دوره جامع آموزش طراحی سایت و سئو فقط 499 هزار تومان با تخفیف ویژه!
امکان ویرایش بلادرنگ پست های سایت وردپرسی بدون مراجعه به ویرایش مطلب + آموزش ویدئویی

Front-end-Editor-for-WordPress

اگر سایتی دارید که صرفا محتوایی هست و همیشه محتوا های شما نیاز به آپدیت دارند، این افزونه کار ویرایش پست های سایت شما را یک قدم ساده تر می کند. افزونه Front-end Editor for WordPress به شما کمک می کند که بدون وارد شدن به بخش ویرایش نوشته، نوشته خود را در همان صفحه در سایت و قالب خود، ویرایش کنید. مثلا فرض کنید یک سایت خبری مدام باید خبری را به روز کند، برای راحتی کار می تواند این افزونه را استفاده کند و بدون مراجعه به پیشخوان وردپرس، مطالب را در خود سایت ویرایش کنند!

افزونه Front-end Editor for WordPress هزار نصب فعال دارد و امتیاز 4 از 5 را از کاربران وردپرس دارد. البته این افزونه آنچنان کاربرد زیادی برای بسیاری از کاربران ندارد اما به هر حال عده ای هستند که این افزونه باعث راحت تر شدن کارشان می شود. افزونه Front-end Editor for WordPress را از پایین همین مطلب رایگان دانلود کنید.

ویرایش بلادرنگ نوشته های سایت بدون مراجعه به پیشخوان با افزونه Front-end Editor for WordPress

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش هم برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، در بخش نظرات همین مطلب منتظر شما هستیم. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

دانلود رایگان کتاب آموزش سئو!