سئو سایت
امنیت وردپرس

خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس
امتیاز 3 از 2 رای

خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس

WooCommerce Export Customer Email

اگر در مورد بازاریابی اینترنتی اطلاعاتی داشته باشید، حتما می دانید که یک دسته از افرادی که از فروش به آن ها راحت است، خریداران قبلی سایت هستند. یکی از بهترین ابزار ها برای جذب مشتری ها و مخاطبین برای سایت نیز ایمیل مارکتینگ است. حال ما اگر بخواهیم ایمیل مارکتینگ انجام دهیم، باید لیست ایمیل مشتریان قبلی را نیز به دست آوریم. در این مقاله آموزشی، به خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس می پردازیم تا بتوانید این لیست ایمیل را در سرویس های ایمیل مارکتینگ درج کنید.

برای خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس، افزونه های وجود دارد. یکی از آن ها افزونه WooCommerce Export Customer Email است که به راحتی می توانید نام و ایمیل مشتری را در داخل یک فایل CSV ذخیره کنید تا سرویس ایمیل مارکتینگ خود آپلود کنید.

البته اگر افزونه هایی که مستقیما ایمیل خریدار را بعد از خرید به طور خودکار به لیست ایمیل سرویس ایمیل مارکتینگ اضافه می کند استفاده می کنید، دیگر نیازی به این کار نیست. اما اگر از چنین افزونه هایی استفاده نمی کنید، این آموزش برای شما مفید است.

افزونه WooCommerce Export Customer Email تا کنون در سایت وردپرس بیش از 7 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

این افزونه را می توانید به صورت رایگان از پایین همین مقاله دانلود کنید.

WooCommerce Export Customer Email banner

آموزش خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس با افزونه WooCommerce Export Customer Email

پس از نصب و فعال سازی افزونه، به منو ووکامرس و سپس گزارشات مراجعه کنید.

این مطلب را بخوانید  آموزش استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی در ووکامرس

وارد تب مشتریان و سپس تب Export Customer Email شوید. در این صفحه شما می توانید خروجی ایمیل خود را تهیه کنید.

دو گزینه در این صفحه مشاهده می کنید.

Export customer name: اگر تیک این قسمت را روی Yes قرار دهید، نام مشتریان نیز در فایل خروجی قرار می گیرد.

Remove duplicate emails: اگر تیک این قسمت را روی Yes قرار دهید، ایمیل تکراری از داخل فایل خروجی حذف می شوند.

WooCommerce Export Customer Email settings

حال برای دریافت خروجی، روی گزینه Export CSV کلیک کنید.

شما می توانید این فایل را در سرویس ایمیل مارکتینگ خود آپلود کنید تا لیست ایمیل مشتریان فروشگاه ووکامرسی شما، در سرویس ایمیل مارکتینگ شما قرار بگیرد.

امیدواریم این آموزش نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری در رابطه با این آموزش دارید، از قسمت نظرات برای ما ارسال کنید.

افزونه WooCommerce Export Customer Email را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

ایمیل خود را وارد کنید تا لینک های دانلود به شما نمایش داده شود. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
آموزش گوگل وبمستر تولز (سرچ کنسول گوگل)

از طریق آموزش گوگل وبمستر تولز یاد می گیرید که چگونه ارتباطی میان گوگل و سایت خود ایجاد کنید تا گوگل تمام خطا های سایت شما را شناسایی کند و از طریق راه هایی که در این دوره آموزشی به شما گفته می شود، آن خطا ها را به طور کاملا عملی رفع کنید تا در نتیجه سایت شما از نظر گوگل بهینه شود و سئو سایت شما بهبود پیدا کند.

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید