سئو سایت
امنیت وردپرس

افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه W3 Total Cache
امتیاز 5 از 1 رای

افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه W3 Total Cache

W3 Total Cache

یکی از عوامل مهم در سئو، سرعت سایت است. افزایش سرعت سایت علاوه بر تاثیر کاملا مستقیم در سئو، برای کاربر شما نیز بسیار خوش آیند. همه ما دوست داریم سایتی که می خواهیم باز کنیم، سریع لود شود. حال افزونه W3 Total Cache یکی از بهترین افزونه های افزایش سرعت وردپرس است که نوعی از افزونه های کش وردپرس است و با تنظیماتی که در سایت ما اعمال می کند، باعث می شود سرعت سایت به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

افزونه W3 Total Cache تا کنون در سایت وردپرس بیش از 1 میلیون نصب فعال داشته است که این نشان دهنده این است که این افزونه توانسته است کار خود را به درستی انجام دهد. همچنین این افزونه امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

این افزونه تنظیماتی دارد که باید یکی یکی بررسی شوند و فعال شوند. در این آموزش شما با این تنظیمات آشنا می شوید تا بتوانید در سایت خودتان نیز اعمال کنید.

W3 Total Cache banner

آموزش افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه W3 Total Cache

دانلود ویدئو

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
این مطلب را بخوانید  126 فاکتور مهم گوگل برای سئو: قسمت دوم
آموزش گوگل آنالیتیکس (برای افزایش بازدید و فروش سایت)

شما در دوره آموزش گوگل آنالیتیکس کار با این ابزار را به طور کامل یاد می گیرید. گوگل آنالیتیکس ابزاری است که با آن آمار دقیق سایتتان را تحلیل می کنید تا نقاط ضعف و قوت سایتتان را پیدا کنید تا بازدید و فروش خود را افزایش دهید.

دانلود دوره
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظرتان را با ما در میان بگذارید