تمام دوره های فصل وردپرس رایگان شدند!!!

کارو کانتنت

ساخت تایمر در وردپرس با افزونه Waiting: One-click countdowns + آموزش ویدئویی

Waiting One-click countdowns

در این آموزش سراغ افزونه Waiting: One-click countdowns رفته ایم. به کمک این افزونه می توانید شمارش معکوس و تایمر در سایت خود قرار دهید. مثلا یک فروش ویژه برای محصولات سایت خود دارید یا یک اطلاع رسانی جدید دارید و می خواهید برای جذاب تر شدن کار، یک شمارش معکوس برای آن داشته باشید. می توانید از این افزونه استفاده کنید و شمارش معکوس در وردپرس پیاده کنید.

افزونه Waiting: One-click countdowns تا کنون بیش از 8 هزار نصب فعال داشته است و کاربران وردپرسی امتیاز 4.5 از 5 را به این افزونه داده اند. برای دانلود رایگان این افزونه، به پایین همین مطلب مراجعه کنید. با این آموزش همراه فصل وردپرس باشید.

Waiting One-click countdowns banner

آموزش ساخت و ایجاد تایمر در وردپرس با افزونه Waiting: One-click countdowns

دانلود ویدئو

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سوال یا نظری دارید، از بخش نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید. ما به نظرات شما دلگرمیم.

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.

میخوای سئو رو کامل یاد بگیری؟ عالیه! در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال یوتیوب فصل وردپرس باشید! ما در یوتیوب دوره ها و آموزش های رایگان داریم!!!
5/5 - (2 امتیاز)
مسعود جواهری

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 10 سال است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می کنم. صاحب سایت های فصل وردپرس، سینما مدرن و ورتکس وب هستم اما فعالیت اصلی بنده به عنوان هم بنیان گذار سایت فرالن (فعال در حوزه آموزش آنلاین زبان های خارجی) است.

دوره های رایگان سئو و طراحی سایت در یوتیوب!