30 درصد تخفیف ویژه نوروز روی قیمت ها اعمال شد! فقط تا 15 فروردین!

آموزش پیاده سازی امکان ارسال پست مهمان در وردپرس با افزونه WP User Frontend + آموزش ویدئویی

guest post

در بعضی از سایت ها امکان ارسال پست مهمان وجود دارد. یعنی کاربران آن سایت می توانند در آن سایت مطلب منتشر کنند و در سایت مشارکت کنند. امکان ارسال پست مهمان در وردپرس نیز به کمک افزونه WP User Frontend امکان پذیر است. این افزونه بخش های مختلفی دارد اما یک بخش آن مخصوص پست های مهمان است که در این آموزش به آن می پردازیم.

قبل از هر چیزی باید بگویم که با استفاده از افزونه گرویتی فرم هم می توان ارسال پست مهمان را پیاده کرد اما این افزونه امکانات بیشتری به کاربران می دهد. مثلا کاربران می توانند پست های منتشر شده خود را ویرایش یا حذف هم کنند! البته این امکانات در تنظیمات قابل ویرایش است.

افزونه WP User Frontend تا کنون بیش از 20 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است. این افزونه را به صورت رایگان از پایین همین مطلب دانلود کنید.

WP User Frontend banner

آموزش پیاده سازی امکان ارسال پست مهمان در وردپرس با افزونه WP User Frontend

دانلود ویدئو

امیدوارم از این آموزش نیز نهایت استفاده را برده باشید. اگر سوال یا نظری دارید، از قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!