دوره جامع آموزش طراحی سایت و سئو فقط 499 هزار تومان با تخفیف ویژه!
خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس با افزونه WooCommerce Export Customer Email

WooCommerce Export Customer Email

اگر در مورد بازاریابی اینترنتی اطلاعاتی داشته باشید، حتما می دانید که یک دسته از افرادی که از فروش به آن ها راحت است، خریداران قبلی سایت هستند. یکی از بهترین ابزار ها برای جذب مشتری ها و مخاطبین برای سایت نیز ایمیل مارکتینگ است. حال ما اگر بخواهیم ایمیل مارکتینگ انجام دهیم، باید لیست ایمیل مشتریان قبلی را نیز به دست آوریم. در این مقاله آموزشی، به خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس می پردازیم تا بتوانید این لیست ایمیل را در سرویس های ایمیل مارکتینگ درج کنید. در ضمن اگر هنوز به ووکامرس کامل مسلط نیستید، پیشنهاد میکنم دوره آموزش ووکامرس را از سایت تهیه کنید و ببینید.

برای خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس، افزونه های وجود دارد. یکی از آن ها افزونه WooCommerce Export Customer Email است که به راحتی می توانید نام و ایمیل مشتری را در داخل یک فایل CSV ذخیره کنید تا سرویس ایمیل مارکتینگ خود آپلود کنید.

البته اگر افزونه هایی که مستقیما ایمیل خریدار را بعد از خرید به طور خودکار به لیست ایمیل سرویس ایمیل مارکتینگ اضافه می کند استفاده می کنید، دیگر نیازی به این کار نیست. اما اگر از چنین افزونه هایی استفاده نمی کنید، این آموزش برای شما مفید است.

افزونه WooCommerce Export Customer Email تا کنون در سایت وردپرس بیش از 7 هزار نصب فعال داشته است و امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

این افزونه را می توانید به صورت رایگان از پایین همین مقاله دانلود کنید.

WooCommerce Export Customer Email banner

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!

آموزش خروجی گرفتن از ایمیل های مشتریان در ووکامرس با افزونه WooCommerce Export Customer Email

پس از نصب و فعال سازی افزونه، به منو ووکامرس و سپس گزارشات مراجعه کنید.

وارد تب مشتریان و سپس تب Export Customer Email شوید. در این صفحه شما می توانید خروجی ایمیل خود را تهیه کنید.

دو گزینه در این صفحه مشاهده می کنید.

Export customer name: اگر تیک این قسمت را روی Yes قرار دهید، نام مشتریان نیز در فایل خروجی قرار می گیرد.

Remove duplicate emails: اگر تیک این قسمت را روی Yes قرار دهید، ایمیل تکراری از داخل فایل خروجی حذف می شوند.

WooCommerce Export Customer Email settings

حال برای دریافت خروجی، روی گزینه Export CSV کلیک کنید.

شما می توانید این فایل را در سرویس ایمیل مارکتینگ خود آپلود کنید تا لیست ایمیل مشتریان فروشگاه ووکامرسی شما، در سرویس ایمیل مارکتینگ شما قرار بگیرد.

امیدواریم این آموزش نیز برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری در رابطه با این آموزش دارید، از قسمت نظرات برای ما ارسال کنید. همچنین اگر می خواهید با ووکامرس بیشتر آشنا شوید و امکانات بیشتری به فروشگاه خود اضافه کنید، پیشنهاد ما دوره آموزش ووکامرس است.

افزونه WooCommerce Export Customer Email را می توانید به صورت رایگان از لینک زیر دانلود کنید.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

دانلود رایگان کتاب آموزش سئو!