تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

رسیدن به صفحه اول گوگل با خرید بک لینک معتبر و دائمی

آیا وب­سایت شما نیز با وجود داشتن محتواهای باکیفیت سرعت رشد کمی دارد و به رتبه های اول نتایج جستجوی گوگل راه پیدا نمی­کند؟

مشکل از کجاست و چطور باید این مشکل را رفع کرد؟ چطور میتوانیم به صفحه­­ی اول گوگل برسیم؟ راه چاره چیست؟

در این قسمت میخواهیم به تمامی این سوالات پاسخ دهیم و نقشه­ی راه رسیدن به موفقیت را به شما نشان دهیم.

هزاران صاحب کسب و کار اینترنتی با این مشکلات مواجه هستند و اغلب آنها می­دانند که ایراد کار کجاست اما همچنان منتظر معجزه ای هستند که خود به خود سایت آنها به رتبه­ی اول گوگل برسد.

image 1655053610

شما نیز می دانید. کلید این مشکلات چیزی نیست جز خرید بک لینک معتبر و باکیفیت. سئو طلوع یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده خدمات فروش بک لینک های دائمی و معتبر می باشد که می توانید از این سایت بک لینک دائمی سفارش دهید.

اکثر صاحبان وب سایت ها با وجود دانستن این موضوع اما قدمی برای حل آن برنمیدارند، زیرا گرفتن بک لینک های با کیفیت دشوار است و کار زمانبری است.

سایت هایی که رتبه یک گوگل هستند چکار میکنند؟

image 1655053623

اگر شما وب­سایتهایی را که در صفحات اول جستجوی گوگل هستند بررسی کنید متوجه خواهید شد که چرا برخی از وب­سایت ها با داشتن محتوای بهتر و باکیفیت­تر از رقیبان خود عقب تر هستند و رتبه­ی بهتری ندارند. و آن مورد چیزی نیست جز بک لینک.

به عنوان مثال دو وب­سایت را در نظر بگیرید که هم محتوای خوبی دارند، هم سرعت لود هر دو سایت یکی باشد اما یکی از این دو سایت اگر بک لینک نداشته باشد و دیگری دارای بک لینک باکیفیت باشد، وب­سایتی رتبه­ی بهتر خواهد گرفت که بک لینک دارد.

قدرت بک لینکها در دنیای سئو سایت و گوگل بر هیچ کسی پوشیده نیست

در واقع، تنها چیزی که گوگل هنوز نتوانسته 100٪ آن را از رده خارج کند بک لینک است.

هشدارهایی مبنی بر اینکه بک لینک سازی نکنید از زمان معرفی الگوریتم پنگوئن بود است. حتی در حال حاضز نیز مدیران گوگل این هشدارها را میدهند.

اما چرا با این حال هنوز بک لینک­ها تاثیر زیادی بر سئوی سایت دارند؟

با اینکه گوگل در حال ایجاد الگوریتم هایی برای یافتن بک لینک هایی است که توسط صاحبان وب سایتها خریداری شده اند، اما در عین حال نیز، روز به روز دشوارتر می شود و اگر بک لینک­ها بصورت باکیفیت و دستی ایجاد شود به هیچ عنوان قابل شناسایی نیستند.

مراقب شرکت هایی که بک لینک های اسپم و بی­کیفیت میزنند باشید

برخی از آژانس­های خدمات سئو برای راحتی کار خود، بک لینکها را بصورت عمده و اسپم ایجاد میکنند و از انکرهای مناسب و سایت هایی که اسپم اسکور پایینی دارند استفاده نمیکنند و با استفاده از ربات این کار را انجام میدهند.

­لینکها نه تنها در ازای پول یا تبادل لینک با سایت دیگری ساخته می شوند، بلکه روش­های دیگری  نیز وجود دارد که گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری تا به امروز نتوانسته است آنها را شناسایی کند.

دروغ بزرگ درباره ­ی بک لینک ها

مدیران گوگل می گویند که محتوای باکیفیت به طور طبیعی باعث گرفتن بک لینک های زیادی برای سایت شما خواهد شد.

اما این بزرگترین دروغی است که نیاز به این دارد که فورا افشاگری شود.

تصور کنید که یک مقاله­ای با محتوای بسیار عالی و مفیدی دارید اما زمانی که کاربری نتواند وقتی مردم نمی توانند محتوا را پیدا کنند، چگونه می تواند یک بک لینک طبیعی دریافت کند؟

آن موقع است که باید بفکر خرید بک لینک باکیفیت باشیم. ایجاد بک لینک در وب سایت های با کیفیت بالا با ترافیک بالا و دامین آتوریتی بالا باید به عنوان یک استراتژی دریافت بک لینک در نظر گرفته شود.

آیا زمان کافی برای ایجاد بک لینک را دارید؟

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار آنلاین احتمالا وظایف اصلی و مهم دیگری نیز دارید که باید به آنها بپردازید، بسیاری از شرکت های موفق در زمینه ی فروش آنلاین معمولا کار لینک بیلدینگ خود را به شرکت های معتمد برونسپاری میکنند تا خود زمان کافی برای کارهای دیگر را داشته باشند. برای لینکسازی شما باید در روز حداقل 4-5 ساعت زمان بگذارید.

بنابراین، شما نیز بهتر است که از متخصصان کمک بگیرید و بک لینک‌های باکیفیتی را که به روش 100 درصد دستی ساخته میشود انتخاب کنید، زیرا در غیر اینصورت نه تنها بک لینکه ها برای شما مفید نخواهد بود بلکه بسیار مضر نیز می­باشند.

چرا باید به خرید لینک فکر کنید؟

image 1655053641

آیا گمان میکنید که چون بقیه بک لینک میخرند ما هم باید این کار را انجام دهیم؟ درسته، این میتونه یکی از دلایل خرید بک لینک باشه، اما این تنها دلیل نیست!!

دلایل دیگر خرید بک لینک را باهم مرور میکنیم:

  • رقیبان شما مدام در حال خرید بک لینک های با کیفیت هستند.
  • استراتژی‌های ایجاد لینک­های کلاه سفید مانند فعال بودن در بخش وبلاگ‌نویسان و ارسال پست مهمان در سایت هایی که آتوریتی بالایی دارند.
  • همانطور که درآمد از طریق فروش اینترنتی و سایت افزایش پیدا میکند درخواست خرید بک لینک­ها نیز بیشتر میشود، پس لازم است که شما نیز از رقیبان خود عقب نمانید.
  • الگوریتم های گوگل به راحتی بک لینکهای مرتبط و غیرمرتبط را تشخیص میدهند پس باید این کار بصورت دستی انجام شود، از آنجایی که انجام این کار بطور دستی زمانبر است، بهتر است که از جای مطمئن این بک لینک ها را خریداری نمایید.

اما این کل ماجرا نیست! اگر شما شرکت سئوی اشتباهی را انتخاب کنید امکان دارد که از روش لینک کلاه سیاه استفاده کنند و در نهایت این کار باعث میشود که بک لینکهای بی­کیفیت وارد سایت شما شده و این توسط گوگل شناسایی خواهد شد و نه تنها به نتایج بالا دست نخواهد یافت بلکه گوگل سایت شما جریمه خواهد کرد.

فواید خرید بک لینک ها

  • دسترسی آسان: دسترسی به وب‌سایت‌هایی که بتوانید از آنها لینک باکیفیت بگیرید، زمان و هزینه زیادی می‌طلبد، اما اگر تیم قوی و متخصصی را پیدا کنید که بک لینک­های باکیفیت ایجاد می­کنند این کار به راحتی قابل انجام شدن است.
  • به سرعت نتایج را مشاهده خواهید کرد: با فرآیند خرید لینک، صفحات وب سایت شما در مدت زمان کوتاهی نتیجه خواهد گرفت و به صفحات اول گوگل راه پیدا خواهد کرد.
  • مزیت رقابتی: همانطور که میدانید رقبای شما در حال انجام این کار هستند، و این امر معمول است که وب سایت ها لینک بیلدینگ را به شرکت های دیگر میپسارند.

مهمترین چیزی که هنگام خرید بک لینک باید در نظر داشته باشید این است که بک لینک ها باید مرتبط باشند و از انکرهای مناسب استفاده شود.

قبل از خرید لینک این نکات را رعایت کنید

مطمئن شوید که لینک‌هایی که دریافت می­کنید دوفالو باشد، زیرا بسیاری از سایت‌ها بک لینک نوفالو می­دهند.

کیفیت لینک را بررسی کنید، آژانس های سئو خوب چندین گزینه برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهند. می‌توانید کیفیت لینک­ها را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

برای رسیدن به رتبه های اول در گوگل به چند بک لینک نیاز داریم؟

بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو هستند. بنابراین، برای رتبه بندی در بالای گوگل به بک لینک نیاز دارید.

اما، سوال اینجاست که برای رسیدن به رتبه­های اول در نتایج جستجوی گوگل به چند بک لینک نیاز دارید؟

این سوالی است که بسیاری از افراد در مورد سئو می پرسند.

صادقانه باید بگوییم، که هیچ فرمول مشخصی برای تعیین تعداد دقیق بک لینک هایی که یک کسب و کار برای رتبه بندی در گوگل نیاز دارد وجود ندارد. و همه چیز به رقبای شما برمیگردد، بک لینک های شما باید به صورتی باشد که هم تعداد بیشتر و هم کیفیت بیشتری را نسبت به سایت های رقیب داشته باشد تا بهترین نتیجه را بگیرید.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (2 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

نازنین زهرا در 13 ژوئن 2022 - 14:53 پاسخ

بک لینک معتبر و باکیفیت فقط سئو طلوع

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!