افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه W3 Total Cache + آموزش ویدئویی

W3 Total Cache

یکی از عوامل مهم در سئو، سرعت سایت است. افزایش سرعت سایت علاوه بر تاثیر کاملا مستقیم در سئو، برای کاربر شما نیز بسیار خوش آیند. همه ما دوست داریم سایتی که می خواهیم باز کنیم، سریع لود شود. حال افزونه W3 Total Cache یکی از بهترین افزونه های افزایش سرعت وردپرس است که نوعی از افزونه های کش وردپرس است و با تنظیماتی که در سایت ما اعمال می کند، باعث می شود سرعت سایت به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند.

پلاگین W3 Total Cache تا کنون در سایت وردپرس بیش از 1 میلیون نصب فعال داشته است که این نشان دهنده این است که این افزونه توانسته است کار خود را به درستی انجام دهد. همچنین این افزونه امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

این افزونه تنظیماتی دارد که باید یکی یکی بررسی شوند و فعال شوند. در این آموزش شما با این تنظیمات آشنا می شوید تا بتوانید در سایت خودتان نیز اعمال کنید. با آموزش کار با افزونه W3 Total Cache همراه فصل وردپرس باشید.

W3 Total Cache banner

رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!

آموزش افزایش سرعت سایت وردپرسی با افزونه W3 Total Cache

دانلود ویدئو

جهت دانلود ایمیل خود را وارد کنید و دکمه را بزنید. اگر عضو سایت هستید، لطفا وارد حساب کاربری شوید تا دیگر این فرم ایمیل را نبینید.
رتبه بهتر و ورودی بیشتر از گوگل برای سایتت نیاز داری؟ در دوره آموزش سئو، تمام آنچه که برای بهبود سئو سایت خود نیاز دارید را گفته ایم!
حتما عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام فصل وردپرس باشید! ما در تلگرام و اینستاگرام مطالب متفاوت تری داریم که در سایت نیست!
من مسعود جواهری نویسنده این مقاله هستم

لیسانس نرم افزار و دیپلم زبان انگلیسی دارم و بیش از 8 سال است که در زمینه طراحی سایت فعالیت می کنم. هم اکنون مدیریت تیم طراحی سایت ورتکس را بر عهده دارم و همچنین در زمینه آموزش طراحی سایت، سایت فصل وردپرس را راه اندازی کردم. در زمینه بازاریابی اینترنتی نیز مشغول مطالعه هستم.

نظر یا سوال داری؟ اینجا بدون جواب نمی ماند!