تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

طراحی وب سایت چگونه بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد؟

طراحی وب سایت چگونه بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد؟

طراحی سایت، فرآیند برنامه ریزی، مفهوم سازی و تنظیم محتوا به صورت آنلاین است. امروزه طراحی وب فراتر از زیبایی شناسی است و شامل عملکرد کلی وب سایت می‌شود. همچنین طراحی سایت شامل برنامه‌های وب، اپلیکیشن‌های موبایل و طراحی رابط کاربری می‌باشد. جالب است بدانید که طراحی  تاثیر زیادی بر عملکرد شما در موتورهای جستجو مانند گوگل می‌گذارد. با توجه به افزایش رقابت در کسب و کارهای مختلف از جمله  فروش فرش، مبلمان‌ و طراحی و دکوراسیون داخلی و غیره داشتن یک سایت می‌تواند شما را گسترش تجارت و پیشی گرفتن از رقبایتان کمک نماید. با توجه به اینکه طراحی سایت نیاز به تخصص و مهارت دارد از این‌رو باید اینکار را به افراد و تیم‌های حرفه‌ای در این زمینه بسپارید. مجموعه جاب تیم متشکل از طراحان وب حرفه‌ای و مجرب می‌تواند شما را در داشتن یک سایت خوب کمک نماید. با ما همراه باشید تا به مزایای طراحی سایت با جاب تیم بپردازیم.

طراحی وب سایت چگونه بر کسب و کار شما تأثیر می گذارد؟

طراحی سایت چه نیاز هایی از صاحبین کسب و کا ر ها رفع  می کند ؟

طراحی وب چیزی است که ظاهر و احساس کلی را هنگام استفاده از یک وب سایت ایجاد می‌کند. این فرآیند شامل برنامه ریزی و ساختن عناصر وب سایت از ساختار و چیدمان گرفته تا تصاویر، رنگ ها، فونت ها و گرافیک است. طراحی وب دارای اجزای متعددی می‌باشد که با هم کار می‌کنند تا تجربه نهایی یک وب سایت را ایجاد کنند، از جمله طراحی گرافیکی، طراحی تجربه کاربر، طراحی رابط، بهینه سازی موتور جستجو و تولید محتوا. این عناصر تعیین می‌کنند که یک وب سایت چگونه به نظر می‌رسد و در دستگاه های مختلف کار می‌کند .

طراحی وب چگونه باعث فروش در بیزینس ها  می شود؟

اگر شما در زمینه دکوراسیون داخلی یا فروش فرش و مبلمان فعالیت می‌کنید قطعا داشتن یک سایت خوب و حرفه‌ای می‌تواند شما را در توسعه و پیشرفت در شغلتان و میزان فروش کمک کند. در واقع یک سایت اولین چیزی است که مردم از تجارت شما می‌بینند و از این رو یک عامل تعیین کننده برای مشتریان است که آیا شما مورد اطمینان هستید یا خیر.  یک وب سایت از نظر بصری جذاب، تصویری مثبت برای برند شما و تجربه‌ای جذاب برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌کند و آنها را تشویق می‌نماید که زمان بیشتری را در وب سایت سپری کنند. از طرف دیگر، یک وب‌سایت قدیمی اولین تأثیر منفی را روی مخاطبان شما ایجاد کرده و به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می‌کند و مشتریان بالقوه را از وب‌سایت شما دور می‌نماید. حضور آنلاین شما می‌تواند کسب‌وکارتان را شکست دهد یا موجب موفقیت آن شود، بنابراین نمایش هویت واقعی تجارت تان و  ویژگی‌های خاص بسیار اهمیت دارد. شما با  طراحی سایت با جاب تیم می‌توانید یک سایت حرفه‌ای و قابل اعتماد برای مخاطبان خود ایجاد کنید که در نتیجه موجب جذب مشتریان جدید و مشتریان فعلی می‌شود.

مزایای طراحی سایت با جاب تیم:

ارائه خدمات بهتر برای سایت فرش
اگر شما محصولی را می‌فروشید و می‌خواهید افراد بیشتری را به خرید کردن ترغیب کنید؛ می‌توانید با انتشار محتواهای مفید و کاربردی در سایت آگاهی مشتریان از خدمات و محصولاتتان را افزایش دهید. به طور مثال اگر فروشنده فرش هستید میتوانید با طراحی سایت فرش و آپلود محتواهایی در مورد کیفیت انواع فرش‌ها کاربران بیشتری را ترغیب به بازدید از سایت و در نتیجه خرید نمایید.

طراحی سایت فرش

افزایش اعتبار برند 
وب سایت خوب و باکیفیت به تقویت هویت کسب و کار و برندتان کمک می‌کند. حتی با تعداد کمی از تغییرات می تواند تفاوت زیادی در نحوه پاسخ کاربران به وب سایت شما ایجاد کند. بنابراین طراحی سایت خوب به برند شما اجازه می‌دهد تا منحصر به فرد و رقابتی با رقبای شما باقی بماند. در طراحی‌ سایت با جاب تیم توسط طراحان وب حرفه‌ای، کاربران تصویر بزرگ و قویتر از شما در ذهنشان تشکیل می‌شود. برای کمک به رشد کسب و کار خود، باید همیشه یک تصور مثبت ایجاد کنید که مردم برای همیشه آن را به خاطر بسپارند.‌ طراحی وب در حوزه‌های مختلف از جمله طراحی سایت دکوراسیون، طراحی سایت فرش و طراحی‌ سایت مبلمان‌ و غیره انجام می‌شود و کاربران در زمان وارد شدن به سایت باید با هویت واقعیت کسب و کار آشنا شوند. با طراحی سایت توسط تیم حرفه‌ای جاب تیم، آگاهی از برند و نام تجاری تان افزایش پیدا می‌کند.

طراحی سایت دکوراسیون

کاهش هزینه طراحی  سایت مبلمان
کاهش هزینه‌ و کسب سود بیشتر از اهداف اصلی هر کسب و کاری است. طراحی سایت یکی از روش‌های کاهش هزینه‌ می‌باشد. به طور مثال شما به عنوان صاحب یک فروشگاه مبلمان برای افزایش تعداد مشتریان باید هزینه‌های زیادی را بابت تبلیغات صرف کنید‌ که تمام آنها اثربخش نخواهند بود. اما با طراحی سایت مبلمان‌ توسط تیم حرفه‌ای جاب تیم فقط کافیست هزینه‌ای را بابت اجرا و نگه‌داری آن بپردازید  و با بازاریابی مناسب می‌توانید بازدیدکنندگان خود را به مشتریان واقعیت تبدیل کنید.
دسترسی به مخاطبان گسترده تر
یکی دیگر از مزایای طراحی سایت با جاب تیم، دسترسی به مخاطبان گسترده تر است. داشتن یک مکان خاص که در آن کسب و کار سنتی خود را اداره می‌کنید قطعا در پیشرفت و توسعه تجارتتان تاثیرگذار خواهد بود. فرض کنید در زمینه فروش انواع فرش ماشینی و دست‌باف فعالیت می‌کنید، طراحی سایت فرش به شما کمک می‌کند که  هر زمان که از دسترسی ارگانیک خود راضی نبودید، فوراً به سراغ کمپین‌های بازاریابی بروید که باعث می‌شود به مخاطبان بزرگ‌تری خارج از ارتباط خود دسترسی پیدا کنید. جذب مخاطبان بیشتر  شانس شما را برای به دست آوردن مشتریان بیشتر افزایش می‌دهد و در نتیجه درآمد بیشتری کسب می‌کنید.
افزایش وفاداری مشتری
یکی از مزایای طراحی سایت با جاب تیم، افزایش وفاداری مشتریان است. وب سایت یکی از ابزارهای اصلی تعامل بین برند شما و مشتریان می‌باشد. از این رو، می‌توانید از وب سایت خود برای وفاداری مشتریان به برندتان استفاده کنید. شما می‌توانید مشتریان خود را درگیر وب سایتتان کنید که همین موجب افزایش وفاداری مشتریان می‌شود. یکی دیگر از مواردی که باعث وفاداری مشتری می‌گردد محتوای ارزشمند است. انتشار مطالب مفید در وب سایت باعث می‌شود مشتریان برند شما را دوست داشته باشند و در نتیجه به یک مشتری وفادار تبدیل شوند. مشتریان وفادار به برند شما برای  کسب اطلاعات مرتبط و ارزشمند اعتماد کنند.
قابلیت دسترسی 
اگر شما دارای یک دفتر کار بزرگ در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی  در مرکز شهر هستید فقط به افرادی که در آن منطقه به دنبال خدمات شما هستند دسترسی خواهید داشت. اما با طراحی‌ سایت دکوراسیون می‌توانید خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید و به سرعت بتوانید تجارت خود گسترش دهید. شما با طراحی سایت با جاب تیم می‌توانید دسترسی به کسب و کارتان را افزایش دهید و درنتیجه به درآمد بیشتری دست پیدا کنید.

مشاوره طراحی سایت با جاب تیم

در صورتی که قصد طراحی سایت برای کسب و کار خود  را دارید جاب تیم این امکان را برای شما فراهم می کند تا با مشاوره و ارائه پیشنهاد ها و ایده های خلاقانه به صورت کارشناسی و تخصصی مسیر طراحی سایت و افزایش فروش در کسب و کار شما ایجاد شود.

حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (1 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!