همین دلیل ارسال پیامک شما برای آنها مزاحمت ایجاد خواهد کرد.

کسب و کارهایی که پیامک های تبلیغاتی را در ساعت های 11 تا 12 ظهر و 5 تا 7 عصر ارسال می کنند قابل اعتمادترند و بازدهی بیشتری نیز دریافت می کنند.

bce5aa00 5bc3 4c3a 8376 2379bd2e6ceb

نکات مهم انتخاب زمان مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی

انتخاب زمان مناسب برای کسب و کارهای مختلف متفاوت است و برای انتخاب بهترین برای ارسال پیامک تبلیغاتی و دریافت بازخورد بیشتر باید به نکاتی که در زیر مطرح می کنیم دقت کنید تا زمان مناسبی برای ارسال پیامک تبلیغاتی کسب و کار خود تعیین کنید.

  • مخاطبان و جامعه هدف خود را بشناسید.
  • زمان های مختلف را متناسب با مخاطبین و مشتریان خود بسنجید.
  • ساعت های رند را فراموش نکنید.
  • به تاریخ تقویم توجه کنید.
  • آزمایش و بررسی کنید تا بهترین زمان را برای ارسال پیامک کسب و کار خود پیدا کنید.

زمان بندی ارسال پیامک ها

با توجه به اهمیت ساعت، روز و زمان ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک های اطلاع رسانی، قابلیت ارسال پیامک زمانبندی شده یکی از امکاناتی است که در انتخاب پنل اس ام اس تاثیرگذار است.

سامانه پیامکی پیام رسان یکی از پیشرفته ترین پنل اس ام اس ها را ارائه می دهد که می توانید از پیامک های خود را زمان بندی کنید و یا بصورت دوره ای ارسال خود را ثبت کنید.

همچنین اگر از وب سرویس پیامکی آن استفاده کنید، می توانید کد برنامه نویسی خود را در زمان مورد نظر اجرا کرده یا دستور خود را ارسال کنید. در این حالت پیامک شما با سریع ترین خط ارسال کننده و کم ترین میزان تاخیر ارسال خواهد شد..

کلام آخر

ارسال پیامک در زمان مناسب تاثیر مثبتی در جذب مشتری و افزایش درآمد کسب و کار شما دارد و برای اینکه بتوانید در زمان مناسب پیامک ارسال کنید در بالا مطالبی را برای شما ارائه دادیم که با آگاهی به آنها می توانید در انتخاب بهترین زمان برای ارسال پیامک تبلیغاتی کسب و کار خود استفاده کنید.

سامانه پیامکی پیام رسان یکی از سرویس های معتبر پیامکی است که با امکان ارسال پیامک زمانبندی به شما کمک می کند تا در زمان تعیین شده پیامک خود را برای مخاطبان و مشتریان خود ارسال کنید.

اگر شما هم می خواهید با این امکان موفق تر و موثرتر در بازاریابی پیامکی عمل کنید با خرید اولیه پنل پیامکی پیام رسان به محیط کاربری پنل اس ام اس و امکانات آن برای ارسال پیامک دسترسی پیدا می کنید.

برای درخواست و ثبت پنل اس ام اس پیام رسان عدد 111 را به شماره 500040075 پیامک کنید.

آدرس سامانه پیام رسان : https://payam-resan.com/

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (1 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!